Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Biurowiec Conrad w Krakowie

2018-03-13


Przy ul. Josepha Conrada w Krakowie zrealizowano biurowiec CONRAD. Obiekt mieści się w dzielnicy Prądnik Biały.

Krakowska inwestycja Biurowiec Conrad znajduje się przy ul. Josepha Conrada, w dogodnej odległości od ciągów komunikacyjnych w kierunku centrum, dróg dojazdowych do obwodnicy miasta oraz lotniska Balice. Obiekt zlokalizowany jest w dzielnicy Prądnik Biały, jednej z najprężniej rozwijających się części Krakowa. W okolicy znajdują się m.in. punkty handlowo-usługowe, obiekty użyteczności publicznej oraz szkoły i przedszkola. Istotną informacją dla osób poszukujących powierzchni biurowych jest fakt, że bezpośrednio przy Biurowcu Conrad znajduje się 4-gwiazdkowy Hotel Conrad, zapewniający zaplecze konferencyjne w postaci przestrzeni na spotkania biznesowe, szkolenia i konferencje. Hotel dysponuje również restauracją i kawiarnią.

Biurowiec Conrad to inwestycja przygotowana z myślą o rzeczywistych potrzebach potencjalnych najemców. O wysokiej funkcjonalności projektu świadczy szereg udogodnień dla użytkowników budynku. Najemcy mogą decydować nie tylko o aranżacji wnętrza, ale także o tym, które z proponowanych rozwiązań technologicznych zostaną zastosowane w ich biurach.

Inwestor proponuje ogrzewanie za pomocą pompy ciepła VRV lub alternatywnie możliwość przyłączenia do centralnego ogrzewania miejskiego. Pierwszy z wymienionych wariantów zapewnia kontrolę temperatury (grzanie i chłodzenie) oraz odpowiednią wentylację pomieszczeń. Oferta obejmuje również dwa systemy wentylacji, do wyboru: mechaniczny lub grawitacyjny. Warto zwrócić uwagę także na przemyślany sposób wykończenia budynku. Detale, takie jak uchylne okna czy refleksole (rolety utrzymujące optymalną temperaturę w nasłonecznionych pomieszczeniach), zwiększają komfort pracy w biurze. Wąska i zwarta bryła inwestycji ułatwi przenikanie naturalnego światła do wnętrz, co dodatkowo wpłynie na korzystne samopoczucie pracowników.

Dobre doświetlenie podniesienie poziom energooszczędności budynku. Do ekologicznych rozwiązań przewidzianych w ramach inwestycji należą ponadto: ogrzewanie antysmogowe, wykorzystanie wody deszczowej do podlewania roślin i WC. Zabezpieczenie na wypadek przerw w dostawie prądu stanowi agregat prądotwórczy zainstalowany w biurowcu.

W ramach inwestycji wykonano dwupoziomowy garaż. Jego charakterystyczną cechą jest zachowanie odpowiednich proporcji między liczbą  przygotowanych stanowisk a powierzchnią użytkową biur. Przewidziano stanowiska do ładowania samochodów elektrycznych. Dodatkowo wyodrębniono zadaszone stanowiska postojowe na rowery i motocykle oraz specjalnie miejsca na zewnątrz dla osób palących. Ponadto na terenie inwestycji zaprojektowano szatnie z prysznicami dla rowerzystów. Obiekt został również wyposażony w system kontroli dostępu.

 

Źródło: KRN.pl | 2018-03-13

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Prezenter inwestycji

Super Oferta

Sand Hotel ****
Apartamenty Lema
Oaza Bronowice
Osiedle Klonowe 14
CHE162PI47

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 

Apartamenty Lema

Kraków, Grzegórzki/Dąbie, ul. S. Lema 

Oaza Bronowice

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 

Osiedle Klonowe 14

Wieliczka 

CHE162PI47

Kraków, ul. J. Chełmońskiego 
Super oferta: / poprzednia następna