Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Central Park – komfort nadmorskich mieszkań

2017-02-08


Przy ul. Piecewskiej na wyspie piecewskiej powstaje CentralPark. Grupa Inwestycyjna Hossa SA realizuje kolejne etapy zabudowy nad Jaśkową Doliną.

Gdańsk:

W ramach inwestycji CentralPark powstaną 4 pary budynków. Zrealizowane w pierwszych etapach segmenty „Rotterdam” i „Brema” są uzupełniane o pozostałe części przedsięwzięcia, czyli „Cleveland” i „Newcastle”. Dodatkowo w 2-poziomowych podziemnych kondygnacjach zabudowy powstają hale garażowe, gdzie mieszkańcy mogą liczyć na przestronne miejsca postojowe. Zainteresowani ofertą Grupy Inwestycyjnej Hossa SA będą mieli do wyboru lokale o zróżnicowanym metrażu: począwszy od wygodnych 1-pokojowych kawalerek po przestronne, 5-pokojowe apartamenty, liczące nawet do 160 mkw. Ponadto mieszkania cechuje przemyślany i funkcjonalny rozkład pomieszczeń, ułatwiający dostosowanie aranżacji do własnych potrzeb.

Oprócz ciekawie zaprojektowanych wnętrz, w inwestycji wyróżniają się oryginalne części wspólne. Swoją niebanalną architekturą nawiązują do klimatu miast partnerskich Gdańska, a tym samym wpisują się w niepowtarzalny urok Trójmiasta. O prestiżu inwestycji świadczą również reprezentacyjne strefy wejść, których efekt podkreślają przeszklenia, rozciągające się na wysokości 2 kondygnacji, a wykończenie niektórych powierzchni otaczających zabudowę kamieniem naturalnym, nadaje elegancji. W wewnętrznym parku pieczołowicie zaprojektowano miejsca relaksu tak, aby ich użytkownicy mogli aktywnie wypoczywać. Dzięki automatycznemu nawadnianiu, tereny zielone zawsze będą się atrakcyjnie prezentować. W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców na terenie inwestycji zamontowano system monitoringu i drzwi antywłamaniowe. Materiały wykorzystane do budowy spełniają wymogi energooszczędności, co pozwoli zaoszczędzić na rachunkach za ogrzewanie.  

Atutem CentralParku jest jego lokalizacja, umożliwiająca komfortowe przemieszczanie się do poszczególnych rejonów miasta. Tuż przy inwestycji znajdują się przystanki komunikacji miejskiej. Wykonywanie codziennych obowiązków usprawni dobrze rozwinięta infrastruktura. Bliskość najważniejszych placówek tj. szkoły, przedszkola pozwoli zaoszczędzić czas, poświęcany na dotarcie do tego typu miejsc i jednocześnie zapewnia dostęp do najistotniejszych usług. Dzięki dogodnemu usytuowaniu zabudowy, mieszkańcy CentralParku z okien swoich mieszkań zobaczą panoramę Trójmiasta oraz Zatokę Gdańską czy Trójmiejski Park Krajobrazowy. Inwestycja bowiem jest ulokowana na wzniesieniu morenowym nad Jaśkową Doliną, oddaloną o kilka kroków od centrum Wrzeszcza. Dzielnica, w granicach której leży inwestycja Grupy Inwestycyjnej Hossa SA, należy do jednego z najnowocześniejszych miejsc Gdańska. 

 

Źródło: KRN.pl | 2017-02-08

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Prezenter inwestycji

Super Oferta

Inwestycja Osiedle Klonowe 11
Cystersów 26
Biurowiec IMPOL
Arged Spółdzielnia Handlowa...
Cieślewskiego 7A
Sand Hotel ****
Oaza Bronowice
Villa sento
Osiedle Piltza - Etap III
Prestige City
Marine Hotel *****

Inwestycja Osiedle Klonowe 11

Wieliczka, ul. Zbożowa 

Cystersów 26

Kraków, Grzegórzki, ul. Cystersów 

Biurowiec IMPOL

Kraków, Prądnik Biały, Conrada 

Arged Spółdzielnia Handlowa...

Kraków. Gromadzka 46 

Cieślewskiego 7A

Kraków, Prądnik Czerwony, ul. E.... 

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 

Oaza Bronowice

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 

Villa sento

Kraków, ul. Zbrojarzy 

Osiedle Piltza - Etap III

Kraków, Dębniki, ul. dr. J. Piltza 

Prestige City

Kraków, Podgórze 

Marine Hotel *****

Kołobrzeg, ul. A. Sułkowskiego 
Super oferta: / poprzednia następna

Biuletyn KRN.pl

Strony regionalne - województwa

dolnośląskielubelskiełódzkiemazowieckiepodkarpackiepomorskieświetokrzyskiewielkopolskiekujawsko-pomorskielubuskiemałopolskieopolskiepodlaskieśląskiewarminsko-mazurskiezachodniopomorskie

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na sprzedażlokale użytkowe na sprzedażmieszkania na sprzedażlokale użytkowe na wynajem powiat Żuromińskidomy na sprzedaż powiat Świebodzińskidomy na sprzedaż gmina Bierawadomy na sprzedaż gmina Grudziądzdomy na sprzedaż w Nowej Cerekwiimieszkania na wynajem w Brzegumieszkania na sprzedaż w Wojnowie

Deweloperzy