Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Imperial Stawowa Residence - wysoki standard i dogodna lokalizacja

2017-07-17

Imperial Stawowa Residence - wysoki standard i dogodna lokalizacja


Mieszkania w dzielnicy Prądnik Biały oferuje spółka Imperial Capital. Inwestycja mieszkaniowa Imperial Stawowa Residence powstaje przy ul. Stawowej w Krakowie.

Z myślą o wszystkich, dla których ważna jest nie tylko korzystna cena mieszkania, ale przede wszystkim lokalizacja inwestycji, jej najbliższe otoczenie oraz standard, spółka Imperial Capital przygotowuje Imperial Stawowa Residence. W ramach projektu powstaje kompleks mieszkaniowy składający się z 7 budynków. Ich nowoczesny charakter podkreśla klasyczna forma architektoniczna, zdobiona elegancką elewacją. Estetyka zabudowy harmonijnie komponuje się z otaczającym ją krajobrazem. Roztaczające się wokół tereny zielone zostały zagospodarowane z największą pieczołowitością, a budynki zaprojektowane z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców.

W ofercie Imperial Stawowa Residence przewidziano 112 wygodnych mieszkań, których powierzchnia użytkowa mieści się w przedziale od 34 do 77 mkw. Zróżnicowane metraże oraz funkcjonalny rozkład pomieszczeń ułatwią dostosowanie aranżacji wnętrz do indywidualnych potrzeb klientów. Osoby, które wybiorą mieszkania parterowe ucieszy przestronny i optymalnie oświetlony taras, natomiast mieszkańcy wyższych kondygnacji do swojej dyspozycji będą mieli balkony, dzięki którym zyskają dodatkową przestrzeń. Dbałość o szczegóły przejawia się również w częściach wspólnych zabudowy. Teren inwestycji ogrodzono, a dla zwiększenia poczucia bezpieczeństwa zamontowano instalację alarmową, natomiast drzwi wejściowe posiadają zwiększoną odporność antywłamaniową. Z myślą o zróżnicowanych potrzebach wszystkich mieszkańców wygodne przemieszczanie się pomiędzy kondygnacjami zapewnią cichobieżne windy połączone z parkingiem. Na osiedlu zaplanowano 134 stanowiska postojowe, a także komórki lokatorskie.

Przemyślane rozwiązania oraz troska o dobro środowiska przejawiła się w optymalizacji zapotrzebowania energetycznego mieszkań. Zwiększony dostęp do naturalnego światła nie tylko pozytywnie wpłynie na samopoczucie mieszkańców, ale przede wszystkim pozwoli zaoszczędzić na ogrzewaniu czy oświetleniu. Przeszklone powierzchnie oraz szklane narożniki oprócz ciekawego efektu estetycznego zapewniają maksymalny dostęp promieni słonecznych i przejrzystość.

Wysoki standard wykończenia oraz przyjazne otoczenie sprawią, że klienci już od pierwszej chwili będą mogli poczuć, że Imperial Stawowa Residence jest ich miejscem. Wybór północno-zachodniej części Krakowa na lokalizację pod inwestycję mieszkaniową, to gwarancja łatwości komunikacyjnej, umożliwiającej dotarcie do centrum miasta. Bronowice Wielkie, gdzie znajduje się zabudowa, jednocześnie zapewnia atuty wynikające z życia w tak niezwykłym mieście, jakim jest Kraków i swobodę wolnego od wielkomiejskiego zgiełku miejsca.  

Źródło: KRN.pl | 2017-07-17

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Prezenter inwestycji

Super Oferta

Sand Hotel ****
Oaza Bronowice
Villa sento
Osiedle Klonowe 14
Mój Dom Etap IV
Ostatnie biura w OVO Wrocław....

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 

Oaza Bronowice

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 

Villa sento

Kraków, ul. Zbrojarzy 

Osiedle Klonowe 14

Wieliczka 

Mój Dom Etap IV

Kraków, Dębniki, ul. Obozowa 

Ostatnie biura w OVO Wrocław....

Wrocław, Krzyki, ul. Podwale 
Super oferta: / poprzednia następna

Biuletyn KRN.pl