zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie, - Strona 7

Mieszkania na sprzedaż > Zachodniopomorskie

Sortuj:
Mieszkanie Międzyzdroje 66.09m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Międzyzdroje 66.09m2

ul. Gryfa Pomorskiego 3 pokoje· piętro: 9 z 10 · 66.09 m2 Mieszkanie na sprzedaż Międzyzdroje

9.99

2 840 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

42 972 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Międzyzdroje 66.09m2
Gryfa Pomorskiego
Międzyzdroje,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzRjLzAxYjQ0Y2VjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Koszalin 43.20m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Koszalin 43.20m2

os. Morskie, ul. Franciszkańska 2 pokoje· piętro: 1 z 2 · 43.20 m2 Mieszkanie na sprzedaż Koszalin

9.99

454 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 509 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Koszalin 43.20m2
Franciszkańska
Koszalin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzcwLzAxYjk3MGIwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Koszalin 45.80m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Koszalin 45.80m2

os. im. Melchiora Wańkowicza, ul. M. Wańkowicza 2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 45.80 m2 Mieszkanie na sprzedaż Koszalin

9.99

299 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 528 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Koszalin 45.80m2
M. Wańkowicza
Koszalin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzkyLzAxYjk5MjZhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jarosławiec 37.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jarosławiec 37.50m2

2 pokoje· piętro: 1 z 1 · 37.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jarosławiec

9.99

524 999 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Jarosławiec 37.50m2

Jarosławiec,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzEzLzAxYjgxM2FmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jarosławiec 36.80m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jarosławiec 36.80m2

3 pokoje· piętro: 1 z 1 · 36.80 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jarosławiec

9.99

552 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Jarosławiec 36.80m2

Jarosławiec,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzEzLzAxYjgxM2FjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jarosławiec 41.80m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jarosławiec 41.80m2

3 pokoje· piętro: 1 z 1 · 41.80 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jarosławiec

9.99

606 100 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Jarosławiec 41.80m2

Jarosławiec,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzEzLzAxYjgxM2FkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Koszalin 38.83m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Koszalin 38.83m2

os. Tysiąclecia, ul. Budowniczych 1 pokoje· piętro: 3 z 4 · 38.83 m2 Mieszkanie na sprzedaż Koszalin

9.99

270 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 953 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Koszalin 38.83m2
Budowniczych
Koszalin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2YxLzAxYjlmMTVlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Koszalin 46.51m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Koszalin 46.51m2

os. Unii Europejskiej, ul. Holenderska 2 pokoje· piętro: 1 z 3 · 46.51 m2 Mieszkanie na sprzedaż Koszalin

9.99

499 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 729 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Koszalin 46.51m2
Holenderska
Koszalin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2RmLzAxYjlkZjQ2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Koszalin 46.85m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Koszalin 46.85m2

Wspólny Dom, ul. A. Grottgera 3 pokoje· piętro: 7 z 10 · 46.85 m2 Mieszkanie na sprzedaż Koszalin

9.99

299 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 382 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Koszalin 46.85m2
A. Grottgera
Koszalin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2U5LzAxYjllOTdmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kołobrzeg 52.84m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kołobrzeg 52.84m2

2 pokoje· piętro: parter z 4 · 52.84 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kołobrzeg

9.99

915 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 316 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kołobrzeg 52.84m2

Kołobrzeg,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzM1LzAxYjkzNTRmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kołobrzeg 68.76m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kołobrzeg 68.76m2

2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 68.76 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kołobrzeg

9.99

1 029 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 965 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kołobrzeg 68.76m2

Kołobrzeg,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzM1LzAxYjkzNTUwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Dziwnów 38.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Dziwnów 38.00m2

ul. Słoneczna 2 pokoje· piętro: parter z 3 · 38.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Dziwnów

9.99

780 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 526 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Dziwnów 38.00m2
Słoneczna
Dziwnów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2M0LzAxYjljNGMyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Dziwnów 38.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Dziwnów 38.00m2

9.99

799 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 026 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Dziwnów 38.00m2
Słoneczna
Dziwnów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2M0LzAxYjljNGMzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Bukowo 52.91m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Bukowo 52.91m2

2 pokoje· piętro: parter z 1 · 52.91 m2 Mieszkanie na sprzedaż Bukowo

9.99

120 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 268 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Bukowo 52.91m2

Bukowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2JiLzAxYjliYjcxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kołobrzeg 100.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kołobrzeg 100.00m2

ul. Mazowiecka 4 pokoje· piętro: parter z 5 · 100.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kołobrzeg

9.99

1 100 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kołobrzeg 100.00m2
Mazowiecka
Kołobrzeg,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2FiLzAxYjlhYjgyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Smardzewo 79.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Smardzewo 79.00m2

3 pokoje· piętro: 1 z 1 · 79.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Smardzewo

9.99

250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 165 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Smardzewo 79.00m2

Smardzewo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2FhLzAxYjlhYWU0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Rosnowo 77.42m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Rosnowo 77.42m2

4 pokoje· piętro: parter · 77.42 m2 Mieszkanie na sprzedaż Rosnowo

9.99

449 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 800 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Rosnowo 77.42m2

Rosnowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2EzLzAxYjlhM2RiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Darłowo 99.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Darłowo 99.70m2

ul. Pocztowa 3 pokoje· piętro: 1 z 1 · 99.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Darłowo

9.99

259 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 598 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Darłowo 99.70m2
Pocztowa
Darłowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzMzLzAxYjczMzk1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Darłowo 126.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Darłowo 126.30m2

ul. S. Żeromskiego 4 pokoje· piętro: 1 z 2 · 126.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Darłowo

9.99

453 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 587 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Darłowo 126.30m2
S. Żeromskiego
Darłowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzA5LzAxYjkwOTc2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Mielno 25.11m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Mielno 25.11m2

ul. Pionierów 1 pokoje· piętro: parter z 4 · 25.11 m2 Mieszkanie na sprzedaż Mielno

9.99

540 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 505 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Mielno 25.11m2
Pionierów
Mielno,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzQzLzAxYjc0M2JlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Koszalin 103.65m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Koszalin 103.65m2

os. Morskie, ul. Franciszkańska 4 pokoje· piętro: parter z 3 · 103.65 m2 Mieszkanie na sprzedaż Koszalin

9.99

599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 779 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Koszalin 103.65m2
Franciszkańska
Koszalin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzQzLzAxYjk0M2E3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Koszalin 58.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Koszalin 58.30m2

Śródmieście, ul. Młyńska 2 pokoje· piętro: 3 z 3 · 58.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Koszalin

9.99

424 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 273 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Koszalin 58.30m2
Młyńska
Koszalin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzhmLzAxYjc4ZjkwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Koszalin 71.32m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Koszalin 71.32m2

3 pokoje· piętro: 3 z 3 · 71.32 m2 Mieszkanie na sprzedaż Koszalin

9.99

780 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 937 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Koszalin 71.32m2

Koszalin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2L2FhLzAxYjZhYWExXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Koszalin 81.18m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Koszalin 81.18m2

3 pokoje· piętro: 3 z 3 · 81.18 m2 Mieszkanie na sprzedaż Koszalin

9.99

790 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 731 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Koszalin 81.18m2

Koszalin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzQwLzAxYjc0MDk3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy