Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Inwestycja mieszkaniowa CHE162PI47

2017-10-13


Inwestycja mieszkaniowa CHE162PI47 to projekt spółki Modern Living Development Sp. z o.o., realizowany w krakowskiej dzielnicy Prądnk Biały.

Kraków:

O atrakcyjności dzielnicy Prądnik Biały decyduje przede wszystkim jej lokalizacja na mapie Krakowa. Dobre skomunikowanie z pozostałymi częściami miasta oraz dostępność terenów zielonych sprawiają, że cieszy się ona dużym zainteresowaniem wśród osób planujących zakup mieszkania. Walory krajobrazowe i wynikające z nich możliwości rekreacyjne przyciągają zwolenników aktywnego wypoczynku oraz miłośników zieleni. Nie bez znaczenia pozostaje również infrastruktura umożliwiająca swobodne przemieszczanie się, a także gwarantująca dostęp do licznych punktów handlowo-usługowych.

Leżąca w obrębie dzielnicy Prądnik Biały ul. Chełmońskiego pozostaje w bliskim sąsiedztwie z jednym z najpopularniejszych w tej okolicy Parkiem Krowoderskim. To właśnie tutaj spółka Modern Living Development realizuje swoją najnowszą inwestycję – CHE162PI47. Projektowana z myślą o przyszłych klientach, odpowiada na potrzeby współczesnego mieszkańca miasta. Dzięki przemyślanej koncepcji architektonicznej w skład kompleksu wejdą nowoczesne budynki, charakteryzujące się funkcjonalnymi rozwiązaniami. Inwestycja CHE162PI47 ma bowiem nie tylko stanowić miejsce do zamieszkania, ale przede wszystkim zapewnić jej użytkownikom przestrzeń, gdzie będą mogli odpocząć, a także przyjemnie spędzić czas wolny, bez konieczności oddalania się od domowego zacisza.

Inwestycję CHE162PI47 cechuje wysoki standard, co zadowoli szczególnie wymagających klientów. W trosce o komfort lokatorów w mieszkaniach zainstalowano ogrzewanie podłogowe, a liczne przeszklenia pozytywnie wpłyną na doświetlenie lokali. Proponowane w ofercie Modern Living Development mieszkania to praktycznie zaprojektowane wnętrza i przemyślane układy pomieszczeń, pozwalające na ich swobodną aranżację. Zróżnicowane powierzchnie dadzą możliwość dopasowania lokalu do indywidualnych oczekiwań. Metraże rozpoczynają się już od 22,65 mkw., a największe mieszkanie z 4 pokojami liczy ponad 108 mkw.

Ponadto na mieszkańców CHE162PI47 czekają liczne udogodnienia. Aby zapewnić poczucie bezpieczeństwa, osiedle będzie zamknięte, a dla zwiększenia wygody w częściach wspólnych wygospodarowano pralnię, suszarnię oraz wózkownię i rowerownię. W podziemnym garażu natomiast znajdzie się punkt naprawczy, a także centralny odkurzacz. Z kolei pomiędzy budynkami mieszkańcy będą mogli przyjemnie spędzić czas w strefie relaksu, gdzie przewidziano ogródek ziołowy wraz z hamakami i leżakami.


 

 

Źródło: KRN.pl | 2017-10-13

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

Prezenter inwestycji

Super Oferta

Enklawa Białowieska
Wynajem pomieszczeń biurowych...
Oaza Bronowice
Osiedle Lawendowa 3
Sand Hotel ****
Domy Piltza 16

Enklawa Białowieska

Nieznany Bór 

Wynajem pomieszczeń biurowych...

Opole, ul. Głogowska 

Oaza Bronowice

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 

Osiedle Lawendowa 3

Zielonki, ul. Lawendowa 

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 

Domy Piltza 16

Kraków, Dębniki, ul. dr. J. Piltza 
Super oferta: / poprzednia następna

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże do kupienialokale użytkowe do kupieniainne nieruchomości poszukiwane do wynajęciadomy na wynajem powiat Łęczyckimieszkania na wynajem powiat M. Żorylokale użytkowe na sprzedaż gmina Piechowicemieszkania na sprzedaż gmina Kołobrzegdomy na sprzedaż w Szczucicachdomy na wynajem w Miłkowice-Jankachdomy na wynajem w Sterki

Deweloperzy