Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Biurowiec Conrad w Krakowie

2018-03-13


Przy ul. Josepha Conrada w Krakowie zrealizowano biurowiec CONRAD. Obiekt mieści się w dzielnicy Prądnik Biały.

Krakowska inwestycja Biurowiec Conrad znajduje się przy ul. Josepha Conrada, w dogodnej odległości od ciągów komunikacyjnych w kierunku centrum, dróg dojazdowych do obwodnicy miasta oraz lotniska Balice. Obiekt zlokalizowany jest w dzielnicy Prądnik Biały, jednej z najprężniej rozwijających się części Krakowa. W okolicy znajdują się m.in. punkty handlowo-usługowe, obiekty użyteczności publicznej oraz szkoły i przedszkola. Istotną informacją dla osób poszukujących powierzchni biurowych jest fakt, że bezpośrednio przy Biurowcu Conrad znajduje się 4-gwiazdkowy Hotel Conrad, zapewniający zaplecze konferencyjne w postaci przestrzeni na spotkania biznesowe, szkolenia i konferencje. Hotel dysponuje również restauracją i kawiarnią.

Biurowiec Conrad to inwestycja przygotowana z myślą o rzeczywistych potrzebach potencjalnych najemców. O wysokiej funkcjonalności projektu świadczy szereg udogodnień dla użytkowników budynku. Najemcy mogą decydować nie tylko o aranżacji wnętrza, ale także o tym, które z proponowanych rozwiązań technologicznych zostaną zastosowane w ich biurach.

Inwestor proponuje ogrzewanie za pomocą pompy ciepła VRV lub alternatywnie możliwość przyłączenia do centralnego ogrzewania miejskiego. Pierwszy z wymienionych wariantów zapewnia kontrolę temperatury (grzanie i chłodzenie) oraz odpowiednią wentylację pomieszczeń. Oferta obejmuje również dwa systemy wentylacji, do wyboru: mechaniczny lub grawitacyjny. Warto zwrócić uwagę także na przemyślany sposób wykończenia budynku. Detale, takie jak uchylne okna czy refleksole (rolety utrzymujące optymalną temperaturę w nasłonecznionych pomieszczeniach), zwiększają komfort pracy w biurze. Wąska i zwarta bryła inwestycji ułatwi przenikanie naturalnego światła do wnętrz, co dodatkowo wpłynie na korzystne samopoczucie pracowników.

Dobre doświetlenie podniesienie poziom energooszczędności budynku. Do ekologicznych rozwiązań przewidzianych w ramach inwestycji należą ponadto: ogrzewanie antysmogowe, wykorzystanie wody deszczowej do podlewania roślin i WC. Zabezpieczenie na wypadek przerw w dostawie prądu stanowi agregat prądotwórczy zainstalowany w biurowcu.

W ramach inwestycji wykonano dwupoziomowy garaż. Jego charakterystyczną cechą jest zachowanie odpowiednich proporcji między liczbą  przygotowanych stanowisk a powierzchnią użytkową biur. Przewidziano stanowiska do ładowania samochodów elektrycznych. Dodatkowo wyodrębniono zadaszone stanowiska postojowe na rowery i motocykle oraz specjalnie miejsca na zewnątrz dla osób palących. Ponadto na terenie inwestycji zaprojektowano szatnie z prysznicami dla rowerzystów. Obiekt został również wyposażony w system kontroli dostępu.

 

Źródło: KRN.pl | 2018-03-13

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe na wynajemkamienice na sprzedażlokale użytkowe do kupieniamieszkania na sprzedaż powiat Zgorzeleckilokale użytkowe na sprzedaż powiat Kępińskilokale użytkowe na wynajem gmina Kozłowomieszkania na sprzedaż gmina Zgierzdomy na wynajem w Lgota Górnamieszkania na wynajem w Adamowiemieszkania na sprzedaż w Lubinie

Deweloperzy

);