Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

INFINITY ZIELENIEC SKI & SPA

Duszniki-Zdrój, ul. Zieleniec

2021-09-08

INFINITY ZIELENIEC SKI & SPA


Nieopodal Kłodzka, w samym sercu uzdrowiska Duszniki-Zdrój wznosi się ekskluzywny aparthotel. Zostań właścicielem jednego z nowoczesnych apartamentów w systemie condo.

Zieleniec to najwyżej położona część uzdrowiska Duszniki-Zdrój – miasta leżącego w dolinie rzeki Bystrzycy Dusznickiej, oddzielającej Góry Orlickie od Gór Bystrzyckich. To także słynny dolnośląski ośrodek sportów zimowych. INFINITY Zieleniec ski&spa, dzięki usytuowaniu bezpośrednio na górskim zboczu, stwarza miłośnikom białego szaleństwa idealne warunki do korzystania zimą ze stoków. Latem natomiast dogodne położenie ośrodka umożliwi piechurom wyjście bezpośrednio na szlak.

Apartament będzie doskonałą lokatą kapitału

To pierwszy taki aparthotel na Ziemi Kłodzkiej. Nabycie jednego z apartamentów oznacza możliwość korzystania bez ograniczeń ze wszystkich znajdujących się na terenie inwestycji atrakcji przez 28 dni w ramach pobytu właścicielskiego. Jednocześnie, podczas gdy inwestor nie będzie korzystał ze swojego apartamentu, będzie on służył innym gościom aparthotelu.

Nabycie jednego z oferowanych w ramach inwestycji lokalu jest więc doskonałą propozycją dla osób poszukujących własnego miejsca, w którym można spędzać wakacje i ferie. Jednocześnie jednak stanowi też solidną lokatę kapitału – nabyty apartament będzie na siebie zarabiał, więc właściciel może spodziewać się, że inwestycja się zwróci. Aparthotele to coraz częstszy cel inwestorów, a forma takiego inwestowania na przestrzeni ostatnich kilku lat staje się coraz bardziej popularna. Nic więc dziwnego, że tego typu obiekty można już spotkać w różnych częściach Polski. Takie budownictwo staje się coraz bardziej powszechne, a inwestycje w hotele cieszą się zaufaniem inwestorów.

Zakup jednego z apartamentów INFINITY Zieleniec ski&spa jest inwestycją długoterminową, opierającą się na systemie condo. Spodziewany roczny zysk – co ważne, niezależny od poziomu obłożenia hotelu – szacuje się na poziomie do 7 proc. kwoty netto zainwestowanej w zakup apartamentu. Ponadto nabywca, także będący osobą fizyczną i nieprowadzący działalności gospodarczej, może odzyskać podatek VAT z tytułu zakupu nieruchomości. Własność nieruchomości potwierdza stosowny wpis w osobnej księdze wieczystej.

Nowoczesne apartamenty z widokiem na pasma gór

Aparthotel INFINITY Zieleniec ski&spa jest obecnie w trakcie realizacji. Generalnym wykonawcą projektu jest spółka PORR S.A. Za projekt odpowiada natomiast wrocławskie studio projektowe Q2Studio. Termin oddania obiektu do użytku ustalono na IV kwartał 2022 r. W ramach jednego budynku powstanie łącznie 356 nowych apartamentów. Budynek, wysoki na 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem, dysponuje dodatkowo także 3 kondygnacjami podziemnymi, na których zaplanowano miejsca postojowe.

Aktualnie w sprzedaży jest 20 nowych apartamentów zróżnicowanych pod względem wielkości. Można wybrać pomiędzy pięcioma kawalerkami o pow. od 29 do 35 mkw., trzynastoma mieszkaniami 2-pokojowymi o pow. od 37 do 53 mkw. oraz dwoma lokalami 3-pokojowymi o pow. od 54 do 63 mkw. Apartamenty zostaną wykończone w najwyższym standardzie, z dbałością o każdy szczegół. Z okien każdego z nich rozciąga się widok na Sudety.

INFINITY Zieleniec ski&spa to kierunek atrakcyjny także dla gości biznesowych. Sale konferencyjne doskonale nadają się na szkolenia i konferencje. Oferta obiektu jest więc skierowana nie tylko do gości indywidualnych, ale i biznesowych, co umożliwia generowanie większych zysków.

 

 

Okolica atrakcyjna przez cały rok

Aparthotel INFINITY Zieleniec ski&spa, dzięki swojemu przemyślanemu usytuowaniu, może stanowić doskonałą bazę wypadową oraz komfortową przestrzeń do spędzenia urlopu zarówno dla singli, jak i par, rodzin z dziećmi, a także seniorów. Obiekt ma być otwarty dla gości przez cały rok.

Zimą amatorów narciarstwa i snowboardingu od stoku będzie dzielić zaledwie kilka kroków.

  • Na terenie Zieleńca do dyspozycji narciarzy pozostaje 31 kolei i wyciągów, a także łącznie 23 km tras narciarskich o różnych poziomach trudności.
  • O sprzęt i umiejętności zadbają pobliskie szkoły narciarskie oraz wypożyczalnie.
  • Z kolei na narciarzy biegowych czekają atrakcyjne trasy, poprowadzone po okolicznych pasmach górskich.

Latem goście hotelu również nie będą się nudzić. Dolny Śląsk jest bowiem pełen różnorodnych atrakcji.

  • Na wielbicieli pieszych wycieczek czekają wyjątkowe szlaki turystyczne.
  • Cyklistów zachwycą liczne trasy rowerowe przecinające pasma Gór Orlickich, a także unikatowy Family Bike Park obejmujący łącznie 5 zróżnicowanych pod względem stopnia trudności tras o długości ok. 9 km.
  • Zapaleni rowerzyści za cel wyprawy mogą obrać sobie także np. Rezerwat Przyrody Torfowisko pod Zieleńcem, do którego na dwóch kółkach można dotrzeć w zaledwie pół godziny.
  • W niespełna godzinę można także dojechać do Parku Zdrojowego w Dusznikach-Zdroju.

Praga w jeden dzień

Wśród atrakcji nie mogło też zabraknąć kolei linowych. Na spragnionych wrażeń czeka także największe w Polsce pole do disc golfa, a także Gryglówka Ranch, gdzie można poznać tajniki jazdy konnej w stylu western. Co ważne, Zieleniec usytuowany jest przy granicy czeskiej, a to sprawia, że goście hotelu z łatwością mogą wybrać się na wycieczkę do Pragi – droga w jedną stronę zajmie im zaledwie ok. 2 godziny samochodem.

Nawet deszczowa pogoda nie pokrzyżuje gościom żadnych planów. Na terenie obiektu zadbano bowiem o bogatą infrastrukturę. Czas wolny w deszczowy dzień wypełni wizyta w salonie Spa&Wellness, gdzie można poddać się relaksującym zabiegom oczyszczającym i regenerującym ciało i umysł. Na gości czeka także siłownia, rowerownia, basen, a także kawiarnie i restauracja. Z myślą o najmłodszych gościach hotelowych przygotowano natomiast salę zabaw.

Aparthotel INFINITY Zieleniec ski&spa stanowi doskonałą propozycję dla inwestorów chcących dobrze ulokować swój kapitał. Nabyty apartament przez cały rok będzie generował zyski, a w dowolnym momencie może stać się dla właściciela komfortowym lokum na czas urlopu. System condo perfekcyjnie łączy więc własność lokalu z inwestycją długoterminową. 

Oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Źródło: KRN.pl | 2021-09-08

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny na sprzedażlokale użytkowe do kupienialokale użytkowe na sprzedażdomy na sprzedaż powiat Choszczeńskimieszkania na sprzedaż powiat Człuchowskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Gostyninmieszkania na wynajem gmina Wieluńdomy na sprzedaż w Granicydomy na sprzedaż w Chwalęcicachmieszkania na sprzedaż w Szozdach

Deweloperzy

);