Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Hynka 64B – korzystna lokalizacja w centralnej dzielnicy

2017-10-06

Hynka 64B – korzystna lokalizacja w centralnej dzielnicy


W Krakowie swój projekt realizuje Spółdzielnia Mieszkaniowa „Czyżyny”. Przy ul. Franciszka Hynka powstaje nowa zabudowa mieszkaniowa.

Kraków:

Dzielnice położone blisko centrum cieszą się największym zainteresowanie wśród osób szukających mieszkania. Korzyści wynikające z dobrej lokalizacji, często stają się istotnymi czynnikami, wpływającymi na decyzję o zakupie lokalu w danej inwestycji. Dzielnicę XIV Krakowa, czyli Czyżyny wyróżnia jej centralne położenie na mapie miasta. Oddalone od serca małopolskiej stolicy o zaledwie kilka kilometrów, przyciągają coraz więcej inwestorów i mieszkańców, planujących osiedlić się w dogodnej okolicy. W tym właśnie rejonie Spółdzielnia Mieszkaniowa „Czyżyny” realizuje projekt Hynka 64B, gdzie na 6 kondygnacjach powstają 82 mieszkania. Z myślą o zróżnicowanych potrzebach swoich klientów, deweloper zaprojektował lokale o różnych powierzchniach i urozmaiconym układzie pomieszczeń. Zrealizowany według tradycyjnych metod budownictwa, nowoczesny budynek zapewni przyszłym mieszkańcom komfort użytkowania. Zainteresowani będą mieli do wyboru zarówno kawalerki rozpoczynające się już od 30,4 mkw, jak i wygodne mieszkania z 3 pokojami, liczącymi do 58,5 mkw. Oprócz tego każdy z lokali ma przydzieloną komórkę lokatorską, a w zależności od zajmowanej kondygnacji, do dyspozycji mieszkańców będzie loggia lub przestronne patio czy taras. W zabudowie wygospodarowano także 2 niezależne poziomy wielostanowiskowych garaży, gdzie każdy bezpiecznie będzie mógł pozostawić swój samochód na jednym z 85 miejsc postojowych. Ponadto na zewnątrz budynku powstanie 14 dodatkowych obszarów parkingowych, z uwzględnieniem potrzeb osób niepełnosprawnych.

Na jakość życia osób, które wybiorą projekt Hynka 64B, wpłynie otaczająca go infrastruktura. Jest to bowiem jedna z najkorzystniej położonych dzielnic i jej atuty docenią przede wszystkim rodziny z dziećmi czy studenci. Dawny rejon przemysłowy przeszedł znaczącą metamorfozę, dzięki czemu w pobliżu inwestycji znajdują się liczne placówki edukacyjne tj. żłobki, przedszkola oraz szkoły, w tym Akademia Wychowania Fizycznego oraz Wydział Mechaniczny Politechniki Krakowskiej. Nie brak tu również przychodni lekarskich i punktów handlowo-usługowych. Rozbudowa tkanki miejskiej przyczyniła się do powstania na tym obszarze Centrum Handlowego Czyżyny, gdzie w jednym miejscu wygodnie zaopatrzymy się w niezbędne artykuły. Ponadto sprawne połączenie z centrum miasta zapewnią kursujące tutaj liczne linie komunikacji miejskiej. W czasie wolnym mieszkańcy będą mogli aktywnie zrelaksować się w znajdujących się w pobliżu 60 hektarowym Parku Lotników oraz Parku na os. Dywizjonu 303.

Inwestycja przy ulicy Hynka 64B zostanie oddana do użytku w I kwartale 2018 r., a ceny mieszkań rozpoczynają się już od 4 900 zł/mkw. 

Źródło: KRN.pl | 2017-10-06

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Prezenter inwestycji

Super Oferta

Oaza Bronowice
Villa sento
Sand Hotel ****
Osiedle Klonowe 14

Oaza Bronowice

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 

Villa sento

Kraków, ul. Zbrojarzy 

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 

Osiedle Klonowe 14

Wieliczka 
Super oferta: / poprzednia następna