zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na wynajem Poznań, Jeżyce - Strona 1

Mieszkania na wynajem > Wielkopolskie > M. Poznań > Poznań

Sortuj:
Mieszkanie Poznań 44.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Poznań 44.00m2

Jeżyce/Sołacz, ul. Urbanowska 2 pokoje· piętro: 2 z 4 · 44.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Poznań

brak oceny

1 600 złdo schowka

Dodaj do schowka

36 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Poznań 44.00m2
Urbanowska
Poznań,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NWNmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Poznań 42.50m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Poznań 42.50m2

Jeżyce 2 pokoje· piętro: 3 z 3 · 42.50 m2 Mieszkanie do wynajęcia Poznań

brak oceny

2 600 złdo schowka

Dodaj do schowka

61 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Poznań 42.50m2

Poznań,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NGRlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Poznań 75.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Poznań 75.00m2

Jeżyce 3 pokoje· piętro: 1 z 6 · 75.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Poznań

brak oceny

4 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

65 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Poznań 75.00m2

Poznań,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRkLzAxYmE0ZDMzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Poznań 60.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Poznań 60.00m2

Jeżyce 2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 60.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Poznań

brak oceny

2 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

48 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Poznań 60.00m2

Poznań,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI4LzAxYmEyODdjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Poznań 59.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Poznań 59.00m2

Jeżyce 3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 59.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Poznań

brak oceny

2 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

49 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Poznań 59.00m2

Poznań,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ0LzAxYmE0NDk1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Poznań 30.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Poznań 30.00m2

Jeżyce 1 pokoje· piętro: 1 z 4 · 30.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Poznań

brak oceny

1 700 złdo schowka

Dodaj do schowka

57 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Poznań 30.00m2

Poznań,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNjLzAxYmEzYzJmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Poznań 44.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Poznań 44.00m2

brak oceny

1 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

43 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Poznań 44.00m2
Urbanowska
Poznań,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJhLzAxYmEyYWViXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Poznań 57.20m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Poznań 57.20m2

Jeżyce/Sołacz 2 pokoje· piętro: 1 z 2 · 57.20 m2 Mieszkanie do wynajęcia Poznań

9.99

2 200 złdo schowka

Dodaj do schowka

38 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Poznań 57.20m2

Poznań,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2YxLzAxYjhmMTcyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Poznań 43.30m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Poznań 43.30m2

Jeżyce 2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 43.30 m2 Mieszkanie do wynajęcia Poznań

9.99

2 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

58 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Poznań 43.30m2

Poznań,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2ZlLzAxYjlmZTk0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Poznań 32.60m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Poznań 32.60m2

Jeżyce 1 pokoje· piętro: parter z 4 · 32.60 m2 Mieszkanie do wynajęcia Poznań

9.99

1 750 złdo schowka

Dodaj do schowka

54 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Poznań 32.60m2

Poznań,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4Lzc1LzAxYjg3NWZjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Poznań 18.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Poznań 18.00m2

Jeżyce/Podolany 1 pokoje· piętro: 1 z 4 · 18.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Poznań

9.99

1 450 złdo schowka

Dodaj do schowka

81 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Poznań 18.00m2

Poznań,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2FmLzBmLzAxYWYwZjFkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Poznań 31.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Poznań 31.00m2

Jeżyce, ul. Rzeszowska 1 pokoje· piętro: 1 z 1 · 31.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Poznań

9.99

1 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

61 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Poznań 31.00m2
Rzeszowska
Poznań,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2FmLzIyLzAxYWYyMjdhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Poznań 54.11m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Poznań 54.11m2

Jeżyce/Ogrody 1 pokoje· piętro: 2 z 2 · 54.11 m2 Mieszkanie do wynajęcia Poznań

9.99

1 700 złdo schowka

Dodaj do schowka

31 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Poznań 54.11m2

Poznań,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2FlLzY2LzAxYWU2NjQ2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Poznań 27.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Poznań 27.00m2

Jeżyce/Sołacz 1 pokoje· piętro: 2 z 4 · 27.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Poznań

9.99

1 700 złdo schowka

Dodaj do schowka

63 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Poznań 27.00m2

Poznań,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2FlLzBiLzAxYWUwYjM2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników

Ostatnio przeglądane

Mieszkania do wynajęcia Poznań Jeżyce
Analiza rynku wskazuje na największe zainteresowanie 2-pokojowymi, nowymi mieszkaniami.
Wśród używanych dominuje trend 3-pokojowy. Nabywcy poszukujący nowych nieruchomości, w ofertach rynku pierwotnego mogą znaleźć mieszkania od 3 700 za metr kwadratowy. Poznań, jako ośrodek edukacyjny, oferuje studentom mieszkania na wynajem skupiające się blisko centrum i uczelni.

W Poznaniu dostępnych jest 50 ofert mieszkań do wynajęcia. Pośród wszystkich ofert mieszkań na wynajem, potencjalni wynajmujący znajdą mieszkania, o powierzchni od 18.00 m2 do 92.00 m2, w tym:

- mieszkania 1-pokojowe,
- mieszkania 2-pokojowe,
- mieszkania 3-pokojowe,
- mieszkania 4-pokojowe,
- mieszkania 5-pokojowe.

Ceny mieszkań do wynajęcia w Poznaniu wynoszą od 1300 zł do 6500 zł.
Wynajmujący znajdą najtańsze mieszkania do wynajęcia w Poznaniu od 31 zł za m2, z kolei mieszkania luksusuowe do wynajęcia osiągają ceny 96 zł za m2.

Deweloperzy