zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na wynajem Poznań, Grunwald - Strona 1

Mieszkania na wynajem > Wielkopolskie > M. Poznań > Poznań

Sortuj:
Mieszkanie Poznań 50.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Poznań 50.00m2

Grunwald/Łazarz, ul. E. Sczanieckiej 1 pokoje· piętro: 4 z 4 · 50.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Poznań

brak oceny

2 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

50 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Poznań 50.00m2
E. Sczanieckiej
Poznań,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NWNiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Poznań 45.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Poznań 45.00m2

Grunwald/Łazarz, ul. E. Sczanieckiej 1 pokoje· piętro: 4 z 4 · 45.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Poznań

brak oceny

2 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

44 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Poznań 45.00m2
E. Sczanieckiej
Poznań,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NWNlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Poznań 59.44m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Poznań 59.44m2

Grunwald 2 pokoje· piętro: parter z 2 · 59.44 m2 Mieszkanie do wynajęcia Poznań

9.99

4 400 złdo schowka

Dodaj do schowka

74 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Poznań 59.44m2

Poznań,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzMzLzAxYjgzMzBmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Poznań 40.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Poznań 40.00m2

Grunwald/Górczyn 2 pokoje· piętro: 1 z 2 · 40.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Poznań

9.99

2 100 złdo schowka

Dodaj do schowka

53 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Poznań 40.00m2

Poznań,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2U3LzAxYjllN2Q1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Poznań 64.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Poznań 64.00m2

Grunwald 3 pokoje· piętro: 2 z 3 · 64.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Poznań

brak oceny

3 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

55 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Poznań 64.00m2

Poznań,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRmLzAxYmE0ZjFiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Poznań 39.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Poznań 39.00m2

Grunwald, ul. A. Andrzejewskiego 2 pokoje· piętro: 1 z 2 · 39.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Poznań

9.99

2 300 złdo schowka

Dodaj do schowka

59 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Poznań 39.00m2
A. Andrzejewskiego
Poznań,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2JlLzAxYjliZTVlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Poznań 69.71m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Poznań 69.71m2

Grunwald 2 pokoje· piętro: 2 z 2 · 69.71 m2 Mieszkanie do wynajęcia Poznań

brak oceny

2 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

42 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Poznań 69.71m2

Poznań,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE3LzAxYmExNzBiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Poznań 48.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Poznań 48.00m2

Grunwald 2 pokoje· piętro: 1 z 10 · 48.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Poznań

9.99

2 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

52 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Poznań 48.00m2

Poznań,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2YwLzAxYjlmMDhkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Poznań 66.30m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Poznań 66.30m2

Grunwald/Marcelin 3 pokoje· piętro: 5 z 6 · 66.30 m2 Mieszkanie do wynajęcia Poznań

9.99

3 800 złdo schowka

Dodaj do schowka

57 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Poznań 66.30m2

Poznań,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzNjLzAxYjkzYzNlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Poznań 30.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Poznań 30.00m2

Grunwald/Łazarz, ul. E. Sczanieckiej 1 pokoje· piętro: 4 z 4 · 30.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Poznań

2

1 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

50 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
2
Mieszkanie Poznań 30.00m2
E. Sczanieckiej
Poznań,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2RiLzAxYjlkYmFkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników

Ostatnio przeglądane

Mieszkania do wynajęcia Poznań Grunwald
Analiza rynku wskazuje na największe zainteresowanie 2-pokojowymi, nowymi mieszkaniami.
Wśród używanych dominuje trend 3-pokojowy. Nabywcy poszukujący nowych nieruchomości, w ofertach rynku pierwotnego mogą znaleźć mieszkania od 3 700 za metr kwadratowy. Poznań, jako ośrodek edukacyjny, oferuje studentom mieszkania na wynajem skupiające się blisko centrum i uczelni.

W Poznaniu dostępnych jest 50 ofert mieszkań do wynajęcia. Pośród wszystkich ofert mieszkań na wynajem, potencjalni wynajmujący znajdą mieszkania, o powierzchni od 18.00 m2 do 92.00 m2, w tym:

- mieszkania 1-pokojowe,
- mieszkania 2-pokojowe,
- mieszkania 3-pokojowe,
- mieszkania 4-pokojowe,
- mieszkania 5-pokojowe.

Ceny mieszkań do wynajęcia w Poznaniu wynoszą od 1300 zł do 6500 zł.
Wynajmujący znajdą najtańsze mieszkania do wynajęcia w Poznaniu od 31 zł za m2, z kolei mieszkania luksusuowe do wynajęcia osiągają ceny 96 zł za m2.

Deweloperzy