Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Central Park – komfort nadmorskich mieszkań

2017-02-08


Przy ul. Piecewskiej na wyspie piecewskiej powstaje CentralPark. Grupa Inwestycyjna Hossa SA realizuje kolejne etapy zabudowy nad Jaśkową Doliną.

Gdańsk:

W ramach inwestycji CentralPark powstaną 4 pary budynków. Zrealizowane w pierwszych etapach segmenty „Rotterdam” i „Brema” są uzupełniane o pozostałe części przedsięwzięcia, czyli „Cleveland” i „Newcastle”. Dodatkowo w 2-poziomowych podziemnych kondygnacjach zabudowy powstają hale garażowe, gdzie mieszkańcy mogą liczyć na przestronne miejsca postojowe. Zainteresowani ofertą Grupy Inwestycyjnej Hossa SA będą mieli do wyboru lokale o zróżnicowanym metrażu: począwszy od wygodnych 1-pokojowych kawalerek po przestronne, 5-pokojowe apartamenty, liczące nawet do 160 mkw. Ponadto mieszkania cechuje przemyślany i funkcjonalny rozkład pomieszczeń, ułatwiający dostosowanie aranżacji do własnych potrzeb.

Oprócz ciekawie zaprojektowanych wnętrz, w inwestycji wyróżniają się oryginalne części wspólne. Swoją niebanalną architekturą nawiązują do klimatu miast partnerskich Gdańska, a tym samym wpisują się w niepowtarzalny urok Trójmiasta. O prestiżu inwestycji świadczą również reprezentacyjne strefy wejść, których efekt podkreślają przeszklenia, rozciągające się na wysokości 2 kondygnacji, a wykończenie niektórych powierzchni otaczających zabudowę kamieniem naturalnym, nadaje elegancji. W wewnętrznym parku pieczołowicie zaprojektowano miejsca relaksu tak, aby ich użytkownicy mogli aktywnie wypoczywać. Dzięki automatycznemu nawadnianiu, tereny zielone zawsze będą się atrakcyjnie prezentować. W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców na terenie inwestycji zamontowano system monitoringu i drzwi antywłamaniowe. Materiały wykorzystane do budowy spełniają wymogi energooszczędności, co pozwoli zaoszczędzić na rachunkach za ogrzewanie.  

Atutem CentralParku jest jego lokalizacja, umożliwiająca komfortowe przemieszczanie się do poszczególnych rejonów miasta. Tuż przy inwestycji znajdują się przystanki komunikacji miejskiej. Wykonywanie codziennych obowiązków usprawni dobrze rozwinięta infrastruktura. Bliskość najważniejszych placówek tj. szkoły, przedszkola pozwoli zaoszczędzić czas, poświęcany na dotarcie do tego typu miejsc i jednocześnie zapewnia dostęp do najistotniejszych usług. Dzięki dogodnemu usytuowaniu zabudowy, mieszkańcy CentralParku z okien swoich mieszkań zobaczą panoramę Trójmiasta oraz Zatokę Gdańską czy Trójmiejski Park Krajobrazowy. Inwestycja bowiem jest ulokowana na wzniesieniu morenowym nad Jaśkową Doliną, oddaloną o kilka kroków od centrum Wrzeszcza. Dzielnica, w granicach której leży inwestycja Grupy Inwestycyjnej Hossa SA, należy do jednego z najnowocześniejszych miejsc Gdańska. 

 

Źródło: KRN.pl | 2017-02-08

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Prezenter inwestycji

Super Oferta

Sand Hotel ****
Oaza Bronowice
Osiedle Klonowe 14
Villa sento

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 

Oaza Bronowice

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 

Osiedle Klonowe 14

Wieliczka 

Villa sento

Kraków, ul. Zbrojarzy 
Super oferta: / poprzednia następna