Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


telefon

wiadomość

mapa

Rynek pierwotny, Inwestycja INFINITY Zieleniec ski & spa, Duszniki-Zdrój, ul. Zieleniec

Rynek pierwotny, Inwestycja deweloperska, nowe mieszkania na sprzedaż

Lokalizacja:

Duszniki-Zdrój, ul. Zieleniec

Powierzchnia:

mieszkalna:
od 28,64 do 62,85 m2
komercyjna:

Cena:

mieszkalne:
od 19 767 do 28 806 PLN/m2

Wszystkie oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Dane szczegółowe

inwestycja:
INFINITY Zieleniec ski & spa
wykonawca:
CGA Invest
lokalizacja:
Duszniki-Zdrój, ul. Zieleniec
typ obiektu:
mieszkania na sprzedaż
powierzchnie mieszkalne:
od 28,64 do 62,85 m2
pokoje:
1, 2, 3
dostępnych ofert:
20
termin oddania:
gotowe
ceny:
mieszkalne: od 19 767 do 28 806 PLN/m2
  • Opis inwestycji
  • Lokalizacja
  • Prezenter inwestycji

Ekskluzywny aparthotel INFINITY Zieleniec ski&spa

INFINITY Zieleniec ski&spa to miejsce wyjątkowe z kilku powodów. Przede wszystkim jest to pierwszy tego typu aparthotel na Ziemi Kłodzkiej. Dzięki swej lokalizacji stanie się miejscem atrakcyjnym przez cały rok – w ciepłych miesiącach dla turystów chcących przemierzać wspaniałe, górskie szlaki, w zimowych dla miłośników białego szaleństwa na stoku.

Inwestycja w hotel INFINITY Zieleniec ski&spa to nie tylko „zwykłe” nabycie jednego z oferowanych apartamentów na własność. Jako współwłaściciel otrzymujesz darmowy dostęp do wszystkich znajdujących się w nim atrakcji. A w okresie, gdy nie przebywasz na miejscu, Twój apartament zarabia na siebie, służąc jako miejsce pobytu dla innych gości – dlatego inwestycja w aparthotel to doskonały sposób na zapewnienie sobie lokalizacji na wakacje w dowolnym momencie, a zarazem solidna lokata kapitału i możliwość spodziewanego zwrotu z inwestycji.

Dlaczego warto inwestować w aparthotel INFINITY Zieleniec ski & spa?

Inwestycje w hotele są na świecie bardzo popularnym sposobem lokowania kapitału. W Polsce inwestycja w aparthotel staje się coraz częstszym wyborem inwestorów od kilku lat. Wiele globalnych marek postawiło na właśnie ten rodzaj budownictwa i możemy spotkać takie hotele na terenie całego kraju.

Co zatem sprawia, że inwestycja w aparthotel INFINITY Zieleniec ski&spa to dobre rozwiązanie? Wybór miejsca jest nieprzypadkowy – Dolny Śląsk od lat cieszy się rosnącą popularnością, a zaletą budowy obiektu w górach są możliwości aktywności zarówno zimą, jak i latem. To kolejny magnes przyciągający odwiedzających. Aparthotel to inwestycja, która ma na siebie zarabiać – dlatego zadbano o to, aby nie pozostawiać niczego przypadkowi, czyli na przykład kaprysom pogody. Pod dachem INFINITY Zieleniec ski&spa znajdą się takie obiekty, jak salon Spa&Wellness, siłownia, kawiarnie i restauracja – dzięki czemu o każdej porze roku można spędzać tu czas.

Dodatkowo sale konferencyjne sprawiają, że INFINITY Zieleniec ski&spa to miejsce świetnie nadające się także na konferencje, szkolenia czy spotkania biznesowe. To otwiera aparthotel przed kolejnymi grupami odwiedzających i daje okazje do generowania większych zysków. Jakich korzyści można spodziewać się z inwestycji w INFINITY Zieleniec ski&spa?

Inwestycja w hotel INFINITY Zieleniec ski&spa to inwestycja długoterminowa w systemie condo, która polega na zakupie apartamentu. Zakłada roczny zysk na poziomie do 7% od kwoty netto zainwestowanej w zakup nieruchomości. Co bardzo istotne – jest to zysk niezależny od poziomu obłożenia hotelu.

Dlatego inwestycja w aparthotel to nie tylko ulokowanie w nim kapitału, ale także – w perspektywie długoterminowej – zwrot wkładu i osiągnięcie zysków. Dlatego inwestycje w hotele cieszą się zaufaniem inwestorów na całym świecie. Prognozy przewidują, że ruch turystyczny po pandemii Covid-19 nie tylko wróci do poprzedniego poziomu, ale znacznie go przekroczy – dlatego globalnie inwestycje w hotele rosną.

No i w końcu warto pamiętać o tym, że inwestycja w hotel to nabycie na własność apartamentu z licznymi udogodnieniami. Skontaktuj się z nami już dzisiaj i zobacz, który będzie najlepiej nadawał się dla Ciebie! Aparthotel to inwestycja, która się opłaca!

Infinity Zieleniec Ski & SPA położony jest w samym sercu Zieleńca - jednego z najważniejszych ośrodków turystycznych na Dolnym Śląsku, będącego administracyjnie częścią uzdrowiska - Dusznik-Zdroju. Otaczające inwestycję górskie pasma - Gór Orlickich oraz Bystrzyckich tworzą niezapomniany pejzaż, który wspólnie z unikalnymi warunkami klimatycznymi stwarza doskonałą atmosferę do efektywnego i aktywnego wypoczynku przez cały rok.

Zieleniec położony jest nieopodal Kłodzka - największego miasta całej Kotliny, do którego dojazd ze stolicy Dolnego Śląska zajmuje niespełna dwie godziny.143 wydruk błąd schowek

Ostatnio przeglądane

Super Oferta

Super oferta: / poprzednia następna

 

pobieranie

Pobierz wzór umowy

Umowa przedwstępna sprzedaży nieruchomości

wybierz plik do pobrania
doc pdf

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

CGA Invest

CGA Invest

57-550 Stronie Śląskie, ul. Stara Morawa 11 A

telefon pokaż kontakt

Telefon: +48 74 306 76 06

Adres e-mail: bialaperla@czarnagora.pl

Strona www: www.bialaperla.czarnagora.pl/

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości poszukiwane do wynajęciahale i magazyny do kupieniadomy na zamianędomy na sprzedaż powiat Wysokomazowieckimieszkania na wynajem powiat Jarosławskimieszkania na sprzedaż gmina Trzebowniskomieszkania na wynajem gmina Kluczedomy na wynajem w Dolnedomy na wynajem w Sempółkachmieszkania na sprzedaż w Lipniku

Deweloperzy

);