zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na wynajem Małopolskie, - Strona 1

Mieszkania na wynajem > Małopolskie

Sortuj:
Mieszkanie Kraków 38.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 38.00m2

Bieńczyce, ul. Kazimierzowskie 2 pokoje· piętro: 9 z 10 · 38.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

4 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

118 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 38.00m2
Kazimierzowskie
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzcwLzAxYmE3MGE4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 52.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 52.00m2

Bronowice, ul. Na Błonie 3 pokoje· piętro: 5 z 8 · 52.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

3 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

58 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 52.00m2
Na Błonie
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzcxLzAxYmE3MWRmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 53.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 53.00m2

Podgórze Duchackie/Wola Duchacka, ul. Estońska 3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 53.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

3 300 złdo schowka

Dodaj do schowka

62 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 53.00m2
Estońska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzcxLzAxYmE3MWRlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 43.21m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 43.21m2

Krowodrza, ul. Cieszyńska 2 pokoje· piętro: 5 z 5 · 43.21 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

3 200 złdo schowka

Dodaj do schowka

74 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 43.21m2
Cieszyńska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NTEzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 40.70m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 40.70m2

Mistrzejowice, ul. Bohaterów Września 2 pokoje· piętro: 8 z 8 · 40.70 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

2 700 złdo schowka

Dodaj do schowka

66 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 40.70m2
Bohaterów Września
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzcxLzAxYmE3MTYxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 38.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 38.00m2

Grzegórzki, ul. S. Rogozińskiego 2 pokoje· piętro: 6 z 10 · 38.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

3 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

79 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 38.00m2
S. Rogozińskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzcwLzAxYmE3MGVjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 55.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 55.00m2

Stare Miasto, ul. Grodzka 0 pokoje· piętro: 2 z 3 · 55.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

3 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

55 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 55.00m2
Grodzka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjdiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 87.32m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 87.32m2

Prądnik Czerwony/Wieczysta, al. Jana Pawła II 4 pokoje· piętro: 1 z 4 · 87.32 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

7 400 złdo schowka

Dodaj do schowka

85 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 87.32m2
Jana Pawła II
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MWYzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Mirów 134.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Mirów 134.00m2

0 pokoje· piętro: 16 z 16 · 134.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Mirów

brak oceny

28 800 złdo schowka

Dodaj do schowka

215 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Mirów 134.00m2

Mirów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzcwLzAxYmE3MGRmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 27.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 27.00m2

Podgórze/Stare Podgórze, ul. Hetmańska 1 pokoje· piętro: 3 z 5 · 27.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

2 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

93 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 27.00m2
Hetmańska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzcwLzAxYmE3MGRhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 43.02m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 43.02m2

Bronowice, ul. Kołowa 2 pokoje· piętro: 7 z 12 · 43.02 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

2 100 złdo schowka

Dodaj do schowka

49 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 43.02m2
Kołowa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzcwLzAxYmE3MGQ1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 68.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 68.00m2

Prądnik Biały, ul. Sosnowiecka 3 pokoje· piętro: parter z 3 · 68.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

3 600 złdo schowka

Dodaj do schowka

53 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 68.00m2
Sosnowiecka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzcwLzAxYmE3MGNkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 38.50m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 38.50m2

Prądnik Biały, ul. ks. J. Meiera 1 pokoje· piętro: 3 z 9 · 38.50 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

2 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

52 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 38.50m2
ks. J. Meiera
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzcwLzAxYmE3MGNjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 32.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 32.00m2

Krowodrza/Łobzów, ul. Racławicka 2 pokoje· piętro: parter z 9 · 32.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

2 200 złdo schowka

Dodaj do schowka

69 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 32.00m2
Racławicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzcwLzAxYmE3MGM2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 41.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 41.00m2

Wzgórza Krzesławickie, ul. Na Stoku 3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 41.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

2 200 złdo schowka

Dodaj do schowka

54 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 41.00m2
Na Stoku
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzcwLzAxYmE3MGMzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 110.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 110.00m2

Dębniki/Ludwinów, ul. Ludwinowska 3 pokoje· piętro: 1 z 5 · 110.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

10 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

91 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 110.00m2
Ludwinowska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzcwLzAxYmE3MGJlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Michałowice 40.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Michałowice 40.00m2

Komora 1 pokoje· piętro: parter · 40.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Michałowice

brak oceny

1 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

48 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Michałowice 40.00m2

Michałowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzcwLzAxYmE3MGI3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 32.39m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 32.39m2

Podgórze Duchackie/Wola Duchacka, ul. W. Sławka 1 pokoje· piętro: 7 z 10 · 32.39 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

1 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

59 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 32.39m2
W. Sławka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzcwLzAxYmE3MDliXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 63.27m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 63.27m2

Grzegórzki, ul. Rzeźnicza 2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 63.27 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

2 700 złdo schowka

Dodaj do schowka

43 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 63.27m2
Rzeźnicza
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzcwLzAxYmE3MDk5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 40.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 40.00m2

Podgórze/Stare Podgórze, ul. św. Kingi 2 pokoje· piętro: 1 z 3 · 40.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

3 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

88 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 40.00m2
św. Kingi
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzcwLzAxYmE3MDk2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 38.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 38.00m2

Bronowice, ul. S. Przybyszewskiego 2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 38.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

3 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

79 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 38.00m2
S. Przybyszewskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzcwLzAxYmE3MDhjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 46.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 46.00m2

Stare Miasto/Kazimierz, ul. Wolnica 2 pokoje· piętro: 1 · 46.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

3 400 złdo schowka

Dodaj do schowka

74 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 46.00m2
Wolnica
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzcwLzAxYmE3MDg3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 46.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 46.00m2

Wzgórza Krzesławickie, ul. Na Wzgórzach 2 pokoje· piętro: 3 z 3 · 46.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

2 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

43 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 46.00m2
Na Wzgórzach
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzcwLzAxYmE3MDgwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 55.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 55.00m2

Podgórze/Zabłocie 3 pokoje· piętro: 2 · 55.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

5 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

100 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

64 %
64 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 55.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzcwLzAxYmE3MDZmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy