Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Inwestycje spółki Dasta Invest

2018-03-02


W procesie poszukiwania mieszkania jedną z kluczowych kwestii jest lokalizacja. Często to właśnie adres inwestycji decyduje o zainteresowaniu klientów.

Za atrakcyjne okolice uznaje się miejsca, gdzie dostępność komunikacyjna umożliwia łatwe przemieszczanie się, a znajdujące się w sąsiedztwie punkty zapewniają korzystanie z najważniejszych usług na co dzień. Największym zainteresowaniem wśród osób planujących zakup nieruchomości cieszą się rejony położone w północnej części Krakowa, charakteryzujące się bardzo dobrym skomunikowaniem zarówno z centrum, jak i pozostałymi rejonami miasta, a także gwarantują dostęp do zieleni.

Lokując swoje inwestycje, spółka Dasta Invest wybiera tereny, które najlepiej spełnią oczekiwania potencjalnych klientów. Dlatego też ich realizacje powstają w najpopularniejszych krakowskich dzielnicach. Tym razem oferta mieszkaniowa dewelopera dotyczy Czyżyn oraz Grzegórzek.

W pobliżu jednej z ukończonych już inwestycji, spółka postanowiła ulokować kolejne przedsięwzięcie. W sąsiedztwie osiedla przy ul. Marii Dąbrowskiej realizowany jest budynek mieszkaniowy przy ul. Hynka. W najbliższym otoczeniu znajduje się prężnie funkcjonująca tkanka miejska, co czyni tę okolicę dogodnym miejscem dla rodzin z dziećmi, a także osób lubiących intensywny styl życia. W niewielkiej odległości od osiedla działają placówki edukacyjne, przychodnie medyczne, jak również punkty handlowe. Ponadto Czyżyny są atrakcyjne dla wszystkich, którzy cenią sobie bliskość terenów zielonych. Największym atutem tej części Krakowa jest rozległy Park Lotników, stanowiący niezwykłą przestrzeń rekreacyjną.

Z obszaru Park Lotników będą mogli korzystać także mieszkańcy drugiej z inwestycji Dasty Invest – osiedla przy ul. Dąbska/Lema. Tak dogodna lokalizacja zapewnia zwolennikom aktywności fizycznej miejsce, gdzie mogą spędzać czas wolny w ulubionej formie sportu – tak spacerów, joggingów, jaki i przejażdżek rowerowych. Pobliski Ogród Doświadczeń im. Stanisława Lema czy Muzeum Lotnictwa Polskiego to także pomysł na ciekawie zagospodarowane popołudnie w rodzinnym gronie. Kursujące tutaj liczne linie komunikacji miejskiej gwarantują szybki i sprawny dojazd do wybranych punktów miasta czy centrów handlowych, tj. M1 oraz Galerii Plaza. 


Cechą inwestycji spółki Dasta Invest jest nie tylko wyjątkowa lokalizacja, ale także standard. Nowoczesna architektura, funkcjonalnie zaprojektowane wnętrza oraz przemyślany rozkład pomieszczeń sprawiają, że w ofercie każdy zainteresowany znajdzie swoje mieszkanie. W obydwu realizacjach dla mieszkańców przewidziano dostęp do garaży podziemnych. Klienci do wyboru będą mieli zarówno kameralne lokale, jak i apartamenty zapewniające komfort rodzinom z dziećmi. Na termin udostępnienia inwestycji przy ul. Hynka oraz Dąbskiej/Lema wyznaczono III kwartał 2018 r.  

 

Źródło: KRN.pl | 2018-03-02

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

Prezenter inwestycji

Super Oferta

Apartamenty Lema
Oaza Bronowice
Budynek mieszkalny przy ul....
CHE162PI47
Przetarg nieruchomości...
Sand Hotel ****

Apartamenty Lema

Kraków, Grzegórzki/Dąbie, ul. S. Lema 

Oaza Bronowice

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 

Budynek mieszkalny przy ul....

Kraków, Krowodrza, ul. Kazimierza... 

CHE162PI47

Kraków, ul. J. Chełmońskiego 

Przetarg nieruchomości...

Staniątki 

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 
Super oferta: / poprzednia następna