Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Inwestycja mieszkaniowa CHE162PI47

2017-10-13


Inwestycja mieszkaniowa CHE162PI47 to projekt spółki Modern Living Development Sp. z o.o., realizowany w krakowskiej dzielnicy Prądnk Biały.

Kraków:

O atrakcyjności dzielnicy Prądnik Biały decyduje przede wszystkim jej lokalizacja na mapie Krakowa. Dobre skomunikowanie z pozostałymi częściami miasta oraz dostępność terenów zielonych sprawiają, że cieszy się ona dużym zainteresowaniem wśród osób planujących zakup mieszkania. Walory krajobrazowe i wynikające z nich możliwości rekreacyjne przyciągają zwolenników aktywnego wypoczynku oraz miłośników zieleni. Nie bez znaczenia pozostaje również infrastruktura umożliwiająca swobodne przemieszczanie się, a także gwarantująca dostęp do licznych punktów handlowo-usługowych.

Leżąca w obrębie dzielnicy Prądnik Biały ul. Chełmońskiego pozostaje w bliskim sąsiedztwie z jednym z najpopularniejszych w tej okolicy Parkiem Krowoderskim. To właśnie tutaj spółka Modern Living Development realizuje swoją najnowszą inwestycję – CHE162PI47. Projektowana z myślą o przyszłych klientach, odpowiada na potrzeby współczesnego mieszkańca miasta. Dzięki przemyślanej koncepcji architektonicznej w skład kompleksu wejdą nowoczesne budynki, charakteryzujące się funkcjonalnymi rozwiązaniami. Inwestycja CHE162PI47 ma bowiem nie tylko stanowić miejsce do zamieszkania, ale przede wszystkim zapewnić jej użytkownikom przestrzeń, gdzie będą mogli odpocząć, a także przyjemnie spędzić czas wolny, bez konieczności oddalania się od domowego zacisza.

Inwestycję CHE162PI47 cechuje wysoki standard, co zadowoli szczególnie wymagających klientów. W trosce o komfort lokatorów w mieszkaniach zainstalowano ogrzewanie podłogowe, a liczne przeszklenia pozytywnie wpłyną na doświetlenie lokali. Proponowane w ofercie Modern Living Development mieszkania to praktycznie zaprojektowane wnętrza i przemyślane układy pomieszczeń, pozwalające na ich swobodną aranżację. Zróżnicowane powierzchnie dadzą możliwość dopasowania lokalu do indywidualnych oczekiwań. Metraże rozpoczynają się już od 22,65 mkw., a największe mieszkanie z 4 pokojami liczy ponad 108 mkw.

Ponadto na mieszkańców CHE162PI47 czekają liczne udogodnienia. Aby zapewnić poczucie bezpieczeństwa, osiedle będzie zamknięte, a dla zwiększenia wygody w częściach wspólnych wygospodarowano pralnię, suszarnię oraz wózkownię i rowerownię. W podziemnym garażu natomiast znajdzie się punkt naprawczy, a także centralny odkurzacz. Z kolei pomiędzy budynkami mieszkańcy będą mogli przyjemnie spędzić czas w strefie relaksu, gdzie przewidziano ogródek ziołowy wraz z hamakami i leżakami.


 

 

Źródło: KRN.pl | 2017-10-13

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Prezenter inwestycji

Super Oferta

Sand Hotel ****
Villa sento
Oaza Bronowice
Osiedle Klonowe 14

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 

Villa sento

Kraków, ul. Zbrojarzy 

Oaza Bronowice

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 

Osiedle Klonowe 14

Wieliczka 
Super oferta: / poprzednia następna