Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


telefon

wiadomość

mapa

Rynek pierwotny, Inwestycja INFINITY Zieleniec ski & spa, Duszniki-Zdrój, ul. Zieleniec

Rynek pierwotny, Inwestycja deweloperska, nowe mieszkania na sprzedaż

Lokalizacja:

Duszniki-Zdrój, ul. Zieleniec

Powierzchnia:

mieszkalna:
od 28,65 do 54,25 m2
komercyjna:

Cena:

informacje w biurze sprzedaży

Wszystkie oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Dane szczegółowe

inwestycja:
INFINITY Zieleniec ski & spa
wykonawca:
INFINITY Zieleniec ski & spa
lokalizacja:
Duszniki-Zdrój, ul. Zieleniec
typ obiektu:
mieszkania na sprzedaż
powierzchnie mieszkalne:
od 28,65 do 54,25 m2
pokoje:
1, 2, 3
dostępnych ofert:
23
termin oddania:
III kwartał 2023
ceny:
informacje w biurze sprzedaży
  • Opis inwestycji
  • Lokalizacja
  • Prezenter inwestycji

Ekskluzywny aparthotel INFINITY Zieleniec ski&spa

INFINITY Zieleniec ski&spa to miejsce wyjątkowe z kilku powodów. Przede wszystkim jest to pierwszy tego typu aparthotel na Ziemi Kłodzkiej. Dzięki swej lokalizacji stanie się miejscem atrakcyjnym przez cały rok – w ciepłych miesiącach dla turystów chcących przemierzać wspaniałe, górskie szlaki, w zimowych dla miłośników białego szaleństwa na stoku.

Inwestycja w hotel INFINITY Zieleniec ski&spa to nie tylko „zwykłe” nabycie jednego z oferowanych apartamentów na własność. Jako współwłaściciel otrzymujesz darmowy dostęp do wszystkich znajdujących się w nim atrakcji. A w okresie, gdy nie przebywasz na miejscu, Twój apartament zarabia na siebie, służąc jako miejsce pobytu dla innych gości – dlatego inwestycja w aparthotel to doskonały sposób na zapewnienie sobie lokalizacji na wakacje w dowolnym momencie, a zarazem solidna lokata kapitału i możliwość spodziewanego zwrotu z inwestycji.

Dlaczego warto inwestować w aparthotel INFINITY Zieleniec ski & spa?

Inwestycje w hotele są na świecie bardzo popularnym sposobem lokowania kapitału. W Polsce inwestycja w aparthotel staje się coraz częstszym wyborem inwestorów od kilku lat. Wiele globalnych marek postawiło na właśnie ten rodzaj budownictwa i możemy spotkać takie hotele na terenie całego kraju.

Co zatem sprawia, że inwestycja w aparthotel INFINITY Zieleniec ski&spa to dobre rozwiązanie? Wybór miejsca jest nieprzypadkowy – Dolny Śląsk od lat cieszy się rosnącą popularnością, a zaletą budowy obiektu w górach są możliwości aktywności zarówno zimą, jak i latem. To kolejny magnes przyciągający odwiedzających. Aparthotel to inwestycja, która ma na siebie zarabiać – dlatego zadbano o to, aby nie pozostawiać niczego przypadkowi, czyli na przykład kaprysom pogody. Pod dachem INFINITY Zieleniec ski&spa znajdą się takie obiekty, jak salon Spa&Wellness, siłownia, kawiarnie i restauracja – dzięki czemu o każdej porze roku można spędzać tu czas.

Dodatkowo sale konferencyjne sprawiają, że INFINITY Zieleniec ski&spa to miejsce świetnie nadające się także na konferencje, szkolenia czy spotkania biznesowe. To otwiera aparthotel przed kolejnymi grupami odwiedzających i daje okazje do generowania większych zysków. Jakich korzyści można spodziewać się z inwestycji w INFINITY Zieleniec ski&spa?

Inwestycja w hotel INFINITY Zieleniec ski&spa to inwestycja długoterminowa w systemie condo, która polega na zakupie apartamentu. Zakłada roczny zysk na poziomie do 7% od kwoty netto zainwestowanej w zakup nieruchomości. Co bardzo istotne – jest to zysk niezależny od poziomu obłożenia hotelu.

Dlatego inwestycja w aparthotel to nie tylko ulokowanie w nim kapitału, ale także – w perspektywie długoterminowej – zwrot wkładu i osiągnięcie zysków. Dlatego inwestycje w hotele cieszą się zaufaniem inwestorów na całym świecie. Prognozy przewidują, że ruch turystyczny po pandemii Covid-19 nie tylko wróci do poprzedniego poziomu, ale znacznie go przekroczy – dlatego globalnie inwestycje w hotele rosną.

No i w końcu warto pamiętać o tym, że inwestycja w hotel to nabycie na własność apartamentu z licznymi udogodnieniami. Skontaktuj się z nami już dzisiaj i zobacz, który będzie najlepiej nadawał się dla Ciebie! Aparthotel to inwestycja, która się opłaca!

INFINITY Zieleniec Ski & SPA położony jest w samym sercu Zieleńca - jednego z najważniejszych ośrodków turystycznych na Dolnym Śląsku, będącego administracyjnie częścią uzdrowiska - Dusznik-Zdroju. Otaczające inwestycję górskie pasma - Gór Orlickich oraz Bystrzyckich tworzą niezapomniany pejzaż, który wspólnie z unikalnymi warunkami klimatycznymi stwarza doskonałą atmosferę do efektywnego i aktywnego wypoczynku przez cały rok.

Zieleniec położony jest nieopodal Kłodzka - największego miasta całej Kotliny, do którego dojazd ze stolicy Dolnego Śląska zajmuje niespełna dwie godziny.3219 wydruk błąd schowek

Ostatnio przeglądane

Super Oferta

Super oferta: / poprzednia następna

 

pobieranie

Pobierz wzór umowy

Umowa przedwstępna sprzedaży nieruchomości

wybierz plik do pobrania
doc pdf

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Biuro Sprzedaży

Biuro Sprzedaży

52-407 Wrocław, ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego 4

telefon pokaż kontakt

Telefon: 668 077 109, 668 076 777

Adres e-mail: sprzedaz@infinity-zieleniec.pl

Strona www: www.infinity-zieleniec.pl

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na zamianęlokale użytkowe na sprzedażgaraże do kupieniamieszkania na wynajem powiat Toruńskidomy na sprzedaż powiat Brodnickimieszkania na wynajem gmina Stare Babicedomy na sprzedaż gmina Krotoszycemieszkania na sprzedaż w Częstkowiemieszkania na sprzedaż w Wojny-Pogorzelumieszkania na sprzedaż w Wałyczu

Deweloperzy

);