Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

CHE162PI47 - wyjątkowa architektura

2018-04-18


Kompleks CHE162PI47 powstaje przy ulicach Chełmońskiego oraz Piaskowej w Krakowie, w dzielnicy Prądnik Biały.

Inwestycja CHE162PI47 to projekt spółki Modern Living Development, która ma już na swoim koncie takie przedsięwzięcia, jak Osiedle Black, Black&White, Osiedle Rainbow, LEA 251, Cubic House czy Wood House. Wszystkie inwestycje łączy wspólny mianownik, którym jest nowoczesność i kompleksowe spojrzenie na projektowanie przestrzeni.

Ambitne rozwiązania architektoniczne, podwyższony standard wykończenia, wysoki poziom estetyki, a także troska o funkcjonalność części wspólnych – to cechy najnowszego projektu dewelopera.

Kompleks powstaje przy ulicach Chełmońskiego oraz Piaskowej. Lokalizacja osiedla należy do dzielnicy Prądnik Biały, która zapewnia swoim mieszkańcom zarówno dostęp do rozległych terenów zielonych, jak i infrastruktury niezbędnej do codziennego funkcjonowania w mieście. Obszar ten jest dobrze skomunikowany z centrum i pozostałymi rejonami Krakowa. Warto zwrócić uwagę na połączenia drogowe, komunikację miejską oraz rozbudowane zaplecze handlowo-usługowe (m.in. Galeria Bronowicka). W pobliżu osiedla władze miasta planują realizację linii tramwajowej oraz rozbudowy i poprawy ulicy Piaskowej.

Poza względami praktycznymi, do walorów lokalizacji należy bliskość terenów cennych przyrodniczo, które zgodnie z zapowiedziami magistratu, zostaną zachowane w swoim naturalnym stanie. Taką ochronę ma gwarantować miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego dla obszaru „Tonie – Łąki”. Mieszkańcy okolicy będą mogli spacerować ścieżkami wzdłuż cieku Sudół, a w przyszłości także korzystać z planowanego parku rzecznego.

Dzięki podkreśleniu rekreacyjnego aspektu, inwestycja współtworzy charakter najbliższej okolicy. Między budynkami zaprojektowano strefę relaksu z ogródkiem ziołowym, hamakami i leżakami.
W częściach wspólnych architekci wydzielili miejsca na rowerownię, wózkownię, pralnię i suszarnię. Podziemny garaż zostanie dodatkowo wyposażony w punkt z centralnym odkurzaczem oraz punkt naprawczy dla rowerów.

W ramach CHE162PI47 zaprojektowano mieszkania w układach dających wiele możliwości aranżacji. Oferta obejmuje zarówno kompaktowe kawalerki, lokale 2-pokojowe oraz przestronne mieszkania 3- i 4-pokojowe. Wnętrza wyróżnia wysoka jakość materiałów i podwyższony standard (ogrzewanie podłogowe, 3 szybowa stolarka okienna). Całość została zamknięta w niebanalnej formie architektonicznej – zgodnie z dewizą, że projektowanie polega na kształtowaniu eleganckiego i kameralnego otoczenia. Nowoczesny styl przejawia się np. w zastosowaniu dużych przeszkleń przepuszczających światło słoneczne do budynków, odpowiednio dobranej kolorystyce i detalach.

Ścisła współpraca dewelopera z zespołem projektantów stanowi odpowiedź na oczekiwania wymagających klientów. Z badań preferencji nabywców mieszkań wynika bowiem, że coraz większą wagę przykładamy do tego, jak wygląda miejsca naszego zamieszkania. Świadomi klienci wskazują na architekturę jako jeden z najistotniejszych elementów inwestycji mieszkaniowej.

 

Źródło: KRN.pl | 2018-04-18

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Prezenter inwestycji

Super Oferta

Apartamenty Lema
Sand Hotel ****
Osiedle Klonowe 14
Oaza Bronowice
CHE162PI47

Apartamenty Lema

Kraków, Grzegórzki/Dąbie, ul. S. Lema 

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 

Osiedle Klonowe 14

Wieliczka 

Oaza Bronowice

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 

CHE162PI47

Kraków, ul. J. Chełmońskiego 
Super oferta: / poprzednia następna