Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Idea Park - rodzinny klimat Zielonek

2017-09-01


W podkrakowskich Zielonkach spółka Lokum Invest udostępnia swoją inwestycję. Na klientów czekają przestronne apartamenty.

Osoby poszukujące idealnego miejsca do zamieszkania, kierują się wieloma czynnikami. Chcąc pogodzić zalety wielkomiejskiego życia z wiejskim spokojem, niejednokrotnie trzeba zrezygnować z danego aspektu. Rozwiązaniem, które zapewni zarówno dostęp do wszelkich zalet metropolii, jak i wytchnienie w otoczeniu przyrody, są mniejsze miejscowości, ale zlokalizowane w pobliżu dużych ośrodków miejskich. Ich największym walorem jest to, że mieszkańcy w krótkim czasie mogą dostać się do centrum, a jednocześnie po powrocie do domu mają komfort spędzania wolnego czasu w przyjaznych warunkach, umożliwiających odpoczynek. Oddalone od tłoku i gwaru miast przyciągają przede wszystkim rodziny z dziećmi, które szukają komfortowej przestrzeni i rodzinnej atmosfery. Z tego też powodu największą popularnością w tej grupie nabywców cieszą się mieszkania zlokalizowane w podmiejskich gminach.

Z myślą o osobach ceniących sobie kameralny klimat, spółka Lokum Invest przygotowała projekt mieszkaniowy realizowany w podkrakowskich Zielonkach. Na zabudowę Idea Parku składa się 8 obiektów. W każdym z nich znajdują się 2 apartamenty o powierzchni mieszczącej się w przedziale od 55,77 do 56,65 mkw. Wygodę użytkowania zapewnia rozmieszczenie poszczególnych lokali – stanowią one niezależne 2-kondygnacyjne mieszkania. Usytuowane na niższym poziomie posiadają dostęp do indywidualnych ogródków, których metraż wynosi około 70 mkw. Z kolei mieszkańcy wyższej kondygnacji będą mogli cieszyć się przestronnymi tarasami.

Idea Park przyciąga uwagę nie tylko ze względu na przemyślane rozwiązania przestrzenne, ale również dzięki nowoczesnej architekturze. Dbałość o kwestie estetyczne sprawiła, że inwestycja wyróżnia się na tle sąsiadującej z nią zabudowy. Wysoka jakość wykorzystanych do budowy materiałów przekłada się na niskie koszty utrzymania – obiekt bowiem można zakwalifikować jako nisko-energochłonny. Zaprojektowane z myślą o komforcie mieszkańców apartamenty cechuje ergonomia. Pozwala ona na zaaranżowanie przestrzeni zgodnie z indywidualnymi potrzebami, co ułatwi urządzenie wnętrza. Ponadto zastosowanie panoramicznych przeszkleń tworzy ciekawy efekt wizualny oraz wpływa na wysoki poziom termoizolacyjności. Jednocześnie stanowią one barierę dla niepożądanych dźwięków. Deweloper zatroszczył się także o stanowiska parkingowe na terenie inwestycji.

Lokalizacja Idea Parku zapewnia kameralną atmosferę – umiejscowiony w sąsiedztwie domów jednorodzinnych i osiedla Wiarusa gwarantuje dostęp do terenów zielonych. Niewielka odległość, jaka dzieli Zielonki od Rynku Głównego w Krakowie sprawia, że dojazd do centrum nie będzie sprawiał problemu.  

 

Źródło: KRN.pl | 2017-09-01

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Prezenter inwestycji

Super Oferta

Osiedle Klonowe 14
Mój Dom Etap IV
Villa sento
Oaza Bronowice
Sand Hotel ****
Ostatnie biura w OVO Wrocław....

Osiedle Klonowe 14

Wieliczka 

Mój Dom Etap IV

Kraków, Dębniki, ul. Obozowa 

Villa sento

Kraków, ul. Zbrojarzy 

Oaza Bronowice

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 

Ostatnie biura w OVO Wrocław....

Wrocław, Krzyki, ul. Podwale 
Super oferta: / poprzednia następna

Biuletyn KRN.pl