Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Belmonte Hotel & Resort

2018-09-19

Belmonte Hotel & Resort


Apartament w górach to sposób na atrakcyjny wypoczynek, ale też możliwość czerpania zysków.

Krynica-Zdrój to jeden z najatrakcyjniejszych obszarów w Beskidach. Słynąca z licznych uzdrowisk i malowniczych krajobrazów co roku przyciąga rzesze turystów. Górski klimat i czyste powietrze sprawiają, że jest to miejsce sprzyjające wypoczynkowi i rekreacji. Tego typu regiony to nie tylko sposób na spędzenie urlopu, ale także opcja służąca zwiększeniu swoich dochodów. Własny apartament w górach może stanowić zarówno idealne miejsca na rodzinny wyjazd, jak i źródło zysków. Apartamenty inwestycyjne zyskują coraz większą popularność, m.in. dzięki pewnemu zarobkowi. Stopa zysków może wynosić nawet 7 proc. netto. Oprócz tego taka forma pozyskiwania przychodów jest wygodna – koszty oraz utrzymanie apartamentu leży w zakresie obowiązków operatora obiektu. Z kolei właściciel ma dostęp do swojego lokalu przez 14 dni w roku, a umowę zawiera się na 10 lat i można ją przedłużać.

W wyborze apartamentu inwestycyjnego kluczową kwestią jest lokalizacja i obiekt, w którym się mieści. Odpowiedni dobór tych czynników jest gwarancją stałego popytu, a tym samym przychodu. W ofercie Belmonte Hotel&Resort w Krynicy-Zdroju dostępne są lokale inwestycyjne. Cały kompleks został zaprojektowany według najnowszych trendów architektonicznych. Wyjątkowa architektura, nawiązująca do tradycji regionu harmonijnie wpisuje się w górski klimat. Przejawia się to w detalach architektonicznych, a precyzyjnie wykonana elewacja z wysokiej jakości drewna i kamienia nadaje elegancję.

Jedną z największych zalet resortu stanowi jego lokalizacja. Usytuowany przy stoku narciarskim pod Górą Krzyżową zapewnia aktywną rekreację – zarówno zimą, jak i latem. Ponadto z okien budynku roztacza się panorama Beskidów i jednocześnie widok na miasto. Bliskość centrum oraz wzniesień sprawia, że każdy znajdzie tutaj najodpowiedniejszą dla siebie formę wypoczynku. Jaworzyna Krynicka i jej liczne szlaki turystyczne sprzyjają górskim wyprawom oraz wycieczkom rowerowym. Samo miasto również ma wiele do zaoferowania. Odbywające się tutaj wydarzenia kulturalno-rozrywkowe (np. Festiwal Operowy Jana Kiepury) zadowolą miłośników kultury. Po powrocie ze stoku czy słynnej pijalni wód mineralnych goście apartamentów w Belmonte Hotel&Resort mogą skorzystać z bogatej oferty hotelu.

Na jego terenie znajduje się bowiem strefa fitness, basen, a także SPA & Wellness wraz z saunami czy gabinetami kosmetycznymi. Dodatkowo w hotelu można zorganizować spotkania biznesowe, szkolenia czy konferencje w specjalnie do tego celu przeznaczonej sali.  

<p style="text-align: justify; "><galeria foto="1,2,3,4,5,6"></galeria></p>

Źródło: KRN.pl | 2018-09-19

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy poszukiwane do wynajęciamieszkania na wynajemgaraże na wynajemlokale użytkowe na sprzedaż powiat Poznańskidomy na wynajem powiat Strzyżowskimieszkania na wynajem gmina Ustrońlokale użytkowe na sprzedaż gmina Ujazddomy na sprzedaż w Dąbrowejmieszkania na sprzedaż w Budziscedomy na wynajem w Golice-Kolonii

Deweloperzy

);