Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Inwestycja Żmujdzka w Krakowie

Kraków, Prądnik Czerwony, ul. Żmujdzka

2019-02-07


Firma ACATOM realizuje inwestycję Żmujdzka – budynek wielorodzinny w krakowskiej dzielnicy Prądnik Czerwony, niedaleko kompleksu Opolska Business Park.

Kraków jest jednym z największych ośrodków biznesowych w Polsce. Realizowane w mieście biurowce stają się siedzibami firm z branż nowoczesnych usług dla biznesu, IT i innych sektorów, generując nowe miejsca pracy. Równolegle z inwestycjami biurowymi powstają kolejne osiedla mieszkaniowe – im bliżej biura, tym lepiej. Możliwość skrócenia czasu dotarcia do pracy to argument przemawiający za zakupem mieszkania w dogodnej odległości od centrów biurowych – zarówno, gdy kupujemy na własne potrzeby, jak i z myślą o wynajmie lokalu pracownikom korporacji lub turystom biznesowym.

Jednym z projektów powstających w atrakcyjnej lokalizacji, biorąc po uwagę wymienione czynniki, jest budynek wielorodzinny Żmujdzka. Przedsięwzięcie realizuje firma ACATOM Sp. z o.o. Sp.k.

Inwestycja została usytuowana w dzielnicy Prądnik Czerwony, w niedalekiej odległości od kompleksu Opolska Business Park. Okolica jest także dobrze skomunikowana z centrum i pozostałymi rejonami miasta. Ponadto inwestycja znajduje się w dogodnej odległości od galerii handlowych i szkół wyższych.

Okoliczna zabudowa nie przesłania naturalnego krajobrazu. Budynek sąsiaduje z niskimi obiektami i zielenią, co daje poczucie przestrzeni. W pobliżu znajdują się także sklepy i punkty usługowe.

W ramach inwestycji Żmujdzka zaprojektowano 33 mieszkania oraz 2 lokale komercyjne. Oferta została przygotowana z uwzględnieniem potrzeb różnych grup nabywców. Znalazły się w niej nieduże, ale funkcjonalne mieszkania 1-pokojowe, o metrażu ok. 27 mkw. Oferta obejmuje również lokale w popularnym 2-pokojowym układzie pomieszczeń, a także większe: 3- i 4-pokojowe. Na II piętrze budynku zaplanowano mieszkania dwupoziomowe, których aranżację, nabywcy mogą dostosować do swoich indywidualnych potrzeb.

Do mieszkań realizowanych na parterze będą przylegać prywatne ogródki. Na terenie inwestycji przewidziano również zewnętrzne miejsca postojowe. Oprócz parkingu projekt uwzględnia jeszcze m.in. wewnętrzny układ drogowy, chodniki z kostki brukowej, lampy z oprawami oświetleniowymi oraz stojaki na rowery.

Zgodnie z harmonogramem, inwestycja zostanie oddana do użytkowania w IV kw. 2019 r.

 

Źródło: KRN.pl | 2019-02-07

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy poszukiwane do wynajęciakamienice na sprzedażinne nieruchomości na wynajemmieszkania na sprzedaż powiat Iławskidomy na wynajem powiat Kolskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Grójecmieszkania na sprzedaż gmina Sompolnodomy na wynajem w Uściankachmieszkania na wynajem w Wierzbicydomy na wynajem w Izabelów Mały

Deweloperzy

);