zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na wynajem Poznań, Stare Miasto - Strona 1

Mieszkania na wynajem > Wielkopolskie > M. Poznań > Poznań

Sortuj:
Mieszkanie Poznań 33.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Poznań 33.00m2

Stare Miasto/Winogrady 2 pokoje· piętro: 5 z 5 · 33.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Poznań

brak oceny

2 300 złdo schowka

Dodaj do schowka

70 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Poznań 33.00m2

Poznań,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NjFlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Poznań 50.20m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Poznań 50.20m2

Stare Miasto/Winogrady, ul. Naramowicka 2 pokoje· piętro: 3 z 6 · 50.20 m2 Mieszkanie do wynajęcia Poznań

brak oceny

2 200 złdo schowka

Dodaj do schowka

44 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Poznań 50.20m2
Naramowicka
Poznań,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NWQwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Poznań 50.20m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Poznań 50.20m2

brak oceny

2 200 złdo schowka

Dodaj do schowka

44 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Poznań 50.20m2
Naramowicka
Poznań,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NWNhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Poznań 50.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Poznań 50.00m2

Stare Miasto/Chwaliszewo, ul. Garbary 2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 50.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Poznań

brak oceny

2 590 złdo schowka

Dodaj do schowka

52 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Poznań 50.00m2
Garbary
Poznań,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRmLzAxYmE0ZjE4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Poznań 46.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Poznań 46.00m2

Stare Miasto, ul. Strzałowa 2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 46.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Poznań

brak oceny

2 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

54 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Poznań 46.00m2
Strzałowa
Poznań,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE0LzAxYmExNDcyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Poznań 45.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Poznań 45.00m2

Stare Miasto, ul. Strzałowa 2 pokoje· piętro: 2 z 4 · 45.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Poznań

brak oceny

2 650 złdo schowka

Dodaj do schowka

59 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Poznań 45.00m2
Strzałowa
Poznań,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE0LzAxYmExNDczXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Poznań 27.50m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Poznań 27.50m2

Stare Miasto, ul. Strzałowa 1 pokoje· piętro: 1 z 4 · 27.50 m2 Mieszkanie do wynajęcia Poznań

brak oceny

2 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

73 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Poznań 27.50m2
Strzałowa
Poznań,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE1LzAxYmExNTg5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Poznań 23.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Poznań 23.00m2

Stare Miasto/Piątkowo, ul. Łuczanowska 1 pokoje· piętro: 1 z 1 · 23.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Poznań

9.99

2 100 złdo schowka

Dodaj do schowka

91 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Poznań 23.00m2
Łuczanowska
Poznań,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzdmLzAxYjY3ZmU4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Poznań 30.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Poznań 30.00m2

Stare Miasto/Winogrady 1 pokoje· piętro: 2 z 4 · 30.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Poznań

brak oceny

1 300 złdo schowka

Dodaj do schowka

43 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Poznań 30.00m2

Poznań,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNkLzAxYmEzZDFiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Poznań 64.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Poznań 64.00m2

Stare Miasto/Piątkowo, ul. Jana III Sobieskiego 3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 64.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Poznań

9.99

2 800 złdo schowka

Dodaj do schowka

44 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Poznań 64.00m2
Jana III Sobieskiego
Poznań,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzBjLzAxYmEwY2M4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników

Ostatnio przeglądane

Mieszkania do wynajęcia Poznań Stare Miasto
Analiza rynku wskazuje na największe zainteresowanie 2-pokojowymi, nowymi mieszkaniami.
Wśród używanych dominuje trend 3-pokojowy. Nabywcy poszukujący nowych nieruchomości, w ofertach rynku pierwotnego mogą znaleźć mieszkania od 3 700 za metr kwadratowy. Poznań, jako ośrodek edukacyjny, oferuje studentom mieszkania na wynajem skupiające się blisko centrum i uczelni.