Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Bagry - ul. Lipska/Siemienowicza

2020-09-15

Bagry - ul. Lipska/Siemienowicza


W bliskim sąsiedztwie zalewu Bagry powstaje nowa, atrakcyjna inwestycja deweloperska

Jednym z ważniejszych aspektów, branych pod uwagę przez osoby, które planują kupić mieszkanie jest lokalizacja. Wydarzenia ostatnich miesięcy związane ze światową pandemią COVID-19 i wynikającymi z niej obostrzeniami oraz koniecznością izolacji społecznej, pokazały jak istotne – szczególnie w przestrzeni wielkomiejskiej jest miejsce zamieszkania, które ułatwi przetrwanie kolejnych lockdownów czy ograniczeń związanych ze swobodnym przemieszczaniem się i podróżami. Wszyscy przekonaliśmy się, jak ważna jest bliskość terenów zielonych i łatwa dostępność do rekreacyjnych areałów miejskich.

Wśród krakowskich dzielnic, które mają do zaoferowania swoim mieszkańcom dużą liczbę takich przyjaznych terenów, wyróżnia się z pewnością zielone Podgórze.

Właśnie tu, w bliskim sąsiedztwie bardzo popularnego wśród krakowian zalewu Bagry powstaje nowa inwestycja dewelopera HSD Inwestycje.
Nowo powstały budynek wielorodzinny mieści się przy ulicy Siemienowicza. Inwestycja położona jest o kilkaset metrów od kąpieliska i plaży Bagry, przystani żeglarskiej oraz parku miejskiego Bagry Wielkie. Wokół inwestycji znajdują się także liczne alejki, plac zabaw i inne atrakcje, które sprawiają, że mieszkańcy mogą tu odpoczywać i spędzać czas w sposób aktywny.


W ofercie inwestycji Bagry – ul. Lipska/Siemienowicza znajduje się 70 mieszkań o powierzchniach od 31,93 do 81,12 mkw., od kawalerek po lokale 4-pokojowe. Wraz z mieszkaniem nabyć można także miejsce postojowe w hali garażowej lub zewnętrzne oraz komórkę lokatorską.
Mieszkania posiadają balkony lub ogródki z tarasami w przypadku mieszkań na parterze.
Ogrzewanie oraz ciepła woda dostarczane będą z miejskiej sieci MPEC.

Okolica, w której znajduje się oferowana nieruchomość jest bardzo dobrze skomunikowana z centrum Krakowa. W odległości ok. 400 m, na ulicy Lipskiej znajdują się przystanki komunikacji miejskiej – zarówno linii autobusowych, jak i szybkiej linii tramwajowej.
Wszelkie punkty istotne z perspektywy przyszłych mieszkańców zlokalizowane są w najbliższej okolicy. Zaledwie kilka kroków stąd mieszczą się: szkoła podstawowa, sklepy spożywcze (m.in. supermarket Lidl) oraz punkty usługowe.

Niedaleko znajdują się również centra biurowe m.in.: Enterprise Park, Orange Park Office czy nowo budowany The Park Kraków.


Kameralna okolica, wysoki standard mieszkań, nowoczesna bryła budynku utrzymana w stonowanych i eleganckich kolorach tworzą przyjazne otoczenie, w którym można żyć wygodnie.

Termin oddania inwestycji do użytkowania zaplanowano na III kwartał 2023 roku.


 

Oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Źródło: KRN.pl | 2020-09-15

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki na sprzedażdomy na wynajemdomy na sprzedażmieszkania na wynajem powiat Łęczyckilokale użytkowe na wynajem powiat Polickilokale użytkowe na sprzedaż gmina Bodzentynlokale użytkowe na sprzedaż gmina Kocierzew Południowydomy na sprzedaż w Żydowiemieszkania na sprzedaż w Leśnictwiemieszkania na sprzedaż w Szklarnii

Deweloperzy

);