Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Bardosa Nowa Huta – nowe osiedle w Krakowie pośród malowniczej zieleni

2022-07-05

Bardosa Nowa Huta – nowe osiedle w Krakowie pośród malowniczej zieleni


Cisza, spokój, a wokół dużo zieleni – to właśnie definicja wymarzonego miejsca do zamieszkania dla większości osób. Jeśli dochodzi do tego nowe, funkcjonalne budownictwo, które tworzy kameralną przestrzeń dla lokatorów, to może się okazać, że inwestycja przerasta nawet najśmielsze oczekiwania nabywców. I choć można by sądzić, że luksus komfortowego miejsca zarezerwowany jest wyłącznie dla mieszkań usytuowanych daleko od miasta, to projekt aktualnie realizowany przez firmę Krak Estates udowadnia, że jest inaczej.

Bardosa – poznajmy się bliżej

Bardosa to najnowsza inwestycja w stolicy Małopolski, której zakończenie budowy przewidziane jest na III kwartał 2023 roku. To dwa elegancko wykonane budynki wielorodzinne zlokalizowane w najbardziej zielonej okolicy Krakowa, czyli w Nowej Hucie. Celem dewelopera Krak Estates jest stworzenie kameralnej przestrzeni, gdzie nabywcy będą czuć się maksymalnie komfortowo, mieszkając na 3 kondygnacyjnym budynku.

Bardosa Nowa Huta – tu znajdziesz swoje idealne mieszkanie

Inwestycja Bardosa została zaprojektowanajedynie na 35 mieszkań, których metraż znajduje się w przedziale od 25 do 80 m.kw. Takie rozwiązanie gwarantuje kameralność, jak również większą ciszę i spokój dla wszystkich lokatorów. Ponadto każde z mieszkań będzie posiadać balkon lub ogródek, gdzie można zaznać odpoczynku i błogiego relaksu. Niewątpliwym plusem jest również to, że na terenie inwestycji znajdzie się wózkownia i rowerownia.Taka dodatkowa przestrzeń umożliwia przechowanie swoich rzeczy w bezpiecznym miejscu, tym bardziej że każdy lokal będzie wyposażony w wideodomofon. Deweloper zadbał także o aspekt ekologiczny, dlatego inwestycja obejmować będzie stację ładowania pojazdów elektrycznych.

Odkryj piękno zieleni niedaleko od centrum

Nowa Huta to najbardziej zielona dzielnica Krakowa. Zamieszkując na osiedlu Bardosa, można będzie zatem liczyć na bliski kontakt z naturą. W pobliżu znajduje się bowiem Zalew Nowohucki z wieloma atrakcjami zwłaszcza dla rodzin z dziećmi. Można także udać się spacerkiem wprost na Kopiec Wandy lub posiedzieć nad Rzeką Dłubnia. Te rejony Krakowa obejmują również piękny Park Krakowian, Łąki Nowohuckie oraz Lasek Mogilski. W pobliżu inwestycji znajduje się węzeł komunikacyjny — wschodnia obwodnica Krakowa oraz przystanki tramwajowe i autobusowe. Z kolei fanom wycieczek rowerowych z pewnością spodobają się ciekawe trasy, których tu nie brakuje.
 

Przebieg prac postępowych można śledzić na stronie bardosa.pl. 

Źródło: KRN.pl | 2022-07-05

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe poszukiwane do wynajęciadomy na zamianędziałki do kupieniadomy na sprzedaż powiat Gołdapskilokale użytkowe na wynajem powiat Śremskidomy na sprzedaż gmina Miejsce Piastowedomy na wynajem gmina Jeziora Wielkiemieszkania na wynajem w Kątachmieszkania na wynajem w Celinowiedomy na sprzedaż w Majdanach Wielkich

Deweloperzy

);