zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Wrocław, - Strona 14

Mieszkania na sprzedaż > Dolnośląskie > M. Wrocław > Wrocław

Sortuj:
Mieszkanie Wrocław 35.06m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 35.06m2

Fabryczna 1 pokoje· piętro: 1 z 2 · 35.06 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

443 610 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 653 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 35.06m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MGE3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 41.68m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 41.68m2

Fabryczna 2 pokoje· piętro: parter z 2 · 41.68 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

495 172 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 880 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 41.68m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MGE2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 52.84m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 52.84m2

Stare Miasto 1 pokoje· piętro: parter z 6 · 52.84 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

903 811 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 105 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 52.84m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MGE1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 40.18m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 40.18m2

Krzyki 2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 40.18 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

751 366 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 700 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 40.18m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MGE0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 47.14m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 47.14m2

Śródmieście 2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 47.14 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

699 558 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 840 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 47.14m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MGEzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 74.67m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 74.67m2

Śródmieście 3 pokoje· piętro: parter z 4 · 74.67 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

1 097 649 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 700 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 74.67m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MGEyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 61.59m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 61.59m2

Fabryczna 2 pokoje· piętro: parter z 4 · 61.59 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

794 511 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 61.59m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MGExXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 41.52m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 41.52m2

Fabryczna 2 pokoje· piętro: 1 z 2 · 41.52 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

509 956 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 282 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 41.52m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MGEwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 46.07m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 46.07m2

Fabryczna 2 pokoje· piętro: 1 z 2 · 46.07 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

544 410 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 817 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 46.07m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MDlmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 79.10m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 79.10m2

Śródmieście, ul. L. Rydygiera 5 pokoi· piętro: 5 z 5 · 79.10 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

849 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 733 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 79.10m2
L. Rydygiera
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2U1LzAxYjhlNTdiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 61.68m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 61.68m2

3 pokoje· piętro: 2 z 5 · 61.68 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

552 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 949 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 61.68m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRkLzAxYmE0ZDY3XzA2LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 38.46m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 38.46m2

Psie Pole 2 pokoje· piętro: parter z 6 · 38.46 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

578 015 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 029 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 38.46m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRmLzAxYmE0ZjQ1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 51.48m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 51.48m2

Krzyki 3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 51.48 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

824 071 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 008 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 51.48m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRmLzAxYmE0ZjQ0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 62.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 62.00m2

Krzyki/Ołtaszyn, ul. Ułańska 3 pokoje· piętro: parter z 2 · 62.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

970 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 645 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 62.00m2
Ułańska
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRmLzAxYmE0ZjQzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 90.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 90.00m2

Krzyki/Ołtaszyn, ul. Ułańska 3 pokoje· piętro: 2 z 2 · 90.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

1 090 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 111 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 90.00m2
Ułańska
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ1LzAxYmE0NTAyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 31.47m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 31.47m2

Krzyki 2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 31.47 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

594 783 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 31.47m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZTcxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 38.73m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 38.73m2

Krzyki 2 pokoje· piętro: 1 z 5 · 38.73 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

606 125 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 650 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 38.73m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZTcwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 34.53m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 34.53m2

Krzyki 2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 34.53 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

645 711 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 700 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 34.53m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZTZmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 25.61m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 25.61m2

Stare Miasto 1 pokoje· piętro: 1 z 5 · 25.61 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

538 770 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 037 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 25.61m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZTZlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 45.64m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 45.64m2

Stare Miasto 2 pokoje· piętro: 1 z 9 · 45.64 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

719 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 754 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 45.64m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZTZkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 70.21m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 70.21m2

Krzyki 4 pokoje· piętro: 2 z 3 · 70.21 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

780 163 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 112 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 70.21m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZTZiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 62.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 62.00m2

Krzyki/Ołtaszyn, ul. Wittek 3 pokoje· piętro: parter z 2 · 62.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

970 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 645 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 62.00m2
Wittek
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ1LzAxYmE0NTAxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 30.10m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 30.10m2

Krzyki 1 pokoje· piętro: 1 z 3 · 30.10 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

511 700 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 30.10m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRiLzAxYmE0YmNlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 49.68m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 49.68m2

Krzyki 3 pokoje· piętro: parter z 3 · 49.68 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

794 880 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 49.68m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRiLzAxYmE0YmNkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy