zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na wynajem Gdańsk, - Strona 1

Mieszkania na wynajem > Pomorskie > M. Gdańsk > Gdańsk

Sortuj:
Mieszkanie Gdańsk 60.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Gdańsk 60.00m2

Przymorze Małe, ul. Bolesława Krzywoustego 3 pokoje· piętro: parter z 2 · 60.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Gdańsk

brak oceny

3 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

65 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 60.00m2
Bolesława Krzywoustego
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZlLzAxYmE2ZTI1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 44.22m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Gdańsk 44.22m2

Śródmieście/Główne Miasto, ul. Grobla I 2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 44.22 m2 Mieszkanie do wynajęcia Gdańsk

brak oceny

3 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

79 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 44.22m2
Grobla I
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZlLzAxYmE2ZWIyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 27.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Gdańsk 27.00m2

Przymorze Wielkie, ul. Chłopska 1 pokoje· piętro: 4 z 4 · 27.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Gdańsk

brak oceny

2 100 złdo schowka

Dodaj do schowka

78 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 27.00m2
Chłopska
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZlLzAxYmE2ZTVkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 80.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Gdańsk 80.00m2

Wrzeszcz Dolny 3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 80.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Gdańsk

brak oceny

5 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

69 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 80.00m2

Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NTcyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 91.10m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Gdańsk 91.10m2

Wrzeszcz Górny, ul. H. Sienkiewicza 4 pokoje· piętro: parter z 3 · 91.10 m2 Mieszkanie do wynajęcia Gdańsk

brak oceny

7 700 złdo schowka

Dodaj do schowka

85 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 91.10m2
H. Sienkiewicza
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZjLzAxYmE2Y2IzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 42.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Gdańsk 42.00m2

2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 42.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Gdańsk

brak oceny

2 600 złdo schowka

Dodaj do schowka

62 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 42.00m2

Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZjLzAxYmE2Y2IxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 30.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Gdańsk 30.00m2

Jasień 1 pokoje· piętro: 1 z 4 · 30.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Gdańsk

brak oceny

2 200 złdo schowka

Dodaj do schowka

73 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 30.00m2

Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZjLzAxYmE2Y2FiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 30.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Gdańsk 30.00m2

Letnica, ul. Sucha 1 pokoje· piętro: 3 z 9 · 30.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Gdańsk

brak oceny

2 400 złdo schowka

Dodaj do schowka

80 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 30.00m2
Sucha
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZjLzAxYmE2Y2FhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 31.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Gdańsk 31.00m2

Wrzeszcz Dolny, ul. M. Reja 2 pokoje· piętro: 7 z 1 · 31.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Gdańsk

9.99

2 700 złdo schowka

Dodaj do schowka

87 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Gdańsk 31.00m2
M. Reja
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2EzLzAxYjlhMzQ2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 46.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Gdańsk 46.00m2

Przymorze Małe, ul. Lęborska 2 pokoje· piętro: parter z 4 · 46.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Gdańsk

brak oceny

3 100 złdo schowka

Dodaj do schowka

67 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 46.00m2
Lęborska
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZiLzAxYmE2YjliXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 72.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Gdańsk 72.00m2

Osowa, ul. Tezeusza 3 pokoje· piętro: 1 z 2 · 72.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Gdańsk

brak oceny

3 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

42 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 72.00m2
Tezeusza
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MWNhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 36.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Gdańsk 36.00m2

Śródmieście/Stare Miasto, ul. Garbary 2 pokoje· piętro: 2 z 4 · 36.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Gdańsk

brak oceny

2 800 złdo schowka

Dodaj do schowka

78 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 36.00m2
Garbary
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MWNiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 30.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Gdańsk 30.00m2

brak oceny

2 200 złdo schowka

Dodaj do schowka

73 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 30.00m2

Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2NzAwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 30.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Gdańsk 30.00m2

brak oceny

2 400 złdo schowka

Dodaj do schowka

80 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 30.00m2
Sucha
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NmZmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 45.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Gdańsk 45.00m2

Jasień, ul. Życzliwa 2 pokoje· piętro: 1 z 3 · 45.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Gdańsk

brak oceny

2 800 złdo schowka

Dodaj do schowka

62 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 45.00m2
Życzliwa
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NTg2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 42.49m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Gdańsk 42.49m2

Śródmieście, ul. Szafarnia 2 pokoje· piętro: 3 z 6 · 42.49 m2 Mieszkanie do wynajęcia Gdańsk

brak oceny

3 100 złdo schowka

Dodaj do schowka

73 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 42.49m2
Szafarnia
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1M2QzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 42.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Gdańsk 42.00m2

Śródmieście, ul. Szeroka 2 pokoje· piętro: 2 z 4 · 42.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Gdańsk

5

2 800 złdo schowka

Dodaj do schowka

67 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
5
Mieszkanie Gdańsk 42.00m2
Szeroka
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUyLzAxYmE1MjIyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 89.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Gdańsk 89.00m2

Śródmieście, ul. Stara Stocznia 4 pokoje· piętro: 3 z 6 · 89.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Gdańsk

brak oceny

12 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

135 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 89.00m2
Stara Stocznia
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZTdjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 52.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Gdańsk 52.00m2

Wrzeszcz Górny, ul. B. Chrzanowskiego 2 pokoje· piętro: 1 z 3 · 52.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Gdańsk

brak oceny

2 800 złdo schowka

Dodaj do schowka

54 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 52.00m2
B. Chrzanowskiego
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNkLzAxYmEzZGViXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 54.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Gdańsk 54.00m2

3 pokoje· piętro: 2 z 4 · 54.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Gdańsk

brak oceny

2 700 złdo schowka

Dodaj do schowka

50 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 54.00m2

Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ2LzAxYmE0NmE4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 40.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Gdańsk 40.00m2

Wrzeszcz Górny, al. Grunwaldzka 1 pokoje· piętro: 4 z 4 · 40.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Gdańsk

brak oceny

2 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

73 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 40.00m2
Grunwaldzka
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI5LzAxYmEyOTBlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 36.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Gdańsk 36.00m2

Przymorze Małe, ul. Bolesława Krzywoustego 2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 36.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Gdańsk

brak oceny

2 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

69 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 36.00m2
Bolesława Krzywoustego
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzIxLzAxYmEyMTZhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 75.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Gdańsk 75.00m2

Wrzeszcz Górny, ul. Partyzantów 3 pokoje· piętro: 9 z 16 · 75.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Gdańsk

9.99

3 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

47 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Gdańsk 75.00m2
Partyzantów
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2ZkLzAxYjlmZGZjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 52.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Gdańsk 52.00m2

Oliwa, ul. Karpacka 3 pokoje· piętro: 9 z 10 · 52.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Gdańsk

9.99

3 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

58 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Gdańsk 52.00m2
Karpacka
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAzLzAxYmEwM2Q4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Mieszkania do wynajęcia Gdańsk
Gdańsk to jedno z najciekawszych, historycznych miast Polski, które słynie z przepięknego Starego Miasta oraz dostępu do Zatoki Gdańskiej. Wynajem mieszkania w centrum Gdańska umożliwia dostęp do zabytkowej części miasta z widokiem na morze. Rozwinięta infrastruktura umożliwia szybką komunikację w Trójmieście, chętnie odwiedzany przez turystów z całej Europy. Wynajem mieszkania w sezonie może być ciekawą alternatywą, dla osób szukających tańszego zakwaterowania w okresie wakacji. Dobrze rozwinięta komunikacja, ilość atrakcji kulturalnych i historycznych oraz panoramiczny widok na morze sprawia, że liczba mieszkań do wynajęcia wzrasta.

W Gdańsku dostępnych jest 38 ofert mieszkań do wynajęcia. Pośród wszystkich ofert mieszkań na wynajem, potencjalni wynajmujący znajdą mieszkania, o powierzchni od 29.73 m2 do 86.00 m2, w tym:

- mieszkania 1-pokojowe,
- mieszkania 2-pokojowe,
- mieszkania 3-pokojowe,
- mieszkania 4-pokojowe,
- mieszkania 5-pokojowe.

Ceny mieszkań do wynajęcia w Gdańsku wynoszą od 550 zł do 6400 zł.
Wynajmujący znajdą najtańsze mieszkania do wynajęcia w Gdańsku od 11 zł za m2, z kolei mieszkania luksusuowe do wynajęcia osiągają ceny 90 zł za m2.

Deweloperzy