Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


telefon

wiadomość

mapa

Rynek pierwotny, Inwestycja Badurskiego 9, Kraków, ul. A. Badurskiego

Rynek pierwotny, Inwestycja deweloperska, nowe mieszkania na sprzedaż

Lokalizacja:

Kraków, Podgórze Duchackie, ul. A. Badurskiego

Powierzchnia:

mieszkalna:
od 27,03 do 91,90 m2
komercyjna:

Cena:

mieszkalne:
od 9 000 do 9 950 PLN/m2

Wszystkie oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Dane szczegółowe

inwestycja:
Badurskiego 9
wykonawca:
GMC Development Sp. z o. o. 7 S.K
lokalizacja:
Kraków, Podgórze Duchackie, ul. A. Badurskiego
typ obiektu:
mieszkania na sprzedaż
powierzchnie mieszkalne:
od 27,03 do 91,90 m2
pokoje:
1, 2, 3, 4, 5
dostępnych ofert:
90
termin oddania:
III kwartał 2023
ceny:
mieszkalne: od 9 000 do 9 950 PLN/m2
  • Opis inwestycji
  • Lokalizacja
  • Otoczenie
  • Prezenter inwestycji

„Badurskiego 9” to nowa inwestycja firmy w ramach której zaprojektowano budynek mieszkalny, wielorodzinny, z dwunastoma kondygnacjami nadziemnymi mieszkalnymi i z trzynastą kondygnacją techniczną, oraz dwukondygnacyjnym garażem podziemnym, z parkingiem rowerowym. Każdy z dwóch poziomów garażu podziemnego posiada niezależny zjazd z terenu poprzez projektowany wewnętrzny układ drogowy z dwupoziomowym rondem.

Budynek mieszkalny będzie posiada łącznie 89 lokali mieszkalnych, o zróżnicowanych powierzchniach od 25 m2 do 91 m2 . Każde mieszkanie posiadać będzie balkon/loggie lub taras, a cześć lokali na parterze atrakcyjne ogródki. W garażu podziemnym zostało zaprojektowane 85 miejsc postojowych dla samochodów i 46 miejsc dla rowerów. Budynek obsługiwać będą 2 klatki schodowe z windami, które dochodzić będą do poziomu garażu podziemnego.

Zakończenie prac związanych z realizacją projektu i oddanie inwestycji do użytkowania zaplanowane zostało na III kwartał 2023r.

Inwestycja zlokalizowana jest nieopodal ulicy Wielickiej, co zapewnia świetną komunikację z resztą miasta (10 min piechotą na najbliższy przystanek), jednak dzięki temu, że jest odsunięcie od nie o około 500 m, zapewnia ciszę i spokój. Budynek znajduje się w niedalekiej odległości od od wydziałów Uniwersytetu Jagiellońskiego, Szpitala Uniwersyteckiego, szkół, przedszkoli, a także punktów usługowych – m.in. sklepy Kaufland, OBI, Biedronka. W niedalekiej odległości znajdują się tereny rekreacyjne, tj. Park Jerzmanowskich w Prokocimiu oraz Park Aleksandry.

Podgórze Duchackie, czyli dzielnica XI Krakowa, zlokalizowane jest na południe od Wisły i zajmuje terytorium 954,00 ha. Mieszka tu 52 859 osób, co przekłada się na dużą gęstość zaludnienia. Dzielnica powstała z przyłączenia do Krakowa wsi Kurdwanów, Wola Duchacka i Piaski. Zabudowa tej części miasta jest zróżnicowana. Widoczne są zarówno liczne zespoły mieszkaniowe stawiane w latach 70-tych i 80-tych, jak i typowe domy jednorodzinne budowane w różnych okresach XXw. Jedną z cech charakterystycznych dzielnicy jest duża liczba urokliwych kapliczek. Niewiele jest natomiast terenów zielonych, ale w celach rekreacyjnych można wybrać się do parku na Woli Duchackiej, który niedawno został odnowiony i przekształcony z parku dworskiego na park miejski. Znaleźć można tu także kino, teatr oraz 3 kluby sportowe. Dumą dzielnicy jest duże centrum handlowe Bonarka City Center. Przez południową część Podgórza Duchackiego przebiega droga krajowa nr 7 będąca częścią autostrady A4, której fragment stanowi IV obwodnicę Krakowa. Na dobre połączenia komunikacyjne z resztą miasta wpływają też regularne kursy linii autobusowych i tramwajowych oraz znajdująca się na północy dzielnicy zajezdnia autobusowa.

Komunikacja

Podgórze Duchackie leży w części Krakowa dobrze skomunikowanej z resztą miasta. Odbywają się tu regularne kursy autobusów miejskich i tramwajów. Przez dzielnicę biegnie droga nr 7, będąca fragmentem transkontynentalnej autostrady A4 i częścią IV obwodnicy Krakowa. Przyszli mieszkańcy inwestycji Badurskiego 9 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 170 metrów od inwestycji Badurskiego 9 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wydział Farmaceutyczny UJ.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Badurskiego 9 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Nowa siedziba Szpitala Uniwersyteckiego w odległości 790 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Badurskiego 9 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 350 m znajduje się StrefaDiet ekodelikatesy, w odległości 400 m znajduje się Krakowskie Wypieki, w odległości 420 m znajduje się Kaufland.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Badurskiego 9 w odległości 130 m znajduje się Boisko, w odległości 140 m znajduje się Boisko.135 wydruk błąd schowek

Ostatnio przeglądane

Super Oferta

Dom na sprzedaż Płaza (woj....

Dom na sprzedaż Płaza (woj....

Płaza (woj. Małopolskie) 
Super oferta: / poprzednia następna

 

pobieranie

Pobierz wzór umowy

Umowa przedwstępna sprzedaży nieruchomości

wybierz plik do pobrania
doc pdf

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

GMC Development Sp.  z o. o. 7 S.K

GMC Development Sp. z o. o. 7 S.K

31-571 Kraków, ul. Stanisława Lema 32/G-2

telefon pokaż kontakt

Telefon:

Adres e-mail: biuro@gmcdevelopment.pl

Strona www: www.gmcdevelopment.pl

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice do kupieniainne nieruchomości poszukiwane do wynajęciahale i magazyny do kupienialokale użytkowe na sprzedaż powiat Lubańskilokale użytkowe na wynajem powiat Aleksandrowskimieszkania na sprzedaż gmina Iłowo-Osadadomy na sprzedaż gmina Stara Błotnicadomy na sprzedaż w Kobylin-Cieszymachdomy na wynajem w Sapunydomy na sprzedaż w Dębnicy

Deweloperzy

);