Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Inwestycja Dąbie Plaza

2018-07-17


Dogodne połączenie komunikacyjne pomiędzy poszczególnymi rejonami miasta, miejsce przyjazne rodzinie i osobom prowadzącym aktywny tryb życia oraz dobrze rozwinięta infrastruktura to kluczowe czynniki wpływające na jakość życia współczesnego mieszkańca miasta.

Dobry adres ma decydujący wpływ na organizację każdego dnia, dlatego osoby zainteresowane nabyciem nieruchomości szukają miejsc umożliwiających korzystanie ze wszystkich atutów życia w tak wyjątkowym mieście, jakim jest Kraków.

W jednej z najatrakcyjniejszych dzielnic tej metropolii – Grzegórzkach, powstaje inwestycja mieszkaniowa Dąbie Plaza. Realizowany przez Budrem projekt mieści się przy ul. Dąbskiej, usytuowanej pomiędzy głównymi szlakami komunikacyjnymi miasta – ulicą Mogilską i Aleją Pokoju. Dzięki temu dotarcie do wybranych punktów Krakowa nie będzie stanowiło problemu, a mieszkańcy będą mogli się swobodnie przemieszczać. Inwestycja mieszcząca się w samym centrum miasta to lokalizacja atrakcyjna szczególnie dla osób, które nie lubią tracić czasu na dojazdy. Za jej zaletę można uznać również dostępność terenów zielonych. Idealnym do spędzania wolnego czasu miejscem rekreacyjnym znajdującym się w niewielkiej odległości od inwestycji jest Park Lotników, będący jednocześnie największym obszarem krakowskiej zieleni. Rodziny z dziećmi, a także miłośnicy sportów na otwartej przestrzeni odnajdą tutaj wiele okazji do przyjemnej rozrywki. Z kolei zwolennicy wydarzeń kulturalnych będą mogli skorzystać z bogatej oferty kulturalno-rozrywkowej, a nawet sportowej, jaką zapewnia pobliska TAURON Arena Kraków. Oprócz tego bogato rozwinięta w tej dzielnicy infrastruktura gwarantuje dostęp do najpopularniejszych miejsc, tj. kawiarnie, restauracje czy kluby fitness. W okolicy nie brakuje też centrów handlowych – mieszkańcy Dąbia Plaza zrobią zakupy w Plazie, M1 lub wybiorą się na seans do Cinema City i IMAX.

Inwestycja Dąbie Plaza to nie tylko atrakcyjna lokalizacja – to przede wszystkim mieszkania odpowiadające na potrzeby wszystkich, którzy poszukują własnego lokum. Przemyślane rozwiązania opracowane już na etapie planowania znajdują odzwierciedlenie w praktycznym rozmieszczeniu pomieszczeń. Funkcjonalne przestrzenie ułatwiają dopasowanie ich do indywidualnych oczekiwań i pozwalają na dowolną aranżację. Oprócz tego lokale zostały przygotowane w taki sposób, by umożliwić ich połączenie.


W ofercie Dąbie Plaza klienci Budremu będą mieli do wyboru zarówno przestronne mieszkania z 4 pokojami, jaki i kameralne kawalerki. Lokale obejmują metraż w przedziale od 29 do 86 mkw. i przydzielono do nich balkony lub tarasy. Inwestycja zostanie oddana do użytkowania w IV kwartale 2019 r.

 

Źródło: KRN.pl | 2018-07-17

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na zamianęmieszkania do kupieniamieszkania na sprzedażdomy na sprzedaż powiat Rawskidomy na sprzedaż powiat Janowskilokale użytkowe na wynajem gmina Borzechówmieszkania na sprzedaż gmina Skąpemieszkania na wynajem w Olszanachmieszkania na wynajem w Małe Radowiskamieszkania na sprzedaż w Krępkowie

Deweloperzy

);