zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na wynajem Wrocław, Śródmieście - Strona 1

Mieszkania na wynajem > Dolnośląskie > M. Wrocław > Wrocław

Sortuj:
Mieszkanie Wrocław 60.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Wrocław 60.00m2

Śródmieście, ul. J. S. Bacha 2 pokoje· piętro: 2 · 60.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Wrocław

brak oceny

2 700 złdo schowka

Dodaj do schowka

45 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 60.00m2
J. S. Bacha
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NGNmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 40.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Wrocław 40.00m2

Śródmieście 1 pokoje· piętro: 4 z 5 · 40.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Wrocław

brak oceny

2 200 złdo schowka

Dodaj do schowka

55 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 40.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZTM1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 107.50m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Wrocław 107.50m2

Śródmieście 3 pokoje· piętro: 2 z 4 · 107.50 m2 Mieszkanie do wynajęcia Wrocław

brak oceny

5 300 złdo schowka

Dodaj do schowka

49 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 107.50m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRhLzAxYmE0YTY2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 35.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Wrocław 35.00m2

Śródmieście 2 pokoje· piętro: 2 · 35.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Wrocław

brak oceny

2 450 złdo schowka

Dodaj do schowka

70 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 35.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ5LzAxYmE0OTNkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 28.43m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Wrocław 28.43m2

Śródmieście, ul. S. Żeromskiego 1 pokoje· piętro: 1 z 4 · 28.43 m2 Mieszkanie do wynajęcia Wrocław

brak oceny

2 300 złdo schowka

Dodaj do schowka

81 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 28.43m2
S. Żeromskiego
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ2LzAxYmE0NjlmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 37.60m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Wrocław 37.60m2

Śródmieście, ul. S. Żeromskiego 2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 37.60 m2 Mieszkanie do wynajęcia Wrocław

brak oceny

2 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

77 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 37.60m2
S. Żeromskiego
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ2LzAxYmE0NmEwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 75.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Wrocław 75.00m2

Śródmieście/Dąbie, ul. Rzeźbiarska 2 pokoje· piętro: 1 z 2 · 75.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Wrocław

9.99

5 300 złdo schowka

Dodaj do schowka

71 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 75.00m2
Rzeźbiarska
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzdjLzAxYjk3YzgwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 69.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Wrocław 69.00m2

Śródmieście, ul. E. Orzeszkowej 2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 69.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Wrocław

9.99

3 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

51 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 69.00m2
E. Orzeszkowej
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzQ0LzAxYjk0NGZjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 34.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Wrocław 34.00m2

Śródmieście 2 pokoje· piętro: 2 · 34.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Wrocław

brak oceny

2 250 złdo schowka

Dodaj do schowka

66 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

58 %
58 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 34.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE0LzAxYmExNDk1XzBhLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 25.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Wrocław 25.00m2

Śródmieście, ul. Grunwaldzki 1 pokoje· piętro: 5 · 25.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Wrocław

9.99

1 800 złdo schowka

Dodaj do schowka

72 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

64 %
64 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 25.00m2
Grunwaldzki
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzEwLzAxYmExMDlkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 38.12m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Wrocław 38.12m2

Śródmieście, ul. Oleśnicka 2 pokoje· piętro: 4 z 5 · 38.12 m2 Mieszkanie do wynajęcia Wrocław

9.99

2 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

52 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 38.12m2
Oleśnicka
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2EyLzAxYjlhMjc3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 53.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Wrocław 53.00m2

Śródmieście/Biskupin, ul. K. Olszewskiego 3 pokoje· piętro: parter · 53.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Wrocław

9.99

1 600 złdo schowka

Dodaj do schowka

30 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

64 %
64 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 53.00m2
K. Olszewskiego
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxLzliLzNiLzAxOWIzYjhjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników

Ostatnio przeglądane

Mieszkania do wynajęcia Wrocław Śródmieście
Dzielnica zlokalizowana naprzeciw Starego Miasta Wrocławia, na prawym brzegu Odry. Duża ilość wrocławskich uczelni mieści się w okolicach Śródmieścia co czyni tę dzielnicę atrakcyjną dla studentów. W atrakcyjnych cenach w dzielnicy Śródmieście najemcy mogą znaleźć kawalerki i mieszkania 2-pokojowe do wynajęcia. Wrocławskie Śródmieście jest dobrym miejscem na poszukiwanie mieszkania do wynajęcia.

W Wrocławiu dostępnych jest 83 ofert mieszkań do wynajęcia. Pośród wszystkich ofert mieszkań na wynajem, potencjalni wynajmujący znajdą mieszkania, o powierzchni od 25.00 m2 do 107.50 m2, w tym:

- mieszkania 1-pokojowe,
- mieszkania 2-pokojowe,
- mieszkania 3-pokojowe,
- mieszkania 4-pokojowe,
- mieszkania 5-pokojowe.

Ceny mieszkań do wynajęcia w Wrocławiu wynoszą od 1300 zł do 13000 zł.