zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Wrocław, - Strona 2

Mieszkania na sprzedaż > Dolnośląskie > M. Wrocław > Wrocław

Sortuj:
Mieszkanie Wrocław 97.58m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 97.58m2

Krzyki 4 pokoje· piętro: 16 z 16 · 97.58 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

26 646 721 złdo schowka

Dodaj do schowka

273 076 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 97.58m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzcxLzAxYmE3MTBiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 49.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 49.40m2

Psie Pole 1 pokoje· piętro: 1 z 10 · 49.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

827 779 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 757 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 49.40m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzcxLzAxYmE3MTBhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 58.35m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 58.35m2

Krzyki 3 pokoje· piętro: 5 z 8 · 58.35 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

792 545 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 583 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 58.35m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzcxLzAxYmE3MTA5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 37.53m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 37.53m2

Krzyki 2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 37.53 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

638 400 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 010 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 37.53m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzcxLzAxYmE3MTA4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 27.45m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 27.45m2

Stare Miasto 1 pokoje· piętro: 4 z 5 · 27.45 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

563 381 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 524 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 27.45m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzcxLzAxYmE3MTA3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 54.90m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 54.90m2

Fabryczna 3 pokoje· piętro: 3 z 3 · 54.90 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

653 720 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 907 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 54.90m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzcxLzAxYmE3MTA2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 30.72m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 30.72m2

Stare Miasto 1 pokoje· piętro: 4 z 9 · 30.72 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

619 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 150 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 30.72m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzcxLzAxYmE3MTA1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 52.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 52.40m2

Śródmieście 2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 52.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

749 982 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 313 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 52.40m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzcxLzAxYmE3MTAzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 85.22m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 85.22m2

Krzyki 4 pokoje· piętro: parter z 1 · 85.22 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

925 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 854 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 85.22m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzcxLzAxYmE3MTAyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 55.37m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 55.37m2

Krzyki 1 pokoje· piętro: parter z 3 · 55.37 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

1 273 510 złdo schowka

Dodaj do schowka

23 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 55.37m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzcxLzAxYmE3MTAxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 27.35m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 27.35m2

Stare Miasto 1 pokoje· piętro: parter z 4 · 27.35 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

514 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 826 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 27.35m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzcxLzAxYmE3MTAwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 47.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 47.00m2

Psie Pole/Zakrzów 2 pokoje· piętro: parter z 4 · 47.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

700 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 894 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 47.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzcwLzAxYmE3MGZlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 45.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 45.00m2

Krzyki, ul. Skarbowców 2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 45.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

627 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 933 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 45.00m2
Skarbowców
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZlLzAxYmE2ZTdmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 71.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 71.00m2

Fabryczna/Żerniki 4 pokoje· piętro: 1 z 4 · 71.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

1 150 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 197 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 71.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZkLzAxYmE2ZDhlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 59.84m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 59.84m2

Stare Miasto 3 pokoje· piętro: 4 z 5 · 59.84 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

697 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 648 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 59.84m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzhhLzAxYjk4YTRjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 48.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 48.30m2

Stare Miasto, ul. S. Czarnieckiego 3 pokoje· piętro: 3 z 4 · 48.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

575 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 905 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 48.30m2
S. Czarnieckiego
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZmLzAxYmE2ZmRiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 74.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 74.50m2

Krzyki/Huby, ul. Wesoła 3 pokoje· piętro: parter z 5 · 74.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

679 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 114 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 74.50m2
Wesoła
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZlLzAxYmE2ZWRmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 69.20m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 69.20m2

Psie Pole/Zakrzów, ul. Odolanowska 4 pokoje· piętro: 4 z 4 · 69.20 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

779 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 257 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 69.20m2
Odolanowska
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZlLzAxYmE2ZWRkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 42.78m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 42.78m2

Stare Miasto, ul. Gwarna 2 pokoje· piętro: 3 z 5 · 42.78 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

818 855 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 141 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 42.78m2
Gwarna
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZlLzAxYmE2ZWRlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 35.25m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 35.25m2

Stare Miasto, ul. Braniborska 2 pokoje· piętro: 1 z 9 · 35.25 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

538 973 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 290 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 35.25m2
Braniborska
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZlLzAxYmE2ZWRiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 69.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 69.70m2

Fabryczna, ul. Rogowska 4 pokoje· piętro: 1 z 6 · 69.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

729 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 459 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 69.70m2
Rogowska
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZkLzAxYmE2ZGQxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 57.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 57.30m2

Fabryczna/Popowice, ul. Popowicka 3 pokoje· piętro: 6 z 10 · 57.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

629 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 977 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 57.30m2
Popowicka
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2Njk0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 71.60m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 71.60m2

Fabryczna/Gądów Mały, ul. C. Tańskiego 4 pokoje· piętro: 4 z 4 · 71.60 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

749 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 473 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 71.60m2
C. Tańskiego
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZjLzAxYmE2Yzk1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 47.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 47.00m2

Psie Pole, ul. gen. L. Okulickiego 2 pokoje· piętro: 1 z 2 · 47.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

550 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 702 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 47.00m2
gen. L. Okulickiego
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZlLzAxYmE2ZTliXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy