Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Belmonte Hotel & Resort

2018-09-19

Belmonte Hotel & Resort


Apartament w górach to sposób na atrakcyjny wypoczynek, ale też możliwość czerpania zysków.

Krynica-Zdrój to jeden z najatrakcyjniejszych obszarów w Beskidach. Słynąca z licznych uzdrowisk i malowniczych krajobrazów co roku przyciąga rzesze turystów. Górski klimat i czyste powietrze sprawiają, że jest to miejsce sprzyjające wypoczynkowi i rekreacji. Tego typu regiony to nie tylko sposób na spędzenie urlopu, ale także opcja służąca zwiększeniu swoich dochodów. Własny apartament w górach może stanowić zarówno idealne miejsca na rodzinny wyjazd, jak i źródło zysków. Apartamenty inwestycyjne zyskują coraz większą popularność, m.in. dzięki pewnemu zarobkowi. Stopa zysków może wynosić nawet 7 proc. netto. Oprócz tego taka forma pozyskiwania przychodów jest wygodna – koszty oraz utrzymanie apartamentu leży w zakresie obowiązków operatora obiektu. Z kolei właściciel ma dostęp do swojego lokalu przez 14 dni w roku, a umowę zawiera się na 10 lat i można ją przedłużać.

W wyborze apartamentu inwestycyjnego kluczową kwestią jest lokalizacja i obiekt, w którym się mieści. Odpowiedni dobór tych czynników jest gwarancją stałego popytu, a tym samym przychodu. W ofercie Belmonte Hotel&Resort w Krynicy-Zdroju dostępne są lokale inwestycyjne. Cały kompleks został zaprojektowany według najnowszych trendów architektonicznych. Wyjątkowa architektura, nawiązująca do tradycji regionu harmonijnie wpisuje się w górski klimat. Przejawia się to w detalach architektonicznych, a precyzyjnie wykonana elewacja z wysokiej jakości drewna i kamienia nadaje elegancję.

Jedną z największych zalet resortu stanowi jego lokalizacja. Usytuowany przy stoku narciarskim pod Górą Krzyżową zapewnia aktywną rekreację – zarówno zimą, jak i latem. Ponadto z okien budynku roztacza się panorama Beskidów i jednocześnie widok na miasto. Bliskość centrum oraz wzniesień sprawia, że każdy znajdzie tutaj najodpowiedniejszą dla siebie formę wypoczynku. Jaworzyna Krynicka i jej liczne szlaki turystyczne sprzyjają górskim wyprawom oraz wycieczkom rowerowym. Samo miasto również ma wiele do zaoferowania. Odbywające się tutaj wydarzenia kulturalno-rozrywkowe (np. Festiwal Operowy Jana Kiepury) zadowolą miłośników kultury. Po powrocie ze stoku czy słynnej pijalni wód mineralnych goście apartamentów w Belmonte Hotel&Resort mogą skorzystać z bogatej oferty hotelu.

Na jego terenie znajduje się bowiem strefa fitness, basen, a także SPA & Wellness wraz z saunami czy gabinetami kosmetycznymi. Dodatkowo w hotelu można zorganizować spotkania biznesowe, szkolenia czy konferencje w specjalnie do tego celu przeznaczonej sali.  

<p style="text-align: justify; "><galeria foto="1,2,3,4,5,6"></galeria></p>

Oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Źródło: KRN.pl | 2018-09-19

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny na wynajemdziałki do kupieniadomy do kupieniadomy na wynajem powiat Pajęczańskimieszkania na wynajem powiat Radomszczańskidomy na wynajem gmina Bejscelokale użytkowe na wynajem gmina Jawornik Polskidomy na wynajem w Ojrzeniudomy na wynajem w Kamieniudomy na sprzedaż w Korzęcinie

Deweloperzy

);