Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Inwestycja Osiedle Harmonia - spokój i ład dla rodziny

2017-04-04


Kliny Zacisze to spokojna okolica, gdzie powstaje inwestycja Osiedle Harmonia – wielorodzinny projekt mieszkaniowy, spełniający warunki „Mieszkania dla Młodych”.

Kraków:


W południowej części Krakowa na Klinach realizowany jest kolejny etap Osiedla Harmonia. Przy ul. Bartla Krakowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego odda do użytkowania ponad 80 nowych mieszkań, które spełniają warunki rządowego programu „Mieszkanie dla Młodych”. Inwestycja położona z dala od miejskiego zgiełku stanowi idealne rozwiązanie dla osób szukających zacisznego miejsca, zapewniającego dostęp do terenów zielonych. Osiedle Harmonia jest szczególnie atrakcyjne dla rodzin z dziećmi. Panującą tutaj atmosferę docenią również osoby starsze. Najbliższe otoczenie zabudowy pozwala na przyjemne spędzenie wolnego czasu w zacisznej lokalizacji. Spokojna okolica i jej przyrodnicze atuty sprawiają, że mieszkańcom Osiedla Harmonia nie zabraknie pomysłów na aktywny wypoczynek. Inwestycja przy ul. Bartla jest jednocześnie dogodnie skomunikowana z pozostałymi rejonami Krakowa, jak i z samym jego centrum. Działająca tutaj komunikacja miejska gwarantuje sprawne i wygodne przemieszczanie się. Poruszający się własnymi środkami transportu docenią łatwe połączenie z pobliską autostradą, a także obwodnicą miasta. Rozwój, jaki dokonał się w Klinach w ostatnim czasie sprawił, że najbliższa infrastruktura gwarantuje bliskość punktów handlowo-usługowych oraz placówek edukacyjnych.


W Klinach Zacisze przy ul. Bartla mieszkanie dla siebie znajdą osoby szukające zarówno lokali jednopokojowych, jak i o zwiększonym metrażu z 4 pomieszczeniami. W drugim etapie Osiedla Harmonia inwestor przewidział 84 zróżnicowane oferty. Dostępne powierzchnie mieszczą się w przedziale od blisko 35 do prawie 71,5 mkw., a ceny rozpoczynają się od 4 699 zł. Na atrakcyjność mieszkań wpływa nie tylko ich funkcjonalny układ, ale także przydzielone im tarasy. W ramach inwestycji powstaną naziemne i podziemne miejsca parkingowe oraz komórki lokatorskie.

Przedsięwzięcie mieszkaniowe przy ul. Bartla w Krakowie obejmuje wybudowanie 16 budynków wielorodzinnych w swobodnym układzie. Na terenie osiedla nie zabraknie ciągów pieszych, dróg wewnętrznych czy terenów zielonych i strefy rekreacyjnej. Dla najmłodszych mieszkańców od strony północnej zaplanowano plac zabaw.

Mieszkania dostępne w projekcie Osiedle Harmonia kwalifikują się do programu „Mieszkanie dla Młodych” i są objęte zamkniętym rachunkiem powierniczym. Za inwestycję odpowiada należąca do Krakowskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego Spółka Bartla Development, wyróżniająca się wieloletnim doświadczeniem na rynku nieruchomości.

 

Źródło: KRN.pl | 2017-04-04

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Prezenter inwestycji

Super Oferta

CHE162PI47
Osiedle Klonowe 14
Sand Hotel ****
Oaza Bronowice
Villa sento

CHE162PI47

Kraków, ul. J. Chełmońskiego 

Osiedle Klonowe 14

Wieliczka 

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 

Oaza Bronowice

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 

Villa sento

Kraków, ul. Zbrojarzy 
Super oferta: / poprzednia następna