Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Kazimierza Wielkiego 104 - dla krakowskich inwestorów

2018-08-01


W aktualnej ofercie nieruchomości w krakowskiej Krowodrzy jest budynek przy ul. Kazimierza Wielkiego 104. Obiekt został oddany do użytkowania w 2002 r.

Kraków:

Ze względu na bezpośrednie sąsiedztwo Starego Miasta, Krowodrza należy do najpopularniejszych krakowskich dzielnic. Nieruchomości szukają tutaj zarówno rodziny z dziećmi, jak i młodzi, rozpoczynający karierę zawodową ludzie. Pierwszą grupę kupujących przekonują takie zalety lokalizacji, jak bliskość szkół, przeszkoli i ośrodków zdrowia oraz bogate zaplecze rekreacyjne (rozległe parki miejskie) i dobre połączenia komunikacyjne z innymi częściami miasta. Dla osób inwestujących w swoje pierwsze mieszkanie duże znaczenie mają: rozbudowana infrastruktura charakteryzująca dzielnicę, wygodny dojazd do pracy w różnych częściach Krakowa, a także stosunkowo duża oferta w ramach nowych projektów deweloperskich oraz z rynku wtórnego.

Nie bez znaczenia dla kupujących jest także bliskość szkół średnich i uczelni. W granicach Krowodrzy znajdują się m.in. wydziały Uniwersytetu Pedagogicznego, Politechniki Krakowskiej, Akademii Górniczo-Hutniczej i Uniwersytetu Jagiellońskiego. Dla osób, które planują wynajmować mieszkania studentom, Krowodrza wydaje się zatem pierwszym i odpowiednim wyborem. Niedaleka odległość od Starego Miasta decyduje o tym, że okolica jest atrakcyjna także dla turystów i inwestorów, którym szczególnie zależy na możliwości korzystania z oferty turystyczno-kulturalnej Krakowa. Ze względu na popularność tej części Krakowa, można liczyć na stabilny poziom zwrotu z inwestycji.

W aktualnej ofercie nieruchomości w dzielnicy jest budynek przy ul. Kazimierza Wielkiego 104. Obiekt został oddany do użytkowania w 2002 r.. Do dzisiaj jest zachowany w bardzo dobrym stanie technicznym. Całkowita powierzchnia działki, na której zrealizowano inwestycję, wynosi 0,1191 ha. Na jej terenie wygospodarowano przestrzeń na 21 miejsc parkinowych. W budynku mieści się 12 mieszkań oraz 3 lokale użytkowe. Metraże mieszkań wynoszą od 40 do 75 mkw.

Warto zwrócić uwagę na wykończenie i wyposażenie lokali. Wszystkie mieszkania są w pełni urządzone, wyposażone w klimatyzację, meble, sprzęt AGD (w tym zmywarki i pralki), TV oraz internet. Z punktu widzenia inwestorów istotne jest obłożenie budynku przez najemców – wszystkie mieszkania zostały wynajęte na 2 lata, co świadczy o dużym zainteresowaniu ofertą. Co ważne, koszty utrzymania nieruchomości pokrywają najemcy.

Na parterze budynku zaprojektowano 3 lokale handlowo-usługowe. Aktualnie do wykorzystania pozostały 2 dwupoziomowe. Lokale są wyposażone w klimatyzację i system PPOŻ.

 

Źródło: KRN.pl | 2018-08-01

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy do kupienialokale użytkowe do kupieniamieszkania na wynajemlokale użytkowe na sprzedaż powiat Jaworskimieszkania na wynajem powiat M. Gdańskmieszkania na wynajem gmina Leśniowicedomy na sprzedaż gmina Wojsławicemieszkania na sprzedaż w Majewiemieszkania na sprzedaż w Kijachmieszkania na sprzedaż w Chomentówku

Deweloperzy

);