zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na wynajem Wrocław, - Strona 1

Mieszkania na wynajem > Dolnośląskie > M. Wrocław > Wrocław

Sortuj:
Mieszkanie Wrocław 50.96m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Wrocław 50.96m2

Psie Pole/Kleczków, ul. Z. Dębickiego 2 pokoje· piętro: parter z 1 · 50.96 m2 Mieszkanie do wynajęcia Wrocław

brak oceny

2 800 złdo schowka

Dodaj do schowka

55 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 50.96m2
Z. Dębickiego
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZmLzAxYmE2ZmUzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 40.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Wrocław 40.00m2

Krzyki/Tarnogaj, ul. Międzyleska 2 pokoje· piętro: 1 z 6 · 40.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Wrocław

brak oceny

2 700 złdo schowka

Dodaj do schowka

68 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 40.00m2
Międzyleska
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRkLzAxYmE0ZDA3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 35.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Wrocław 35.00m2

Krzyki, ul. Dożynkowa 1 pokoje· piętro: 1 z 4 · 35.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Wrocław

brak oceny

2 300 złdo schowka

Dodaj do schowka

66 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 35.00m2
Dożynkowa
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZkLzAxYmE2ZGQyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 34.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Wrocław 34.00m2

Śródmieście 2 pokoje· piętro: 2 · 34.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Wrocław

brak oceny

2 200 złdo schowka

Dodaj do schowka

65 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

58 %
58 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 34.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE0LzAxYmExNDk1XzBhLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 37.60m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Wrocław 37.60m2

Śródmieście, ul. S. Żeromskiego 2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 37.60 m2 Mieszkanie do wynajęcia Wrocław

brak oceny

2 600 złdo schowka

Dodaj do schowka

69 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 37.60m2
S. Żeromskiego
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZkLzAxYmE2ZDllXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 50.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Wrocław 50.00m2

Stare Miasto, ul. Rynek 2 pokoje· piętro: 5 z 7 · 50.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Wrocław

brak oceny

3 300 złdo schowka

Dodaj do schowka

66 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 50.00m2
Rynek
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRkLzAxYmE0ZDY2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 63.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Wrocław 63.00m2

Krzyki/Gaj 3 pokoje· piętro: 9 z 10 · 63.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Wrocław

brak oceny

3 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

48 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

64 %
64 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 63.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1M2UyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 37.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Wrocław 37.00m2

Krzyki, ul. Gwiaździsta 2 pokoje· piętro: 7 z 8 · 37.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Wrocław

brak oceny

3 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

95 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 37.00m2
Gwiaździsta
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZkLzAxYmE2ZDE2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 33.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Wrocław 33.00m2

Stare Miasto, ul. Muzealny 1 pokoje· piętro: 3 z 5 · 33.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Wrocław

brak oceny

2 800 złdo schowka

Dodaj do schowka

85 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 33.00m2
Muzealny
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZjLzAxYmE2Y2Y0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 46.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Wrocław 46.00m2

Krzyki/Borek, ul. Drukarska 2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 46.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Wrocław

brak oceny

2 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

43 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 46.00m2
Drukarska
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZjLzAxYmE2Yzk2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 70.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Wrocław 70.00m2

Śródmieście, ul. Grunwaldzki 3 pokoje· piętro: 2 z 8 · 70.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Wrocław

brak oceny

3 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

50 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 70.00m2
Grunwaldzki
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZjLzAxYmE2YzE2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 58.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Wrocław 58.00m2

Śródmieście, ul. Jedności Narodowej 2 pokoje· piętro: 3 z 6 · 58.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Wrocław

brak oceny

2 700 złdo schowka

Dodaj do schowka

47 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 58.00m2
Jedności Narodowej
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZjLzAxYmE2YzE1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 37.21m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Wrocław 37.21m2

Krzyki, ul. gen. J. Haukego-Bosaka 2 pokoje· piętro: 4 z 5 · 37.21 m2 Mieszkanie do wynajęcia Wrocław

brak oceny

2 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

67 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 37.21m2
gen. J. Haukego-Bosaka
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzIyLzAxYmEyMjk4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 27.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Wrocław 27.00m2

Stare Miasto 1 pokoje· piętro: parter z 7 · 27.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Wrocław

brak oceny

2 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

74 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 27.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MDc0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 45.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Wrocław 45.00m2

Krzyki/Wojszyce 2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 45.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Wrocław

brak oceny

2 700 złdo schowka

Dodaj do schowka

60 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 45.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1MzhmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 65.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Wrocław 65.00m2

3 pokoje· piętro: 5 z 6 · 65.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Wrocław

brak oceny

6 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

106 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 65.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1MzkyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 61.38m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Wrocław 61.38m2

Śródmieście, ul. Śrutowa 3 pokoje· piętro: 3 z 6 · 61.38 m2 Mieszkanie do wynajęcia Wrocław

brak oceny

6 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

98 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 61.38m2
Śrutowa
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YjdiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 50.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Wrocław 50.00m2

Krzyki/Gaj, ul. Piławska 2 pokoje· piętro: 1 z 3 · 50.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Wrocław

brak oceny

2 400 złdo schowka

Dodaj do schowka

48 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 50.00m2
Piławska
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YWIwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 37.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Wrocław 37.00m2

Fabryczna/Grabiszyn, ul. Miedziana 2 pokoje· piętro: 2 · 37.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Wrocław

brak oceny

3 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

81 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 37.00m2
Miedziana
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU5LzAxYmE1OWIyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 50.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Wrocław 50.00m2

Krzyki/Gaj, ul. Alpejska 2 pokoje· piętro: 2 z 4 · 50.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Wrocław

brak oceny

2 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

50 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 50.00m2
Alpejska
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzEzLzAxYmExMzk1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 50.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Wrocław 50.00m2

Krzyki/Gaj, ul. J. Kukuczki 2 pokoje· piętro: parter z 4 · 50.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Wrocław

brak oceny

2 600 złdo schowka

Dodaj do schowka

52 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 50.00m2
J. Kukuczki
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI5LzAxYmEyOWE4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 43.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Wrocław 43.00m2

Fabryczna/Oporów 0 pokoje· piętro: 2 z 3 · 43.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Wrocław

brak oceny

2 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

67 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 43.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRhLzAxYmE0YTdjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 34.40m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Wrocław 34.40m2

Stare Miasto, ul. Rynek 1 pokoje· piętro: 4 z 6 · 34.40 m2 Mieszkanie do wynajęcia Wrocław

brak oceny

2 200 złdo schowka

Dodaj do schowka

64 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 34.40m2
Rynek
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ2LzAxYmE0NjA1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 45.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Wrocław 45.00m2

Stare Miasto 2 pokoje· piętro: 6 z 6 · 45.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Wrocław

brak oceny

3 200 złdo schowka

Dodaj do schowka

71 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 45.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NjU2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Mieszkania do wynajęcia Wrocław
Wrocław jest trzecim miastem w Polsce pod względem liczby studentów, na wrocławskich uczelniach studiuje około 146 tys. osób, stąd największym zainteresowaniem na rynku nieruchomości cieszą się tanie mieszkania do wynajęcia. Najbardziej pożądane lokalizacje to śródmieście i osiedla zlokalizowane blisko wrocławskich uczelni. Wrocław zajmuje wysoką pozycję w rankingu zrównoważonego rozwoju miast w Polsce, powstaje tam coraz więcej nowych budynków i osiedli co skłania inwestorów do zakupu mieszkań pod wynajem.

W Wrocławiu dostępnych jest 83 ofert mieszkań do wynajęcia. Pośród wszystkich ofert mieszkań na wynajem, potencjalni wynajmujący znajdą mieszkania, o powierzchni od 25.00 m2 do 107.50 m2, w tym:

- mieszkania 1-pokojowe,
- mieszkania 2-pokojowe,
- mieszkania 3-pokojowe,
- mieszkania 4-pokojowe,
- mieszkania 5-pokojowe.

Ceny mieszkań do wynajęcia w Wrocławiu wynoszą od 1300 zł do 13000 zł.
Wynajmujący znajdą najtańsze mieszkania do wynajęcia w Wrocławiu od 30 zł za m2, z kolei mieszkania luksusuowe do wynajęcia osiągają ceny 182 zł za m2.

Deweloperzy