Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Kameralne Osiedle

2018-09-06


W Mistrzejowicach przy ul. Kurzei powstaje Kameralne Osiedle.

Z myślą o osobach poszukujących inwestycji mieszkaniowej z dala od miejskiego zgiełku, ale przywiązujących wagę do dobrej i sprawnej komunikacji, Grupa Deweloperska START przygotowuje Kameralne Osiedle. Zabudowa powstanie w rejonie krakowskich Mistrzejowic, przy ul. Kurzei i Jancarza. Projekt osiedla został zaprojektowany w taki sposób, by jego klimat był kameralny i zapewniał poczucie prywatności. W jego skład wchodzą bowiem 2 niezależne budynki o 4 kondygnacjach. Wybrana podczas ich budowy forma architektoniczna sprawia, że prezentują się one wyjątkowo elegancko. Harmonijnie wkomponowują się w otaczający je krajobraz – w sąsiedztwie Kameralnego Osiedla dominują niskie i szeregowe budynki jednorodzinne. Jednak kwestie estetyczne to nie jedyne zalety inwestycji. Wyróżnia się ona również funkcjonalnie zaplanowaną przestrzenią.

Mieszkania znajdujące się w ofercie charakteryzuje ustawny rozkład pomieszczeń, dzięki czemu są przestronne. Zapewnia to wygodę nie tylko podczas aranżacji wnętrz, ale przede wszystkim w użytkowaniu. Dodatkowo do mieszkań, w zależności od kondygnacji, przydzielone są balkony, loggie lub tarasy, a nawet kameralne ogródki. Natomiast na poziomie podziemnym wygospodarowano miejsca postojowe. Nowoczesne rozwiązania korzystnie wpłyną na wygodę mieszkańców, a rozbudowana oferta umożliwi wybór najlepszego dla klienta lokalu. Dostępne są bowiem mieszkania z 1,2 i 3 pokojami, a ich powierzchnia waha się od 22 do 59 mkw. Dzięki temu, że są one oddawane w standardzie deweloperskim, każdy będzie mógł przystosować wnętrze do swoich własnych potrzeb.

Kameralne Osiedle jest usytuowane w okolicy, która spełni oczekiwania osób szukających spokojnego miejsca, które jednocześnie będzie gwarantowało łatwy i szybki dostęp do centrum miasta. Atutem okolicy są także tereny zielone sprzyjające rekreacji. Oprócz nich deweloper zadbał o to, by na terenie inwestycji pojawiły się krzewy, trawniki i drzewa. Rozbudowana infrastruktura ułatwi organizację codziennych obowiązków. W pobliżu znajdują się liczne placówki edukacyjne, w tym przedszkola i żłobki. Nie brakuje też centrów handlowych – w niewielkiej odległości mieszczą się C.H. Krokus, Galeria Serenada, Park Wodny oraz Multikino.

Mieszkania w ofercie Kameralne Osiedle będą oddawane do użytkowania w I kwartale 2019 r. Cena za 1 mkw. wynosi od 6700 do 7700 zł. Przyszli nabywcy mogą liczyć na pomoc w procesie zakupowym.  

 

Oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Źródło: KRN.pl | 2018-09-06

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na zamianęlokale użytkowe poszukiwane do wynajęciadomy na sprzedażdomy na wynajem powiat Giżyckimieszkania na wynajem powiat Płockilokale użytkowe na sprzedaż gmina Nowe Miasto nad Pilicądomy na sprzedaż gmina Działdowomieszkania na wynajem w Dąbiu Kujawskimdomy na wynajem w Zagroby-Łętownicydomy na sprzedaż w Bugaju

Deweloperzy

);