zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na wynajem M. Kraków, - Strona 7

Mieszkania na wynajem > Małopolskie > M. Kraków

Sortuj:
Mieszkanie Kraków 38.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 38.00m2

Dębniki/Ruczaj 2 pokoje· piętro: 1 · 38.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

2 100 złdo schowka

Dodaj do schowka

55 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 38.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI5LzAxYmEyOWI4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 37.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 37.00m2

Stare Miasto/Kazimierz, ul. J. Dietla 3 pokoje· piętro: parter z 4 · 37.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

9.99

2 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

78 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 37.00m2
J. Dietla
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2ZmLzAxYjlmZmU4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 60.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 60.00m2

Podgórze/Stare Podgórze, ul. Nadwiślańska 0 pokoje· piętro: 3 z 5 · 60.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

5 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

83 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 60.00m2
Nadwiślańska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRhLzAxYmE0YTdkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 56.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 56.00m2

Grzegórzki, ul. Prochowa 0 pokoje· piętro: 2 z 4 · 56.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

4 250 złdo schowka

Dodaj do schowka

76 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 56.00m2
Prochowa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM2LzAxYmEzNmIxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 54.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 54.00m2

Podgórze/Zabłocie, ul. Przemysłowa 2 pokoje· piętro: 7 z 7 · 54.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

3 200 złdo schowka

Dodaj do schowka

59 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 54.00m2
Przemysłowa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI1LzAxYmEyNTg0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 41.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 41.00m2

Podgórze/Stare Podgórze, ul. Nadwiślańska 2 pokoje· piętro: 1 z 3 · 41.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

2 950 złdo schowka

Dodaj do schowka

72 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 41.00m2
Nadwiślańska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MDY5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 34.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 34.00m2

Swoszowice/Kliny Borkowskie 2 pokoje· piętro: parter z 3 · 34.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

9.99

2 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

74 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 34.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2U3LzAxYjllNzVhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 50.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 50.00m2

Stare Miasto/Kazimierz, ul. A. Kordeckiego 2 pokoje· piętro: 3 · 50.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

3 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

60 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 50.00m2
A. Kordeckiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUyLzAxYmE1MmI4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 57.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 57.00m2

Stare Miasto, ul. Zwierzyniecka 0 pokoje· piętro: 4 z 6 · 57.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

3 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

68 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 57.00m2
Zwierzyniecka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MWY1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 40.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 40.00m2

Grzegórzki, ul. Grzegórzecka 0 pokoje· piętro: 3 z 5 · 40.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

2 800 złdo schowka

Dodaj do schowka

70 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 40.00m2
Grzegórzecka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzIwLzAxYmEyMGI4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 57.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 57.00m2

Grzegórzki, ul. prof. M. Stachowskiego 0 pokoje· piętro: 2 z 10 · 57.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

5 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

96 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 57.00m2
prof. M. Stachowskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM2LzAxYmEzNmFmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 64.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 64.00m2

Zwierzyniec, ul. Królowej Jadwigi 2 pokoje· piętro: 3 z 3 · 64.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

4 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

77 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 64.00m2
Królowej Jadwigi
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MWZhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 25.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 25.00m2

Stare Miasto, ul. W. Kossaka 1 pokoje· piętro: 2 z 5 · 25.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

2 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

100 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 25.00m2
W. Kossaka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MWRmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 33.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 33.00m2

Podgórze/Zabłocie 2 pokoje· piętro: 4 · 33.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

3 100 złdo schowka

Dodaj do schowka

94 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 33.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MWRlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 42.30m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 42.30m2

Nowa Huta, ul. Centrum C 2 pokoje· piętro: 4 z 5 · 42.30 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

2 600 złdo schowka

Dodaj do schowka

61 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 42.30m2
Centrum C
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJhLzAxYmEyYTQwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 69.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 69.00m2

Dębniki, ul. Dworska 3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 69.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

5 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

80 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 69.00m2
Dworska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ0LzAxYmE0NDc4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 40.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 40.00m2

Stare Miasto/Śródmieście, ul. św. Gertrudy 1 pokoje· piętro: 1 z 4 · 40.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

3 200 złdo schowka

Dodaj do schowka

80 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 40.00m2
św. Gertrudy
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJkLzAxYmEyZDE4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 62.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 62.00m2

Podgórze/Płaszów, ul. Gliniana 2 pokoje· piętro: 2 z 4 · 62.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

9.99

2 300 złdo schowka

Dodaj do schowka

37 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 62.00m2
Gliniana
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2ExLzAxYjhhMWVhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 62.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 62.00m2

Podgórze/Płaszów, ul. Gliniana 3 pokoje· piętro: 2 z 4 · 62.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

9.99

3 300 złdo schowka

Dodaj do schowka

53 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 62.00m2
Gliniana
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2ExLzAxYjhhMWU4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 51.96m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 51.96m2

Podgórze, ul. Przewóz 3 pokoje· piętro: 3 z 5 · 51.96 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

3 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

67 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 51.96m2
Przewóz
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MDhlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 80.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 80.00m2

Stare Miasto/Śródmieście, ul. bp. J. Prandoty 4 pokoje· piętro: 3 z 6 · 80.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

5 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

69 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 80.00m2
bp. J. Prandoty
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MDYyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 45.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 45.00m2

Grzegórzki, ul. Masarska 2 pokoje· piętro: 2 z 5 · 45.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

3 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

67 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 45.00m2
Masarska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRkLzAxYmE0ZDYzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 46.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 46.00m2

Podgórze 2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 46.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

2 800 złdo schowka

Dodaj do schowka

61 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 46.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRiLzAxYmE0YjA1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 80.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 80.00m2

Zwierzyniec/Wola Justowska, ul. J. Korzeniowskiego 0 pokoje· piętro: 1 z 3 · 80.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

6 800 złdo schowka

Dodaj do schowka

85 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 80.00m2
J. Korzeniowskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZTNmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy