Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Inwestycja Krygowskiego w Krakowie

2017-06-07

Inwestycja Krygowskiego w Krakowie


Projekt inwestycji Krygowskiego zakłada realizację budynków wielorodzinnych w niskiej zabudowie, w niedalekiej odległości od rozległego parku.

Kraków:

Doświadczony krakowski deweloper Wawel Service realizuje kolejną inwestycję z myślą o osobach, które poszukują mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji. Do miejsc z dużym potencjałem inwestycyjnym należy dzielnica Podgórze w Krakowie. Tutaj właśnie powstaje projekt „Krygowskiego”, łączący zalety wysoce funkcjonalnych osiedli miejskich z atutami kameralnych kompleksów położonych w sąsiedztwie terenów zielonych.


Inwestycja mieści się w odległości zaledwie kilku minut spacerem od Parku Maćka i Doroty. Ten rozległy obszar, o powierzchni ponad 10 ha, stanowi odpowiednie miejsce do wypoczynku, rekreacji oraz różnych form aktywności sportowej. Nie dziwi zatem, że decyzję o zamieszkaniu w jego najbliższej okolicy coraz częściej podejmują rodziny wychowujące dzieci. Podgórze cieszy się dużym zainteresowaniem młodych ludzi, potrzebujących spokojnego otoczenia, które zrównoważy ich intensywny tryb życia. Z uwagi na potrzeby m.in. wspomnianych grup klientów, osiedle zostało zlokalizowane w cichej i bezpiecznej okolicy, z dala od największego natężenia ruchu. Aby ułatwić mieszkańcom funkcjonowanie w mieście, kompleks usytuowano w pobliżu przystanku autobusowego, położonego na trasie linii 151, 178, 451, 609 i 751. Dostęp do komunikacji miejskiej umożliwi sprawny dojazd do różnych części Krakowa. Warto ponadto zwrócić uwagę na dobre połączenie z obwodnicą miasta (znajdującą się ok. 3 km od inwestycji). Stosunkowo nieduża odległość dzieli osiedle także od Zakrzówka, Cinema City Zakopianka oraz centrów handlowych: Parku Handlowego Zakopianka i Solvay Parku.


Ze spokojnym charakterem ul. Władysława Krygowskiego, koresponduje kameralna forma inwestycji. Projekt zakłada bowiem realizację budynków wielorodzinnych w niskiej zabudowie. W ofercie znalazły się mieszkania w różnych rozkładach. Deweloper oferuje przede wszystkim najpopularniejsze obecnie 2- oraz 3-pokojowe lokale z opcją elastycznej aranżacji wnętrza. Łącznie do sprzedaży przewidziano 173 mieszkania. Wszystkie będą posiadać balkony lub prywatne ogródki. Plan inwestycji zakłada również przygotowanie naziemnych miejsc postojowych.


Na terenie inwestycji, zajmującym powierzchnię 1,4 ha, oprócz budynków mieszkalnych powstanie także przestrzeń wspólna. Zaprojektowano ją z dbałością o takie elementy jak oświetlenie, mała architektura oraz plac zabaw dla dzieci.


Inwestycja ma zostać oddana do użytkowania w III kw. 2018 r. Ceny mieszkań wynoszą od 5100 do 7500 zł/mkw.

Źródło: KRN.pl | 2017-06-07

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

Prezenter inwestycji

Super Oferta

CHE162PI47
Oaza Bronowice
Budynek mieszkalny przy ul....
Przetarg nieruchomości...
Sand Hotel ****
Apartamenty Lema

CHE162PI47

Kraków, ul. J. Chełmońskiego 

Oaza Bronowice

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 

Budynek mieszkalny przy ul....

Kraków, Krowodrza, ul. Kazimierza... 

Przetarg nieruchomości...

Staniątki 

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 

Apartamenty Lema

Kraków, Grzegórzki/Dąbie, ul. S. Lema 
Super oferta: / poprzednia następna