Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

29. Aleja

Kraków, Stare Miasto, ul. bp. J. Prandoty

2021-03-16

29. Aleja


Zamieszkaj na osiedlu w centrum Krakowa, którego motywem przewodnim jest kinematografia.

Inwestycja 29. Aleja składa się z 3 budynków powstających w 2 etapach. W pierwszym etapie zostaną oddane do użytku 2 6-piętrowe budynki z 210 mieszkaniami od 1 do 4 pokoi. Funkcjonalne lokale będą miały powierzchnię między 27 a 98 mkw. W kolejnym etapie powstanie trzeci budynek z 86 mieszkaniami od 25 do 96 mkw.

W inwestycji znajduja się także:

  • podziemne i naziemne miejsca parkingowe,
  • komórki lokatorskie,
  • rowerownie,
  • wózkownie,
  • zielony dziedziniec,
  • plac zabaw,
  • mieszkania wyposażone w antyalergiczne, antysmogowe filtry do nawiewników okiennych.

Osiedle inspirowane kinem

Inwestycja 29. Aleja czerpie z inspiracji z kinem i świata filmów. Do tej tematyki nawiązują zaaranżowane części wspólne i elementy dekoracyjne przestrzeni osiedla.

Zamieszkaj 2,5 km od Rynku Głównego

Osiedle zlokalizowane jest u zbiegu ulic Prandoty i 29 Listopada. W sąsiedztwie znajdują się krakowskie uczelnie: Uniwersytet Rolniczy, Politechnika Krakowska, Uniwersytet Ekonomiczny i Akademia Górniczo-Hutnicza oraz liczne centra biurowe. Nieopodal znajdują sie również przedszkole i szkoła podstawowa.

Do Galerii Krakowskiej oraz Dworca Głównego PKP jest stąd zaledwie 2 km. Do Parku Kleparskiego mozna stąd dotrzeć w kilkanascie minut pieszo. W okolicy jest zielono, osiedle otacza piękne miejskie starodrzewie.

Jest to część miasta bardzo dobrze skomunikowana z innymi częściami Krakowa oraz z wygodnym wyjazdem w kierunku Warszawy i Katowic.

Inwestycja 29. Aleja została zrealizowana przez dewelopera Grupa BUMA.

Pierwszy etap osiedla został wybudowana i oddany do użytkowania w 3 kw. 2020 roku. Budynek z drugiego etapu budowy zostanie oddany do użytku w II kwartale 2021.

Oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Źródło: KRN.pl | 2021-03-16

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny na wynajeminne nieruchomości do kupieniamieszkania poszukiwane do wynajęciamieszkania na wynajem powiat Wieluńskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Wyszkowskimieszkania na sprzedaż gmina Człuchówdomy na sprzedaż gmina Chodówdomy na sprzedaż w Moszczonie Królewskiejmieszkania na wynajem w Kapturachdomy na sprzedaż w Smólniki

Deweloperzy

);