Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Badurskiego 9

Kraków, Podgórze Duchackie, ul. A. Badurskiego

2021-05-11

Badurskiego 9


Na południu Polski, w stolicy Małopolski powstaje inwestycja Badurskiego 9. To może być właśnie twój dom.

Badurskiego 9 – inwestycja powstająca w Krakowie to 13-piętrowy budynek wielorodzinny. Dwanaście kondygnacji będzie pełnić funkcję mieszkalną. Trzynaste piętro przeznaczono na piętro techniczne. Budynek łącznie dostarczy 89 mieszkań. Wyboru lokalu będzie można dokonać zgodnie z własnymi potrzebami, gdyż oferta będzie bardzo zróżnicowana pod względem metrażu: powierzchnia mieszkań będzie się wahać od 28 m kw do nawet 91 m kw. Do mieszkań na parterze będą przynależeć ogródki, natomiast do dyspozycji właścicieli lokali położonych na wyższych kondygnacjach będą balkony, loggie lub tarasy.

Miejsca parkingowe dla aut i rowerów

Jest też dobra wiadomość dla zmotoryzowanych – na właścicieli aut czekają bowiem dwie kondygnacje parkingów podziemnych, każda z niezależnym wjazdem. Dostarczą łącznie 85 miejsc postojowych. Parking przed budynkiem pomieści dodatkowo 24 samochody. Cykliści natomiast zaparkują swoje rowery na dedykowanych miejscach parkingowych dla rowerów. Komfortowe przemieszczanie się wewnątrz budynku zapewni podział na dwie klatki schodowe z windami obsługującymi zarówno kondygnacje naziemne, jak i poziomy parkingów. Na zewnątrz znajdzie się również przestrzeń dedykowana dzieciom – atrakcyjny plac zabaw, na którym najmłodsi mieszkańcy będą mogli bezpiecznie się bawić.

Wszędzie dojedziesz tramwajem lub autobusem

Ważnym atutem inwestycji jest lokalizacja – Podgórze Duchackie. Niska, rodzinna zabudowa wokół obiektu gwarantuje piękny widok z okna i przyjazne otoczenie. Położenie budynku w pobliżu ul. Wielickiej pozwala nie tylko na sprawny wyjazd z miasta m.in. w kierunku gór, Katowic, Kielc i Rzeszowa, ale także zapewni wygodny dojazd komunikacją miejską, która w Krakowie z powodzeniem zastępuje prywatny samochód, do innych rejonów Krakowa – przystanek autobusowy jest bowiem w zasięgu 3 minut pieszo, a na przystanek tramwajowy można dojść w ciągu 12 minut. Do Rynku Głównego bez przesiadki dojechać można w ciągu ok. 30 minut, podobnie jak na Rynek Podgórski i w okolice Wawelu.

Wszystko, co ważne w zasięgu ręki

W okolicy budynku znajdują się przychodnie, laboratorium, gabinet weterynaryjny i apteki, a także Szpital Uniwersytecki. Rozbudowane zaplecze handlowe i bliskość sklepów – zarówno mniejszych, jak i tych całkiem dużych – podniesie komfort codziennych zakupów. Nieopodal Badurskiego 9 znajdują się dyskonty, drogeria oraz inne sklepy samoobsługowe. Dojazd rowerem do dużego centrum handlowego Bonarka City Center i położonego obok marketu budowlanego Castorama trwa zaledwie kwadrans. Natomiast poruszającym się samochodami trasa ta zajmie jedynie 10 minut. Jeszcze bliżej położone są Kaufland oraz Obi – od Badurskiego 9 dzieli je bowiem 6 minut. 13 minut samochodem dzieli także inwestycję od Parku Handlowego Zakopianka. Dojazd do dużego sklepu meblowego Ikea zajmie natomiast mniej niż pół godziny.
W okolicy znajdują się szkoły oraz przedszkola, zarówno prywatne, jak i państwowe oraz samorządowe, a także żłobki. Ich bliskość usprawni poranki całej rodziny. W pobliżu inwestycji mieści się także Wydział Farmaceutyczny Uniwersytetu Jagiellońskiego. W bezpośredniej okolicy znajdują się Kościół Miłosierdzia Bożego oraz Kościół Nawiedzenia NMP. Pobliskie restauracje, kawiarnie i lodziarnie zapewniają bogatą ofertę gastronomiczną.

W okolicy można wypocząć aktywnie

Bogata, różnorodna infrastruktura otaczająca inwestycję przy Badurskiego 9 jest atrakcyjna i interesująca dla wszystkich pokoleń. Budynek od dużego Parku Imienia Anny i Erazma dzieli jedynie 5 minut rowerem, a pieszo – zaledwie kwadrans. Jeszcze bliżej jest do Lasu Rżąckiego – na dwóch kółkach można tam dotrzeć w ciągu 3 minut. Z Podgórza Duchackiego można także wybrać się w kierunku rekreacyjnych terenów Zakrzówka – trasa rowerowa zajmie ok. 30 minut. W przypadku brzydkiej pogody rozrywkę zapewnią pobliskie kina mieszczące się w Parku Handlowym Zakopianka i Bonarka City Center, położony nieopodal Teatr Lajkonik oraz okoliczne kluby sportowe, korty tenisowe i siłownie.

Oferta perfekcyjnie odpowiadająca potrzebom

Bogata oferta różnorodnych mieszkań pozwoli na wybór lokalu skrojonego na miarę potrzeb przyszłego właściciela. Przy Badurskiego 9 wygodnie będzie więc zarówno większym rodzinom z dziećmi, jak też parom, a także singlom. Budynek jest idealnym miejscem zamieszkania dla młodych osób – nie tylko pracujących, ale i uczęszczających na studia. Swój dom odnajdą tu także seniorzy, poszukujący spokoju, odpoczynku i wyciszenia. Bycie mieszkańcem dużego miasta oferuje wiele możliwości kształcenia oraz rozwoju zawodowego, jednak po południu przyjemnie jest wrócić do domu, w którym odnajdzie się ciszę i wytchnienie od codziennego pośpiechu i wielkomiejskiego zgiełku.


Budynek przy Badurskiego 9 ma zostać oddany do użytku w III kwartale 2023 r.

Oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Źródło: KRN.pl | 2021-05-11

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice do kupieniainne nieruchomości na zamianękamienice na wynajemdomy na wynajem powiat M. Jelenia Góramieszkania na sprzedaż powiat Chrzanowskidomy na sprzedaż gmina Dąbrównomieszkania na wynajem gmina Lelkowodomy na wynajem w Starych Faszczycachmieszkania na wynajem w Boguszowie-Gorcachmieszkania na wynajem w Karminie

Deweloperzy

);