zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na wynajem M. Kraków, - Strona 5

Mieszkania na wynajem > Małopolskie > M. Kraków

Sortuj:
Mieszkanie Kraków 60.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 60.00m2

Grzegórzki, ul. Mogilska 2 pokoje· piętro: 2 · 60.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

3 300 złdo schowka

Dodaj do schowka

55 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 60.00m2
Mogilska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjBlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 39.76m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 39.76m2

Łagiewniki/Borek Fałęcki, ul. Do Wilgi 2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 39.76 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

3 200 złdo schowka

Dodaj do schowka

80 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 39.76m2
Do Wilgi
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjAwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 90.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 90.00m2

Dębniki, ul. Sz. Szymonowica 4 pokoje· piętro: 1 · 90.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

5 300 złdo schowka

Dodaj do schowka

59 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 90.00m2
Sz. Szymonowica
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NWZkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 44.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 44.00m2

Prądnik Biały/Krowodrza Górka, ul. Krowoderskich Zuchów 2 pokoje· piętro: 9 z 13 · 44.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

3 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

68 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 44.00m2
Krowoderskich Zuchów
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1Zjc2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 40.30m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 40.30m2

Stare Miasto/Kleparz, ul. Łobzowska 2 pokoje· piętro: parter z 6 · 40.30 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

2 400 złdo schowka

Dodaj do schowka

60 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 40.30m2
Łobzowska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDlhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 50.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 50.00m2

Prądnik Czerwony/Ugorek 2 pokoje· piętro: parter z 4 · 50.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

2 200 złdo schowka

Dodaj do schowka

44 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 50.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZjI4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 45.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 45.00m2

Krowodrza, ul. J. Lea 2 pokoje· piętro: parter z 3 · 45.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

2 800 złdo schowka

Dodaj do schowka

62 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 45.00m2
J. Lea
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZTQ4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 72.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 72.00m2

Podgórze, ul. Myśliwska 0 pokoje· piętro: 10 z 11 · 72.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

4 700 złdo schowka

Dodaj do schowka

65 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 72.00m2
Myśliwska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE3LzAxYmExNzYwXzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 42.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 42.00m2

Prądnik Biały/Górka Narodowa, ul. M. Słomczyńskiego 2 pokoje· piętro: parter z 4 · 42.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

2 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

48 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 42.00m2
M. Słomczyńskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZGVlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 36.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 36.00m2

Prądnik Czerwony 2 pokoje· piętro: 3 z 6 · 36.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

2 600 złdo schowka

Dodaj do schowka

72 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 36.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZGVkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 45.29m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 45.29m2

Bieńczyce, ul. Albertyńskie 2 pokoje· piętro: 7 z 10 · 45.29 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

2 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

44 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 45.29m2
Albertyńskie
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDlkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 45.60m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 45.60m2

Krowodrza/Łobzów, ul. Kujawska 2 pokoje· piętro: parter z 3 · 45.60 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

3 300 złdo schowka

Dodaj do schowka

72 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 45.60m2
Kujawska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDk5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 42.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 42.00m2

Zwierzyniec/Salwator, ul. W. Syrokomli 2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 42.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

3 300 złdo schowka

Dodaj do schowka

79 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 42.00m2
W. Syrokomli
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDk4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 40.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 40.00m2

Zwierzyniec, ul. W. Syrokomli 2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 40.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

3 300 złdo schowka

Dodaj do schowka

83 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 40.00m2
W. Syrokomli
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDk2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 42.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 42.00m2

Zwierzyniec/Salwator, ul. W. Syrokomli 2 pokoje· piętro: 2 z 4 · 42.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

3 300 złdo schowka

Dodaj do schowka

79 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 42.00m2
W. Syrokomli
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDk0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 42.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 42.00m2

brak oceny

3 300 złdo schowka

Dodaj do schowka

79 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 42.00m2
W. Syrokomli
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDkzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 23.10m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 23.10m2

Grzegórzki/Dąbie, ul. Widok 1 pokoje· piętro: 9 z 10 · 23.10 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

2 200 złdo schowka

Dodaj do schowka

95 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 23.10m2
Widok
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDhhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 27.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 27.00m2

Zwierzyniec, ul. B. Komorowskiego 2 pokoje· piętro: parter z 4 · 27.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

2 300 złdo schowka

Dodaj do schowka

85 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 27.00m2
B. Komorowskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDg2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 38.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 38.00m2

Bieńczyce, ul. Przy Arce 2 pokoje· piętro: 8 z 10 · 38.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

2 200 złdo schowka

Dodaj do schowka

58 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 38.00m2
Przy Arce
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDc5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 76.59m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 76.59m2

Podgórze/Zabłocie, ul. S. Klimeckiego 3 pokoje· piętro: 5 z 5 · 76.59 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

5 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

65 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 76.59m2
S. Klimeckiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDcwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 47.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 47.00m2

Bieńczyce, ul. Wysokie 3 pokoje· piętro: 1 z 10 · 47.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

2 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

53 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 47.00m2
Wysokie
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDVlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 47.40m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 47.40m2

Prądnik Czerwony, ul. mjr. R. Nuszkiewicza 2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 47.40 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

2 300 złdo schowka

Dodaj do schowka

49 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 47.40m2
mjr. R. Nuszkiewicza
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1Y2Y5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 50.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 50.00m2

Podgórze/Płaszów, ul. Przewóz 2 pokoje· piętro: 3 · 50.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

2 100 złdo schowka

Dodaj do schowka

42 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 50.00m2
Przewóz
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YmRlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 40.63m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 40.63m2

Dębniki/Osiedle Europejskie, ul. K. Bunscha 2 pokoje· piętro: 3 z 1 · 40.63 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

3 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

86 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 40.63m2
K. Bunscha
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YjgzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy