Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Inwestycja Krygowskiego w Krakowie

2017-05-09

Inwestycja Krygowskiego w Krakowie


Projekt inwestycji Krygowskiego zakłada realizację budynków wielorodzinnych w niskiej zabudowie, w niedalekiej odległości od rozległego parku.

Kraków:

Doświadczony krakowski deweloper Wawel Service realizuje kolejną inwestycję z myślą o osobach, które poszukują mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji. Do miejsc z dużym potencjałem inwestycyjnym należy dzielnica Podgórze w Krakowie. Tutaj właśnie powstaje projekt „Krygowskiego”, łączący zalety wysoce funkcjonalnych osiedli miejskich z atutami kameralnych kompleksów położonych w sąsiedztwie terenów zielonych.


Inwestycja mieści się w odległości zaledwie kilku minut spacerem od Parku Maćka i Doroty. Ten rozległy obszar, o powierzchni ponad 10 ha, stanowi odpowiednie miejsce do wypoczynku, rekreacji oraz różnych form aktywności sportowej. Nie dziwi zatem, że decyzję o zamieszkaniu w jego najbliższej okolicy coraz częściej podejmują rodziny wychowujące dzieci. Podgórze cieszy się dużym zainteresowaniem młodych ludzi, potrzebujących spokojnego otoczenia, które zrównoważy ich intensywny tryb życia. Z uwagi na potrzeby m.in. wspomnianych grup klientów, osiedle zostało zlokalizowane w cichej i bezpiecznej okolicy, z dala od największego natężenia ruchu. Aby ułatwić mieszkańcom funkcjonowanie w mieście, kompleks usytuowano w pobliżu przystanku autobusowego, położonego na trasie linii 151, 178, 451, 609 i 751. Dostęp do komunikacji miejskiej umożliwi sprawny dojazd do różnych części Krakowa. Warto ponadto zwrócić uwagę na dobre połączenie z obwodnicą miasta (znajdującą się ok. 3 km od inwestycji). Stosunkowo nieduża odległość dzieli osiedle także od Zakrzówka, Cinema City Zakopianka oraz centrów handlowych: Parku Handlowego Zakopianka i Solvay Parku.


Ze spokojnym charakterem ul. Władysława Krygowskiego, koresponduje kameralna forma inwestycji. Projekt zakłada bowiem realizację budynków wielorodzinnych w niskiej zabudowie. W ofercie znalazły się mieszkania w różnych rozkładach. Deweloper oferuje przede wszystkim najpopularniejsze obecnie 2- oraz 3-pokojowe lokale z opcją elastycznej aranżacji wnętrza. Łącznie do sprzedaży przewidziano 173 mieszkania. Wszystkie będą posiadać balkony lub prywatne ogródki. Plan inwestycji zakłada również przygotowanie naziemnych miejsc postojowych.


Na terenie inwestycji, zajmującym powierzchnię 1,4 ha, oprócz budynków mieszkalnych powstanie także przestrzeń wspólna. Zaprojektowano ją z dbałością o takie elementy jak oświetlenie, mała architektura oraz plac zabaw dla dzieci.


Inwestycja ma zostać oddana do użytkowania w III kw. 2018 r. Ceny mieszkań wynoszą od 5100 do 7500 zł/mkw.

Źródło: KRN.pl | 2017-05-09

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Prezenter inwestycji

Super Oferta

Marine Hotel *****
Cystersów 26
Osiedle Krakowskie
Sand Hotel ****
Prestige City
Oaza Bronowice
Panorama Grabówki
Lokale usługowe
Villa sento
Osiedle Piltza - Etap III
Działka na sprzedaż
Inwestycja Osiedle Klonowe 11

Marine Hotel *****

Kołobrzeg, ul. A. Sułkowskiego 

Cystersów 26

Kraków, Grzegórzki, ul. Cystersów 

Osiedle Krakowskie

Kraków, Łagiewniki, skrzyżowaniu ulic... 

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 

Prestige City

Kraków, Podgórze 

Oaza Bronowice

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 

Panorama Grabówki

Grabówki 

Lokale usługowe

Kraków, Prądnik Biały, ul. Bociana 

Villa sento

Kraków, ul. Zbrojarzy 

Osiedle Piltza - Etap III

Kraków, Dębniki, ul. dr. J. Piltza 

Działka na sprzedaż

Kraków, Czyżyny, ul. Sołtysowska  

Inwestycja Osiedle Klonowe 11

Wieliczka, ul. Zbożowa 
Super oferta: / poprzednia następna

Biuletyn KRN.pl

Strony regionalne - województwa

dolnośląskielubelskiełódzkiemazowieckiepodkarpackiepomorskieświetokrzyskiewielkopolskiekujawsko-pomorskielubuskiemałopolskieopolskiepodlaskieśląskiewarminsko-mazurskiezachodniopomorskie

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości na wynajemlokale użytkowe na sprzedażinne nieruchomości poszukiwane do wynajęciadomy na wynajem powiat Stargardzkidomy na sprzedaż powiat Łaskimieszkania na sprzedaż gmina Łowiczmieszkania na wynajem gmina Narewdomy na sprzedaż w Zielony Bórdomy na sprzedaż w Kranowiedomy na sprzedaż w Nepomucenowie

Deweloperzy