Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

HYNKA - II ETAP

2018-08-02

HYNKA - II ETAP


W Czyżynach przy ul. Hynka powstaje II etap osiedla Hynka. Dasta Invest rozpoczęła już sprzedaż lokali.

W lokalizacji cieszącej się popularnością wśród osób zamierzających nabyć nieruchomość mieszkaniową, spółka Dasta Invest przygotowuje kolejny etap swojej inwestycji przy ulicy Hynka. Wybór tego adresu nie jest przypadkowy. Wiedząc, jak ważna w codziennej organizacji jest dostępność najważniejszych punktów, a także sprawnie działająca komunikacja, Hynka – etap II powstaje w rejonie charakteryzującym się dobrze zorganizowaną infrastrukturą. Sąsiedztwo inwestycji obfituje bowiem w różnego rodzaju punkty handlowo-usługowe, a także placówki zarówno medyczne, jak i edukacyjne. Z tego względu otoczenie inwestycji jest tak cenione wśród rodzin z dziećmi. Ponadto okolica jest bardzo dobrze skomunikowana zarówno z centrum, jak i pozostałymi częściami miasta, dlatego dotarcie do różnych miejsc nie będzie stanowiło problemu.

Prężnie działająca komunikacja miejska pozwoli na łatwe i szybkie przemieszczanie się. To z kolei przekłada się na zaoszczędzony czas, który będzie można przeznaczyć na odpoczynek. A pomysłów na atrakcyjne spędzenie wolnych chwil znajdzie się na pewno wiele. Hynka – etap II mieści się bowiem w dzielnicy Czyżyny obfitującej w tereny zielone, w tym największy krakowski park, czyli Park Lotników. Oprócz malowniczych alejek można tutaj odbyć wizytę w Ogrodzie Doświadczeń, czy obejrzeć najciekawsze eksponaty w Muzeum Lotnictwa Polskiego. Mnóstwo atrakcji zapewnia również pobliska hala widowiskowo-sportowa, czyli Tauron Arena, gdzie odbywają się wydarzenia kulturalno-rozrywkowe i sportowe.

Komfort mieszkańców zależy nie tylko od dobrej lokalizacji. Jest to kwestia uzależniona przede wszystkim od jakości mieszkania. Mając na uwadze oczekiwania swoich klientów, Dasta Invest zadbała o to, by udostępniane lokale były prawdziwym domem dla mieszkańców. Dlatego dbałość o aspekty estetyczne idzie w parze z praktycznymi rozwiązaniami, które przejawiają się w organizacji przestrzeni. Zaprojektowane w przemyślany sposób mieszkania pozwolą na ich funkcjonalne urządzenie i dostosowanie do indywidualnych potrzeb.

Różnorodność metraży lokali w inwestycji Hynka – etap II sprawia, że klienci znajdą opcję, która najbardziej odpowie na ich potrzeby. Będą mieli bowiem wybór pomiędzy powierzchniami od 34 do 79 mkw., natomiast liczba pokoi wynosi od 2 do 4. Dodatkowo każde z mieszkań posiada loggię, a kondygnacja podziemna zostanie przeznaczona na garaż. Na terenie osiedla znajdzie się również atrakcyjna przestrzeń rekreacyjna z terenami zielonymi i małą architekturą.

Inwestycja zostanie oddana do użytkowania w II kwartale 2020 r.  

Źródło: KRN.pl | 2018-08-02

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki na wynajeminne nieruchomości poszukiwane do wynajęciadziałki na sprzedażdomy na sprzedaż powiat Gryfickimieszkania na wynajem powiat Parczewskilokale użytkowe na wynajem gmina Sośnomieszkania na wynajem gmina Świeradów-Zdrójdomy na wynajem w Soplicowomieszkania na sprzedaż w Gdakowiedomy na sprzedaż w Wujówce

Deweloperzy

);