Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

CHE162PI47 - wyjątkowa architektura

2018-08-21


Kompleks CHE162PI47 powstaje przy ulicach Chełmońskiego oraz Piaskowej w Krakowie, w dzielnicy Prądnik Biały.

Inwestycja CHE162PI47 to projekt spółki Modern Living Development, która ma już na swoim koncie takie przedsięwzięcia, jak Osiedle Black, Black&White, Osiedle Rainbow, LEA 251, Cubic House czy Wood House. Wszystkie inwestycje łączy wspólny mianownik, którym jest nowoczesność i kompleksowe spojrzenie na projektowanie przestrzeni.

Ambitne rozwiązania architektoniczne, podwyższony standard wykończenia, wysoki poziom estetyki, a także troska o funkcjonalność części wspólnych – to cechy najnowszego projektu dewelopera.

Kompleks powstaje przy ulicach Chełmońskiego oraz Piaskowej. Lokalizacja osiedla należy do dzielnicy Prądnik Biały, która zapewnia swoim mieszkańcom zarówno dostęp do rozległych terenów zielonych, jak i infrastruktury niezbędnej do codziennego funkcjonowania w mieście. Obszar ten jest dobrze skomunikowany z centrum i pozostałymi rejonami Krakowa. Warto zwrócić uwagę na połączenia drogowe, komunikację miejską oraz rozbudowane zaplecze handlowo-usługowe (m.in. Galeria Bronowicka). W pobliżu osiedla władze miasta planują realizację linii tramwajowej oraz rozbudowy i poprawy ulicy Piaskowej.

Poza względami praktycznymi, do walorów lokalizacji należy bliskość terenów cennych przyrodniczo, które zgodnie z zapowiedziami magistratu, zostaną zachowane w swoim naturalnym stanie. Taką ochronę ma gwarantować miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego dla obszaru „Tonie – Łąki”. Mieszkańcy okolicy będą mogli spacerować ścieżkami wzdłuż cieku Sudół, a w przyszłości także korzystać z planowanego parku rzecznego.

Dzięki podkreśleniu rekreacyjnego aspektu, inwestycja współtworzy charakter najbliższej okolicy. Między budynkami zaprojektowano strefę relaksu z ogródkiem ziołowym, hamakami i leżakami.
W częściach wspólnych architekci wydzielili miejsca na rowerownię, wózkownię, pralnię i suszarnię. Podziemny garaż zostanie dodatkowo wyposażony w punkt z centralnym odkurzaczem oraz punkt naprawczy dla rowerów.

W ramach CHE162PI47 zaprojektowano mieszkania w układach dających wiele możliwości aranżacji. Oferta obejmuje zarówno kompaktowe kawalerki, lokale 2-pokojowe oraz przestronne mieszkania 3- i 4-pokojowe. Wnętrza wyróżnia wysoka jakość materiałów i podwyższony standard (ogrzewanie podłogowe, 3 szybowa stolarka okienna). Całość została zamknięta w niebanalnej formie architektonicznej – zgodnie z dewizą, że projektowanie polega na kształtowaniu eleganckiego i kameralnego otoczenia. Nowoczesny styl przejawia się np. w zastosowaniu dużych przeszkleń przepuszczających światło słoneczne do budynków, odpowiednio dobranej kolorystyce i detalach.

Ścisła współpraca dewelopera z zespołem projektantów stanowi odpowiedź na oczekiwania wymagających klientów. Z badań preferencji nabywców mieszkań wynika bowiem, że coraz większą wagę przykładamy do tego, jak wygląda miejsca naszego zamieszkania. Świadomi klienci wskazują na architekturę jako jeden z najistotniejszych elementów inwestycji mieszkaniowej.

 

Źródło: KRN.pl | 2018-08-21

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na zamianędomy do kupieniakamienice poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe na wynajem powiat Sierpeckimieszkania na wynajem powiat M. Koszalindomy na sprzedaż gmina Juchnowiec Kościelnymieszkania na wynajem gmina Boguty-Piankimieszkania na wynajem w Halinowiemieszkania na sprzedaż w Kędzierzyniedomy na wynajem w Joaninie

Deweloperzy

);