zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie, - Strona 5

Mieszkania na sprzedaż > Zachodniopomorskie

Sortuj:
Mieszkanie Pogorzelica 47.98m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Pogorzelica 47.98m2

2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 47.98 m2 Mieszkanie na sprzedaż Pogorzelica

brak oceny

888 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 508 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Pogorzelica 47.98m2

Pogorzelica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2N2I1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Pogorzelica 80.92m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Pogorzelica 80.92m2

3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 80.92 m2 Mieszkanie na sprzedaż Pogorzelica

brak oceny

1 483 700 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 335 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Pogorzelica 80.92m2

Pogorzelica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2N2I0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Dziwnówek 47.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Dziwnówek 47.00m2

3 pokoje· piętro: parter z 2 · 47.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Dziwnówek

brak oceny

439 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 340 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Dziwnówek 47.00m2

Dziwnówek,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2N2IzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Dziwnów 58.90m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Dziwnów 58.90m2

ul. Dziwna 2 pokoje· piętro: 1 z 2 · 58.90 m2 Mieszkanie na sprzedaż Dziwnów

brak oceny

850 367 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 437 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Dziwnów 58.90m2
Dziwna
Dziwnów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2N2E5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Rewal 34.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Rewal 34.00m2

ul. Saperska 2 pokoje· piętro: 3 z 3 · 34.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Rewal

brak oceny

1 580 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

46 471 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Rewal 34.00m2
Saperska
Rewal,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2NzlmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Łukęcin 32.75m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Łukęcin 32.75m2

1 pokoje· piętro: parter z 2 · 32.75 m2 Mieszkanie na sprzedaż Łukęcin

brak oceny

503 531 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 375 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Łukęcin 32.75m2

Łukęcin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2Nzk3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Łukęcin 43.38m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Łukęcin 43.38m2

2 pokoje· piętro: 1 z 2 · 43.38 m2 Mieszkanie na sprzedaż Łukęcin

brak oceny

688 309 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 867 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Łukęcin 43.38m2

Łukęcin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2Nzk2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wałcz 43.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wałcz 43.00m2

ul. Kilińszczaków 2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 43.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wałcz

brak oceny

300 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 977 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wałcz 43.00m2
Kilińszczaków
Wałcz,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2Nzc0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Stargard Szczeciński 42.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Stargard Szczeciński 42.00m2

ul. Powstańców Warszawy 2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 42.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Stargard Szczeciński

9.99

460 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 952 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Stargard Szczeciński 42.00m2
Powstańców Warszawy
Stargard Szczeciński,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2RlLzAxYjlkZTU1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Szczecin 107.41m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Szczecin 107.41m2

3 pokoje· piętro: 3 · 107.41 m2 Mieszkanie na sprzedaż Szczecin

brak oceny

533 100 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 963 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

58 %
58 %
brak oceny
Mieszkanie Szczecin 107.41m2

Szczecin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZTMxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Mrzeżyno 46.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Mrzeżyno 46.00m2

2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 46.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Mrzeżyno

brak oceny

485 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 543 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Mrzeżyno 46.00m2

Mrzeżyno,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZTI5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Szczecin 47.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Szczecin 47.00m2

Niebuszewo 2 pokoje· piętro: 4 z 10 · 47.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Szczecin

9.99

440 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 362 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Szczecin 47.00m2

Szczecin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2MxLzAxYjljMTMwXzFhLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Koszalin 29.02m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Koszalin 29.02m2

ul. Bojowników o Wolność i Demokrację 2 pokoje· piętro: 9 z 10 · 29.02 m2 Mieszkanie na sprzedaż Koszalin

brak oceny

199 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 857 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Koszalin 29.02m2
Bojowników o Wolność i Demokrację
Koszalin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTg3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Maszewo 36.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Maszewo 36.00m2

2 pokoje· piętro: parter z 4 · 36.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Maszewo

9.99

190 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 278 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Maszewo 36.00m2

Maszewo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2MxLzAxYjljMTMxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Szczecin 31.80m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Szczecin 31.80m2

1 pokoje· piętro: 2 z 7 · 31.80 m2 Mieszkanie na sprzedaż Szczecin

brak oceny

524 700 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Szczecin 31.80m2

Szczecin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU5LzAxYmE1OWM4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Bukowo 80.63m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Bukowo 80.63m2

3 pokoje· piętro: 2 z 2 · 80.63 m2 Mieszkanie na sprzedaż Bukowo

9.99

249 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 099 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Bukowo 80.63m2

Bukowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2YwLzAxYjlmMDkwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Koszalin 19.60m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Koszalin 19.60m2

1 pokoje· piętro: parter · 19.60 m2 Mieszkanie na sprzedaż Koszalin

brak oceny

120 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 122 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

58 %
58 %
brak oceny
Mieszkanie Koszalin 19.60m2

Koszalin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUyLzAxYmE1MjNlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Szczecin 63.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Szczecin 63.00m2

Kijewo, ul. Tarpanowa 3 pokoje· piętro: parter z 4 · 63.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Szczecin

brak oceny

372 800 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 917 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Szczecin 63.00m2
Tarpanowa
Szczecin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MTRmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Koszalin 52.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Koszalin 52.70m2

2 pokoje· piętro: 1 z 3 · 52.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Koszalin

brak oceny

385 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 306 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Koszalin 52.70m2

Koszalin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRmLzAxYmE0ZjhkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Szczecin 185.52m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Szczecin 185.52m2

5 pokoi· piętro: 1 · 185.52 m2 Mieszkanie na sprzedaż Szczecin

brak oceny

793 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 274 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

58 %
58 %
brak oceny
Mieszkanie Szczecin 185.52m2

Szczecin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRmLzAxYmE0ZjhhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Bobolin 24.90m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Bobolin 24.90m2

ul. Nadmorska 2 pokoje· piętro: parter z 1 · 24.90 m2 Mieszkanie na sprzedaż Bobolin

9.99

275 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 044 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Bobolin 24.90m2
Nadmorska
Bobolin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1L2Q3LzAxYjVkN2UyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Bobolin 21.56m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Bobolin 21.56m2

ul. Nadmorska 1 pokoje· piętro: parter z 1 · 21.56 m2 Mieszkanie na sprzedaż Bobolin

9.99

242 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 224 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Bobolin 21.56m2
Nadmorska
Bobolin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1L2Q3LzAxYjVkN2UxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Bobolin 27.24m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Bobolin 27.24m2

ul. Nadmorska 2 pokoje· piętro: parter z 1 · 27.24 m2 Mieszkanie na sprzedaż Bobolin

9.99

297 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 903 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Bobolin 27.24m2
Nadmorska
Bobolin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1L2Q3LzAxYjVkN2UzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Bobolin 22.02m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Bobolin 22.02m2

ul. Nadmorska 1 pokoje· piętro: parter z 1 · 22.02 m2 Mieszkanie na sprzedaż Bobolin

9.99

242 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 990 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Bobolin 22.02m2
Nadmorska
Bobolin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1L2Q3LzAxYjVkN2U0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy