zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na wynajem Rumia, - Strona 1

Mieszkania na wynajem > Pomorskie > Wejherowski > Rumia

Sortuj:
Mieszkanie Rumia 56.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Rumia 56.00m2

ul. Marynarska 2 pokoje· piętro: 1 z 1 · 56.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Rumia

brak oceny

3 300 złdo schowka

Dodaj do schowka

59 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Rumia 56.00m2
Marynarska
Rumia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzIwLzAxYmEyMGZjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Rumia 30.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Rumia 30.00m2

ul. marsz. J. Piłsudskiego 2 pokoje· piętro: 1 z 1 · 30.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Rumia

9.99

2 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

67 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Rumia 30.00m2
marsz. J. Piłsudskiego
Rumia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA4LzAxYmEwODI4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Rumia 43.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Rumia 43.00m2

ul. Żeglarzy 2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 43.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Rumia

9.99

2 200 złdo schowka

Dodaj do schowka

51 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Rumia 43.00m2
Żeglarzy
Rumia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzhkLzAxYjk4ZDZmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Rumia 41.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Rumia 41.00m2

2 pokoje· piętro: 3 z 3 · 41.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Rumia

9.99

2 230 złdo schowka

Dodaj do schowka

54 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Rumia 41.00m2

Rumia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2RiLzAxYjlkYjNlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Rumia 34.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Rumia 34.00m2

2 pokoje· piętro: parter · 34.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Rumia

9.99

2 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

74 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Rumia 34.00m2

Rumia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzZmLzAxYjk2ZmM3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Rumia 31.50m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Rumia 31.50m2

2 pokoje· piętro: parter z 3 · 31.50 m2 Mieszkanie do wynajęcia Rumia

9.99

2 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

79 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Rumia 31.50m2

Rumia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2FiLzkxLzAxYWI5MTNjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Rumia 31.50m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Rumia 31.50m2

9.99

2 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

79 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Rumia 31.50m2

Rumia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2FhLzk2LzAxYWE5NjE2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników

Ostatnio przeglądane

Mieszkania do wynajęcia Rumia.
W Rumi dostępnych jest 9 ofert mieszkań do wynajęcia. Pośród wszystkich ofert mieszkań na wynajem, potencjalni wynajmujący znajdą mieszkania, o powierzchni od 30.00 m2 do 59.61 m2, w tym:

- mieszkania 1-pokojowe,
- mieszkania 2-pokojowe,
- mieszkania 3-pokojowe,
- mieszkania 4-pokojowe,
- mieszkania 5-pokojowe.

Ceny mieszkań do wynajęcia w Rumi wynoszą od 2000 zł do 3300 zł.
Wynajmujący znajdą najtańsze mieszkania do wynajęcia w Rumi od 42 zł za m2, z kolei mieszkania luksusuowe do wynajęcia osiągają ceny 79 zł za m2.

Deweloperzy