Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Inwestycja Pękowicka

2020-10-15

Inwestycja Pękowicka


Kameralne zielone osiedle na Prądniku Białym

W cichym i zielonym rejonie Krakowa powstaje kameralne osiedle budynków wielorodzinnych w niskiej zabudowie.
Przy ulicach Paszkowskiego/Pękowickiej w bliskim sąsiedztwie rozbudowanej infrastruktury usługowo-handlowej firma deweloperska HSD przygotowuje nową Inwestycję Pękowicka.

Ta lokalizacja, najbliższe otoczenie oraz zastosowany model inwestycji sprawiają, że z wyboru tej nieruchomości będą zadowoleni wszyscy, którzy doceniają i poszukują spokojnego i cichego miejsca do życia, jednak z dostępem do wszelkich udogodnień wynikających z życia w dużym mieście.

W okolicy znajduje się wiele terenów zielonych, pozwalających na codzienny relaks oraz aktywny wypoczynek. W pobliżu przebiegają trasy rowerowe oraz piesze w kierunku Ojcowskiego Parku Narodowego.

W niewielkiej odległości od nowo powstającego osiedla znajdują się szkoła podstawowa, przedszkole, żłobek, Komenda Powiatowa Policji, sklepy spożywcze oraz przystanki komunikacji miejskiej.

Zaletą osiedla Pękowicka jest niewątpliwie bardzo dobra lokalizacja pod względem komunikacyjnym. Nieopodal inwestycji będzie przebiegać linia planowanego szybkiego tramwaju, niedaleko znajduje się również wjazd na IV obwodnice Krakowa węzeł Modlniczka.

Do centrum Krakowa jest stąd 6 kilometrów, do ulicy Opolskiej, przy której znajdują się m.in. Ikea, Galeria Bronowice i Makro zaledwie 3 km.

Do mieszkań dostępnych w tej inwestycji przynależą zewnętrzne miejsca postojowe, mieszkania na parterze mają własne ogródki, a na wyższych kondygnacjach przestronne balkony. Budynki wyróżniają się nowoczesną, minimalistyczną architekturą, z elewacjami w stonowanych i eleganckich kolorach.

Inwestycja Pękowicka zostanie ukończona w II kwartale 2023 roku.  

Oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Źródło: KRN.pl | 2020-10-15

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na zamianędomy poszukiwane do wynajęciainne nieruchomości do kupieniamieszkania na sprzedaż powiat Raciborskidomy na sprzedaż powiat Leżajskidomy na wynajem gmina Solec-Zdrójdomy na sprzedaż gmina Tomicedomy na sprzedaż w Kopańcudomy na wynajem w Świnicachdomy na wynajem w Barszczach

Deweloperzy

);