Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Giant Office - Perfekcja w detalach

Poznań, Grunwald, ul. Głogowska

2023-09-29

Giant Office - Perfekcja w detalach


Giant Office wyróżnia się jako kompleks biurowy klasy A, gdzie dbałość o detale architektoniczne łączy się z doskonałością wykonawstwa.

Giant Office Oferuje przemyślane, elastyczne i ergonomiczne przestrzenie, które można dostosować do indywidualnych potrzeb. Jego wyrafinowana estetyka, czerpiąca inspiracje z klasycznej architektury biurowej Ameryki, harmonijnie łączy się z nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi. Dzięki lokalizacji przy jednej z głównych dróg Poznania, zapewnia idealne połączenie z kluczowymi punktami miasta.

Poznań - Serce Biznesu i Kultury

Jako piąte co do wielkości miasto w Polsce, Poznań jest domem dla 600 tys. mieszkańców i centralnym punktem metropolii liczącej 1,1 mln ludzi. Jest to miejsce, gdzie ponad 90 tys. przedsiębiorców buduje przyszłość na fundamentach bogatych tradycji przemysłowych. Znany jako kluczowy węzeł komunikacyjny kraju oraz trzeci największy organizator targów w Europie Środkowo-Wschodniej, Poznań stanowi również ważne centrum akademickie dla 140 tys. studentów.

Wnętrza stworzone z myślą o Tobie

W Giant Office każdy zakątek został zaprojektowany z myślą o najwyższym komforcie. Przestrzenie biurowe można łatwo dostosować, wybierając między otwartą koncepcją a indywidualnymi pokojami. Wszystkie biura są klimatyzowane, a dodatkowy akcent w postaci balkonów w większości z nich gwarantuje chwilę relaksu w ciągu dnia pracy.

Zobowiązanie do Zrównoważonej Jakości

Giant Office zdobywa uznanie za swoje podejście do zrównoważonej budowy. Został wysoko oceniony za efektywność energetyczną, wykorzystanie premium materiałów oraz zaangażowanie w ekologiczne praktyki. W tym procesie nieocenioną pomoc okazało się wsparcie Sweco Consulting - czołowego eksperta w dziedzinie certyfikacji zielonych budynków w Polsce.

Oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Źródło: KRN.pl | 2023-09-29

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na sprzedażkamienice na sprzedażinne nieruchomości na wynajemdomy na wynajem powiat Chodzieskilokale użytkowe na wynajem powiat M. Bydgoszczdomy na sprzedaż gmina Brodnicamieszkania na sprzedaż gmina M. Lublindomy na sprzedaż w Dąbki-Łętownicymieszkania na wynajem w Budach Kozickichmieszkania na wynajem w Wójcinie

Deweloperzy

);