Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Casa Feliz

2018-10-24


W ramach inwestycji realizowanej przy ul. Żabiniec w dzielnicy Prądnik Biały powstaje kolejny etap Casa Feliz.

Tym razem Casa Feliz ma do zaoferowania 143 mieszkania rozmieszczone w 2 budynkach. Oprócz tego na parterze wygospodarowano lokale usługowe. Dzięki spójnej koncepcji osiedle zaprojektowano w taki sposób, by pomimo wielu etapów tworzyło harmonijną całość. W zastosowanych rozwiązaniach architektonicznych uwzględniono również przejawiającą się w szczegółach estetykę. Jej charakterystycznymi cechami są prostota i nowoczesność. Stąd nawiązania do stylu skandynawskiego oraz oryginalne drewniane obudowy balkonów. Funkcjonalność była jedną z myśli przewodnich towarzyszących projektującym. Znalazło to odzwierciedlenie nie tylko w organizacji całego osiedla, ale przede wszystkim w ustawnych wnętrzach mieszkań, które nabywcy z łatwością urządzą według własnych potrzeb.

Zróżnicowane metraże liczące od 25 do ponad 114 mkw. pozwolą odpowiedzieć na oczekiwania singli poszukujących wygodnych kawalerek czy rodzin ceniących przestronność. Atutem lokali są również balkony i tarasy, a lokale parterowe posiadają dostęp do ogródków. Aby nie kolidowały z ciągami komunikacyjnymi, umieszczono je ponad nimi. Obszary zieleni stanowią integralną część zabudowy Casa Feliz. Współtworzy ona małą architekturę osiedla, która zostanie wzbogacona o tereny rekreacyjne pokryte trawnikami i porośnięte krzewami. Najmłodsi mieszkańcy będą mogli spędzać czas na placu zabaw. W trosce o wygodę w podziemiach budynków wygospodarowano garaże, pomieszczenia techniczne oraz komórki lokatorskie.

Kluczowe znaczenie dla inwestycji mieszkaniowej ma jej lokalizacja i wynikające z tego korzyści infrastrukturalne. Casa Feliz jest usytuowana w rejonie umożliwiającym korzystanie ze wszystkich atutów, jakie daje życie w dużym mieście. Jednocześnie położenie w zacisznym miejscu, oddalonym od dróg przejazdowych i miejskiego hałasu, gwarantuje warunki sprzyjające odpoczynkowi w domowym zaciszu. Nie przeszkadza to jednak w swobodnym przemieszczaniu się. Sprawne pokonywanie odległości pomiędzy miejscem zamieszkania a ważnymi dla mieszkańców punktami ułatwia krakowski szybki tramwaj. W zaledwie kilka minut można dotrzeć do Rynku Głównego, oddalonego od osiedla jedynie o 3 km. Oprócz tego łatwo stąd połączyć się z trasami samochodowymi. Adres Casa Feliz to także dostęp do różnorodnych form rozrywki – począwszy od aktywnej rekreacji w pobliskich parkach poprzez wydarzenia kulturalne, jakie odbywają się w znajdującym się nieopodal Dworku Białoprądnickim.

Etap VII w inwestycji Casa Feliz zostanie oddany do użytkowania w II kwartale 2020 r.  

 

Oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Źródło: KRN.pl | 2018-10-24

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

Prezenter inwestycji

Super Oferta

Nowa 5 dzielnica - lokale...
NY Residence, lokal usługowy
Sand Hotel ****
START CITY

Nowa 5 dzielnica - lokale...

Kraków, Krowodrza, ul. Wrocławska 

NY Residence, lokal usługowy

Kraków, Krowodrza, ul. Wrocławska 

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 

START CITY

Kraków, Bieżanów-Prokocim, ul.... 
Super oferta: / poprzednia następna

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny na sprzedażdomy na sprzedażmieszkania na wynajemlokale użytkowe na wynajem powiat M. Krosnomieszkania na sprzedaż powiat Giżyckilokale użytkowe na sprzedaż gmina Bytnicadomy na sprzedaż gmina Wąsoszmieszkania na wynajem w Modzerowiedomy na wynajem w Tychowie Starymdomy na wynajem w Gronajnach

Deweloperzy

);