zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Wrocław, - Strona 1

Mieszkania na sprzedaż > Dolnośląskie > M. Wrocław > Wrocław

Sortuj:
Mieszkanie Wrocław 44.13m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 44.13m2

Krzyki 2 pokoje· piętro: 1 z 12 · 44.13 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

720 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 315 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 44.13m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzcyLzAxYmE3MjdhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 29.92m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 29.92m2

Stare Miasto 1 pokoje· piętro: 4 z 5 · 29.92 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

637 897 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 320 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 29.92m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzcyLzAxYmE3Mjc5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 30.05m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 30.05m2

Stare Miasto 1 pokoje· piętro: 4 z 5 · 30.05 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

595 638 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 822 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 30.05m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzcyLzAxYmE3Mjc4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 61.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 61.40m2

Stare Miasto 3 pokoje· piętro: parter z 9 · 61.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

899 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 642 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 61.40m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzcyLzAxYmE3Mjc3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 33.44m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 33.44m2

Śródmieście, ul. Księcia Witolda 0 pokoje· piętro: 4 z 5 · 33.44 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

800 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

23 923 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 33.44m2
Księcia Witolda
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI3LzAxYmEyN2JkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 30.08m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 30.08m2

Krzyki 1 pokoje· piętro: 1 z 12 · 30.08 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

570 201 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 956 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 30.08m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzcyLzAxYmE3MjIyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 29.33m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 29.33m2

Krzyki 1 pokoje· piętro: 5 z 16 · 29.33 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

500 487 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 064 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 29.33m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzcyLzAxYmE3MjIxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 40.47m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 40.47m2

Krzyki 2 pokoje· piętro: 5 z 8 · 40.47 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

644 540 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 926 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 40.47m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzcyLzAxYmE3MjIwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 32.44m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 32.44m2

Stare Miasto 1 pokoje· piętro: 5 z 5 · 32.44 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

660 732 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 368 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 32.44m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzcyLzAxYmE3MjFmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 29.92m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 29.92m2

Stare Miasto 1 pokoje· piętro: 1 z 5 · 29.92 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

581 418 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 432 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 29.92m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzcyLzAxYmE3MjFlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 33.34m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 33.34m2

Stare Miasto 1 pokoje· piętro: parter z 9 · 33.34 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 966 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 33.34m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzcyLzAxYmE3MjFkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 64.55m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 64.55m2

Stare Miasto 3 pokoje· piętro: 2 z 9 · 64.55 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

929 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 392 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 64.55m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzcyLzAxYmE3MjFjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 72.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 72.00m2

Fabryczna/Grabiszyn, ul. Skwierzyńska 2 pokoje· piętro: 4 z 5 · 72.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

699 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 708 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 72.00m2
Skwierzyńska
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzcwLzAxYmE3MGZjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 66.60m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 66.60m2

Psie Pole/Karłowice 3 pokoje· piętro: 2 z 7 · 66.60 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

830 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 462 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 66.60m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzcyLzAxYmE3MjEyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 59.84m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 59.84m2

Stare Miasto 3 pokoje· piętro: 4 z 5 · 59.84 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

649 777 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 859 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 59.84m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzcwLzAxYmE3MDI1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 67.20m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 67.20m2

Fabryczna/Kuźniki 3 pokoje· piętro: 1 z 3 · 67.20 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

720 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 714 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 67.20m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzcxLzAxYmE3MWUxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 95.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 95.00m2

Krzyki 4 pokoje· piętro: 3 z 3 · 95.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

1 350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 211 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 95.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1N2U4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 64.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 64.00m2

Stare Miasto, ul. Strzegomska 3 pokoje· piętro: 6 z 10 · 64.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

629 999 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 844 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 64.00m2
Strzegomska
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzcxLzAxYmE3MTEzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 79.34m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 79.34m2

4 pokoje· piętro: 1 z 3 · 79.34 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

849 990 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 713 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 79.34m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzcxLzAxYmE3MTExXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 48.72m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 48.72m2

Krzyki 2 pokoje· piętro: parter z 3 · 48.72 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

594 384 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 200 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 48.72m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzcxLzAxYmE3MTEwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 51.34m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 51.34m2

Krzyki 3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 51.34 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

787 419 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 337 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 51.34m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzcxLzAxYmE3MTBmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 67.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 67.40m2

Krzyki 3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 67.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

993 409 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 739 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 67.40m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzcxLzAxYmE3MTBlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 44.13m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 44.13m2

Krzyki 2 pokoje· piętro: 15 z 16 · 44.13 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

907 740 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 570 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 44.13m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzcxLzAxYmE3MTBjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 97.58m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 97.58m2

Krzyki 4 pokoje· piętro: 16 z 16 · 97.58 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

26 646 721 złdo schowka

Dodaj do schowka

273 076 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 97.58m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzcxLzAxYmE3MTBiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Mieszkania na sprzedaż Wrocław
Zakup mieszkania z rynku pierwotnego czy wtórnego w sercu województwa dolnośląskiego, ciągle rozbudowującym się Wrocławiu, jest doskonałym pomysłem inwestycyjnym. Prężnie rozwijający się rynek pierwotny gwarantuje powstawanie nowych mieszkań i apartamentów w atrakcyjnej lokalizacji. Nowelizacja ustawy dotyczącej programu MDM pozwala na znalezienie własnego M w atrakcyjnej lokalizacji, tak na rynku pierwotnym, jak i wtórnym.

W Wrocławiu dostępnych jest 647 ofert mieszkań na sprzedaż. Pośród wszystkich ofert, kupujący znajdą mieszkania, o powierzchni od 15.00 m2 do 177.40 m2, w tym:

- mieszkania 1-pokojowe
- mieszkania 2-pokojowe
- mieszkania 3-pokojowe
- mieszkania 4-pokojowe
- mieszkania 5-pokojowe

Ceny mieszkań na sprzedaż w Wrocławiu wynoszą od 231000 zł do 11250000 zł. Kupujący znajdą najtańsze mieszkania w Wrocławiu od 3795 za m2, z kolei mieszkania luksusuowe osiągają ceny 87822 za m2.

Deweloperzy