zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na wynajem Gdańsk, Śródmieście - Strona 1

Mieszkania na wynajem > Pomorskie > M. Gdańsk > Gdańsk

Sortuj:
Mieszkanie Gdańsk 36.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Gdańsk 36.00m2

Śródmieście/Stare Miasto, ul. Garbary 2 pokoje· piętro: 2 z 4 · 36.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Gdańsk

brak oceny

2 800 złdo schowka

Dodaj do schowka

78 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 36.00m2
Garbary
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MWNiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 42.49m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Gdańsk 42.49m2

Śródmieście, ul. Szafarnia 2 pokoje· piętro: 3 z 6 · 42.49 m2 Mieszkanie do wynajęcia Gdańsk

brak oceny

3 100 złdo schowka

Dodaj do schowka

73 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 42.49m2
Szafarnia
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1M2QzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 42.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Gdańsk 42.00m2

Śródmieście, ul. Szeroka 2 pokoje· piętro: 2 z 4 · 42.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Gdańsk

5

2 800 złdo schowka

Dodaj do schowka

67 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
5
Mieszkanie Gdańsk 42.00m2
Szeroka
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUyLzAxYmE1MjIyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 89.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Gdańsk 89.00m2

Śródmieście, ul. Stara Stocznia 4 pokoje· piętro: 3 z 6 · 89.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Gdańsk

brak oceny

12 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

135 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 89.00m2
Stara Stocznia
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZTdjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 63.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Gdańsk 63.00m2

Śródmieście, ul. Podwale Staromiejskie 3 pokoje· piętro: 2 z 3 · 63.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Gdańsk

brak oceny

4 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

71 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 63.00m2
Podwale Staromiejskie
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzIxLzAxYmEyMTlhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 43.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Gdańsk 43.00m2

Śródmieście, ul. Jaglana 2 pokoje· piętro: 3 z 6 · 43.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Gdańsk

brak oceny

3 300 złdo schowka

Dodaj do schowka

77 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 43.00m2
Jaglana
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE3LzAxYmExNzlhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 40.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Gdańsk 40.00m2

Śródmieście, ul. Rajska 2 pokoje· piętro: 5 z 5 · 40.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Gdańsk

9.99

3 400 złdo schowka

Dodaj do schowka

85 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Gdańsk 40.00m2
Rajska
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2ZhLzAxYjhmYWUxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników

Ostatnio przeglądane

Mieszkania do wynajęcia Gdańsk Śródmieście
Gdańsk to jedno z najciekawszych, historycznych miast Polski, które słynie z przepięknego Starego Miasta oraz dostępu do Zatoki Gdańskiej. Wynajem mieszkania w centrum Gdańska umożliwia dostęp do zabytkowej części miasta z widokiem na morze. Rozwinięta infrastruktura umożliwia szybką komunikację w Trójmieście, chętnie odwiedzany przez turystów z całej Europy. Wynajem mieszkania w sezonie może być ciekawą alternatywą, dla osób szukających tańszego zakwaterowania w okresie wakacji. Dobrze rozwinięta komunikacja, ilość atrakcji kulturalnych i historycznych oraz panoramiczny widok na morze sprawia, że liczba mieszkań do wynajęcia wzrasta.

W Gdańsku dostępnych jest 38 ofert mieszkań do wynajęcia. Pośród wszystkich ofert mieszkań na wynajem, potencjalni wynajmujący znajdą mieszkania, o powierzchni od 29.73 m2 do 86.00 m2, w tym:

- mieszkania 1-pokojowe,
- mieszkania 2-pokojowe,
- mieszkania 3-pokojowe,
- mieszkania 4-pokojowe,
- mieszkania 5-pokojowe.

Ceny mieszkań do wynajęcia w Gdańsku wynoszą od 550 zł do 6400 zł.
Wynajmujący znajdą najtańsze mieszkania do wynajęcia w Gdańsku od 11 zł za m2, z kolei mieszkania luksusuowe do wynajęcia osiągają ceny 90 zł za m2.

Deweloperzy