Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Hynka 64B – korzystna lokalizacja w centralnej dzielnicy

2017-02-17

Hynka 64B – korzystna lokalizacja w centralnej dzielnicy


W Krakowie swój projekt realizuje Spółdzielnia Mieszkaniowa „Czyżyny”. Przy ul. Franciszka Hynka powstaje nowa zabudowa mieszkaniowa.

Kraków:

Dzielnice położone blisko centrum cieszą się największym zainteresowanie wśród osób szukających mieszkania. Korzyści wynikające z dobrej lokalizacji, często stają się istotnymi czynnikami, wpływającymi na decyzję o zakupie lokalu w danej inwestycji. Dzielnicę XIV Krakowa, czyli Czyżyny wyróżnia jej centralne położenie na mapie miasta. Oddalone od serca małopolskiej stolicy o zaledwie kilka kilometrów, przyciągają coraz więcej inwestorów i mieszkańców, planujących osiedlić się w dogodnej okolicy. W tym właśnie rejonie Spółdzielnia Mieszkaniowa „Czyżyny” realizuje projekt Hynka 64B, gdzie na 6 kondygnacjach powstają 82 mieszkania. Z myślą o zróżnicowanych potrzebach swoich klientów, deweloper zaprojektował lokale o różnych powierzchniach i urozmaiconym układzie pomieszczeń. Zrealizowany według tradycyjnych metod budownictwa, nowoczesny budynek zapewni przyszłym mieszkańcom komfort użytkowania. Zainteresowani będą mieli do wyboru zarówno kawalerki rozpoczynające się już od 30,4 mkw, jak i wygodne mieszkania z 3 pokojami, liczącymi do 58,5 mkw. Oprócz tego każdy z lokali ma przydzieloną komórkę lokatorską, a w zależności od zajmowanej kondygnacji, do dyspozycji mieszkańców będzie loggia lub przestronne patio czy taras. W zabudowie wygospodarowano także 2 niezależne poziomy wielostanowiskowych garaży, gdzie każdy bezpiecznie będzie mógł pozostawić swój samochód na jednym z 85 miejsc postojowych. Ponadto na zewnątrz budynku powstanie 14 dodatkowych obszarów parkingowych, z uwzględnieniem potrzeb osób niepełnosprawnych.

Na jakość życia osób, które wybiorą projekt Hynka 64B, wpłynie otaczająca go infrastruktura. Jest to bowiem jedna z najkorzystniej położonych dzielnic i jej atuty docenią przede wszystkim rodziny z dziećmi czy studenci. Dawny rejon przemysłowy przeszedł znaczącą metamorfozę, dzięki czemu w pobliżu inwestycji znajdują się liczne placówki edukacyjne tj. żłobki, przedszkola oraz szkoły, w tym Akademia Wychowania Fizycznego oraz Wydział Mechaniczny Politechniki Krakowskiej. Nie brak tu również przychodni lekarskich i punktów handlowo-usługowych. Rozbudowa tkanki miejskiej przyczyniła się do powstania na tym obszarze Centrum Handlowego Czyżyny, gdzie w jednym miejscu wygodnie zaopatrzymy się w niezbędne artykuły. Ponadto sprawne połączenie z centrum miasta zapewnią kursujące tutaj liczne linie komunikacji miejskiej. W czasie wolnym mieszkańcy będą mogli aktywnie zrelaksować się w znajdujących się w pobliżu 60 hektarowym Parku Lotników oraz Parku na os. Dywizjonu 303.

Inwestycja przy ulicy Hynka 64B zostanie oddana do użytku w I kwartale 2018 r., a ceny mieszkań rozpoczynają się już od 4 900 zł/mkw. 

Źródło: KRN.pl | 2017-02-17

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Prezenter inwestycji

Super Oferta

Inwestycja Osiedle Klonowe 11
Osiedle Piltza - Etap III
Cieślewskiego 7A
Prestige City
Villa sento
Biurowiec IMPOL
Oaza Bronowice
Cystersów 26
Arged Spółdzielnia Handlowa...
Marine Hotel *****
Sand Hotel ****

Inwestycja Osiedle Klonowe 11

Wieliczka, ul. Zbożowa 

Osiedle Piltza - Etap III

Kraków, Dębniki, ul. dr. J. Piltza 

Cieślewskiego 7A

Kraków, Prądnik Czerwony, ul. E.... 

Prestige City

Kraków, Podgórze 

Villa sento

Kraków, ul. Zbrojarzy 

Biurowiec IMPOL

Kraków, Prądnik Biały, Conrada 

Oaza Bronowice

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 

Cystersów 26

Kraków, Grzegórzki, ul. Cystersów 

Arged Spółdzielnia Handlowa...

Kraków. Gromadzka 46 

Marine Hotel *****

Kołobrzeg, ul. A. Sułkowskiego 

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 
Super oferta: / poprzednia następna

Biuletyn KRN.pl

Strony regionalne - województwa

dolnośląskielubelskiełódzkiemazowieckiepodkarpackiepomorskieświetokrzyskiewielkopolskiekujawsko-pomorskielubuskiemałopolskieopolskiepodlaskieśląskiewarminsko-mazurskiezachodniopomorskie

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na zamianęinne nieruchomości poszukiwane do wynajęciakamienice na sprzedażlokale użytkowe na sprzedaż powiat Radomszczańskimieszkania na sprzedaż powiat Gołdapskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Dmosinmieszkania na sprzedaż gmina Zbąszynekdomy na wynajem w Muchachmieszkania na sprzedaż w Tłuczaniudomy na wynajem w Radziątkowie

Deweloperzy