zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Wrocław, - Strona 10

Mieszkania na sprzedaż > Dolnośląskie > M. Wrocław > Wrocław

Sortuj:
Mieszkanie Wrocław 71.05m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 71.05m2

Psie Pole/Lipa Piotrowska, ul. Waniliowa 4 pokoje· piętro: 2 z 2 · 71.05 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

780 840 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 990 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 71.05m2
Waniliowa
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ4LzAxYmE0OGZmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 40.80m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 40.80m2

Psie Pole/Sołtysowice 2 pokoje· piętro: parter z 5 · 40.80 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

609 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 926 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 40.80m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ5LzAxYmE0OTAwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 93.62m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 93.62m2

Stare Miasto, ul. Braniborska 4 pokoje· piętro: 9 z 9 · 93.62 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

1 684 224 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 990 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 93.62m2
Braniborska
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ5LzAxYmE0OTAyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 51.63m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 51.63m2

Fabryczna/Maślice, ul. Rędzińska 3 pokoje· piętro: 1 z 3 · 51.63 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

609 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 805 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 51.63m2
Rędzińska
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRhLzAxYmE0YWYyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 27.16m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 27.16m2

Stare Miasto, ul. Braniborska 1 pokoje· piętro: 2 z 9 · 27.16 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

458 732 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 890 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 27.16m2
Braniborska
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRhLzAxYmE0YWY0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 50.97m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 50.97m2

Stare Miasto, ul. Braniborska 3 pokoje· piętro: 1 z 9 · 50.97 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

728 361 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 290 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 50.97m2
Braniborska
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRmLzAxYmE0ZjRlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 36.10m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 36.10m2

Fabryczna/Maślice, ul. Rędzińska 2 pokoje· piętro: parter z 3 · 36.10 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

473 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 102 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 36.10m2
Rędzińska
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRmLzAxYmE0ZmE4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 80.56m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 80.56m2

Psie Pole/Sołtysowice 4 pokoje· piętro: 5 z 5 · 80.56 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

939 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 656 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 80.56m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRmLzAxYmE0ZmFhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 59.05m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 59.05m2

Psie Pole/Sołtysowice 3 pokoje· piętro: 5 z 5 · 59.05 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

739 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 515 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 59.05m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MTIxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 66.09m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 66.09m2

Fabryczna/Maślice, ul. Rędzińska 3 pokoje· piętro: 1 z 3 · 66.09 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

689 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 425 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 66.09m2
Rędzińska
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MTIyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 46.59m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 46.59m2

Psie Pole/Sołtysowice 2 pokoje· piętro: parter z 5 · 46.59 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

649 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 930 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 46.59m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUyLzAxYmE1MmIzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 69.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 69.50m2

Psie Pole/Zakrzów, ul. Odolanowska 4 pokoje· piętro: 3 z 4 · 69.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

769 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 065 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 69.50m2
Odolanowska
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUyLzAxYmE1MmI0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 32.74m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 32.74m2

Psie Pole/Kleczków, ul. W. Reymonta 1 pokoje· piętro: 3 z 10 · 32.74 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

586 636 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 918 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 32.74m2
W. Reymonta
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUyLzAxYmE1MmI2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 79.46m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 79.46m2

Psie Pole/Sołtysowice 4 pokoje· piętro: 1 z 5 · 79.46 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

899 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 314 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 79.46m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NDhjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 40.72m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 40.72m2

Fabryczna/Maślice, ul. Rędzińska 2 pokoje· piętro: parter z 3 · 40.72 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

509 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 40.72m2
Rędzińska
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NDhkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 49.60m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 49.60m2

Psie Pole, ul. Giżycka 2 pokoje· piętro: 2 z 8 · 49.60 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

610 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 298 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 49.60m2
Giżycka
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NWFlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 74.82m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 74.82m2

Krzyki/Huby, ul. Łódzka 3 pokoje· piętro: parter z 4 · 74.82 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

699 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 342 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 74.82m2
Łódzka
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM4LzAxYmEzOGY1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 63.93m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 63.93m2

Psie Pole/Lipa Piotrowska, ul. Waniliowa 3 pokoje· piętro: parter z 1 · 63.93 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

702 591 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 990 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 63.93m2
Waniliowa
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRhLzAxYmE0YWYzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 31.18m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 31.18m2

Psie Pole/Sołtysowice 2 pokoje· piętro: parter z 5 · 31.18 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

499 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 004 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 31.18m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUyLzAxYmE1MmIyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 64.66m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 64.66m2

Fabryczna/Oporów, ul. Jordanowska 3 pokoje· piętro: 1 z 3 · 64.66 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

999 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 450 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 64.66m2
Jordanowska
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2VjLzAxYjllY2RkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 41.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 41.50m2

Psie Pole/Kleczków, ul. A. Słonimskiego 2 pokoje· piętro: 4 z 5 · 41.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

699 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 843 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 41.50m2
A. Słonimskiego
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzBjLzAxYmEwY2FmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 58.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 58.50m2

Krzyki, ul. Gajowa 3 pokoje· piętro: parter z 4 · 58.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

827 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 137 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 58.50m2
Gajowa
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJjLzAxYmEyYzBjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 39.41m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 39.41m2

Stare Miasto, ul. Gnieźnieńska 2 pokoje· piętro: parter z 9 · 39.41 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

658 999 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 722 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 39.41m2
Gnieźnieńska
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ5LzAxYmE0OTAxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 40.35m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 40.35m2

Psie Pole/Kleczków, ul. W. Reymonta 2 pokoje· piętro: 2 z 10 · 40.35 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

603 251 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 950 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 40.35m2
W. Reymonta
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRhLzAxYmE0YWYxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy