Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Kameralne Osiedle

Kraków, Mistrzejowice, ul. ks. J. Kurzei

2018-05-29


W Mistrzejowicach przy ul. Kurzei powstaje Kameralne Osiedle.

Z myślą o osobach poszukujących inwestycji mieszkaniowej z dala od miejskiego zgiełku, ale przywiązujących wagę do dobrej i sprawnej komunikacji, Grupa Deweloperska START przygotowuje Kameralne Osiedle. Zabudowa powstanie w rejonie krakowskich Mistrzejowic, przy ul. Kurzei i Jancarza. Projekt osiedla został zaprojektowany w taki sposób, by jego klimat był kameralny i zapewniał poczucie prywatności. W jego skład wchodzą bowiem 2 niezależne budynki o 4 kondygnacjach. Wybrana podczas ich budowy forma architektoniczna sprawia, że prezentują się one wyjątkowo elegancko. Harmonijnie wkomponowują się w otaczający je krajobraz – w sąsiedztwie Kameralnego Osiedla dominują niskie i szeregowe budynki jednorodzinne. Jednak kwestie estetyczne to nie jedyne zalety inwestycji. Wyróżnia się ona również funkcjonalnie zaplanowaną przestrzenią.

Mieszkania znajdujące się w ofercie charakteryzuje ustawny rozkład pomieszczeń, dzięki czemu są przestronne. Zapewnia to wygodę nie tylko podczas aranżacji wnętrz, ale przede wszystkim w użytkowaniu. Dodatkowo do mieszkań, w zależności od kondygnacji, przydzielone są balkony, loggie lub tarasy, a nawet kameralne ogródki. Natomiast na poziomie podziemnym wygospodarowano miejsca postojowe. Nowoczesne rozwiązania korzystnie wpłyną na wygodę mieszkańców, a rozbudowana oferta umożliwi wybór najlepszego dla klienta lokalu. Dostępne są bowiem mieszkania z 1,2 i 3 pokojami, a ich powierzchnia waha się od 22 do 59 mkw. Dzięki temu, że są one oddawane w standardzie deweloperskim, każdy będzie mógł przystosować wnętrze do swoich własnych potrzeb.

Kameralne Osiedle jest usytuowane w okolicy, która spełni oczekiwania osób szukających spokojnego miejsca, które jednocześnie będzie gwarantowało łatwy i szybki dostęp do centrum miasta. Atutem okolicy są także tereny zielone sprzyjające rekreacji. Oprócz nich deweloper zadbał o to, by na terenie inwestycji pojawiły się krzewy, trawniki i drzewa. Rozbudowana infrastruktura ułatwi organizację codziennych obowiązków. W pobliżu znajdują się liczne placówki edukacyjne, w tym przedszkola i żłobki. Nie brakuje też centrów handlowych – w niewielkiej odległości mieszczą się C.H. Krokus, Galeria Serenada, Park Wodny oraz Multikino.

Mieszkania w ofercie Kameralne Osiedle będą oddawane do użytkowania w I kwartale 2019 r. Cena za 1 mkw. wynosi od 6700 do 7700 zł. Przyszli nabywcy mogą liczyć na pomoc w procesie zakupowym.  

 

Źródło: KRN.pl | 2018-05-29

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

Prezenter inwestycji

Super Oferta

CHE162PI47
Oaza Bronowice
Budynek mieszkalny przy ul....
Sand Hotel ****
Apartamenty Lema
Przetarg nieruchomości...

CHE162PI47

Kraków, ul. J. Chełmońskiego 

Oaza Bronowice

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 

Budynek mieszkalny przy ul....

Kraków, Krowodrza, ul. Kazimierza... 

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 

Apartamenty Lema

Kraków, Grzegórzki/Dąbie, ul. S. Lema 

Przetarg nieruchomości...

Staniątki 
Super oferta: / poprzednia następna