Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Kameralne Osiedle

2018-09-06


W Mistrzejowicach przy ul. Kurzei powstaje Kameralne Osiedle.

Z myślą o osobach poszukujących inwestycji mieszkaniowej z dala od miejskiego zgiełku, ale przywiązujących wagę do dobrej i sprawnej komunikacji, Grupa Deweloperska START przygotowuje Kameralne Osiedle. Zabudowa powstanie w rejonie krakowskich Mistrzejowic, przy ul. Kurzei i Jancarza. Projekt osiedla został zaprojektowany w taki sposób, by jego klimat był kameralny i zapewniał poczucie prywatności. W jego skład wchodzą bowiem 2 niezależne budynki o 4 kondygnacjach. Wybrana podczas ich budowy forma architektoniczna sprawia, że prezentują się one wyjątkowo elegancko. Harmonijnie wkomponowują się w otaczający je krajobraz – w sąsiedztwie Kameralnego Osiedla dominują niskie i szeregowe budynki jednorodzinne. Jednak kwestie estetyczne to nie jedyne zalety inwestycji. Wyróżnia się ona również funkcjonalnie zaplanowaną przestrzenią.

Mieszkania znajdujące się w ofercie charakteryzuje ustawny rozkład pomieszczeń, dzięki czemu są przestronne. Zapewnia to wygodę nie tylko podczas aranżacji wnętrz, ale przede wszystkim w użytkowaniu. Dodatkowo do mieszkań, w zależności od kondygnacji, przydzielone są balkony, loggie lub tarasy, a nawet kameralne ogródki. Natomiast na poziomie podziemnym wygospodarowano miejsca postojowe. Nowoczesne rozwiązania korzystnie wpłyną na wygodę mieszkańców, a rozbudowana oferta umożliwi wybór najlepszego dla klienta lokalu. Dostępne są bowiem mieszkania z 1,2 i 3 pokojami, a ich powierzchnia waha się od 22 do 59 mkw. Dzięki temu, że są one oddawane w standardzie deweloperskim, każdy będzie mógł przystosować wnętrze do swoich własnych potrzeb.

Kameralne Osiedle jest usytuowane w okolicy, która spełni oczekiwania osób szukających spokojnego miejsca, które jednocześnie będzie gwarantowało łatwy i szybki dostęp do centrum miasta. Atutem okolicy są także tereny zielone sprzyjające rekreacji. Oprócz nich deweloper zadbał o to, by na terenie inwestycji pojawiły się krzewy, trawniki i drzewa. Rozbudowana infrastruktura ułatwi organizację codziennych obowiązków. W pobliżu znajdują się liczne placówki edukacyjne, w tym przedszkola i żłobki. Nie brakuje też centrów handlowych – w niewielkiej odległości mieszczą się C.H. Krokus, Galeria Serenada, Park Wodny oraz Multikino.

Mieszkania w ofercie Kameralne Osiedle będą oddawane do użytkowania w I kwartale 2019 r. Cena za 1 mkw. wynosi od 6700 do 7700 zł. Przyszli nabywcy mogą liczyć na pomoc w procesie zakupowym.  

 

Oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Źródło: KRN.pl | 2018-09-06

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny na sprzedażgaraże na sprzedażlokale użytkowe do kupieniadomy na wynajem powiat Grodziskidomy na wynajem powiat Siedleckilokale użytkowe na wynajem gmina Szaflarydomy na wynajem gmina Joniecdomy na sprzedaż w Wielkim Podlesiumieszkania na sprzedaż w Łazachdomy na sprzedaż w Unikowicach

Deweloperzy

);