zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie, - Strona 1

Mieszkania na sprzedaż > Zachodniopomorskie

Sortuj:
Nowe mieszkanie Szczecin 41.83m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Szczecin 41.83m2

ul. Kazimierska 2 pokoje· piętro: 2 z 4 · 41.83 m2 Mieszkanie na sprzedaż Szczecin

brak oceny

224 836 złdo schowka5 375 zł / m2 do schowka
100 %
100 %
brak oceny
Nowe mieszkanie Szczecin 50.24m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Szczecin 50.24m2

ul. Kazimierska 3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 50.24 m2 Mieszkanie na sprzedaż Szczecin

brak oceny

268 784 złdo schowka5 350 zł / m2 do schowka
100 %
100 %
brak oceny
Mieszkanie Trzebiatów 46.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Trzebiatów 46.00m2

2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 46.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Trzebiatów

brak oceny

350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 609 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Trzebiatów 46.00m2

Trzebiatów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZlLzAxYmE2ZTE0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Białogard 36.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Białogard 36.00m2

2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 36.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Białogard

brak oceny

210 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 833 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Białogard 36.00m2

Białogard,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZkLzAxYmE2ZGJkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gryfice 106.74m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gryfice 106.74m2

4 pokoje· piętro: 2 z 2 · 106.74 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gryfice

brak oceny

390 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 654 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Gryfice 106.74m2

Gryfice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODZkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Golczewo 52.65m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Golczewo 52.65m2

ul. Kamieńska 2 pokoje· piętro: 1 z 1 · 52.65 m2 Mieszkanie na sprzedaż Golczewo

brak oceny

270 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 128 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Golczewo 52.65m2
Kamieńska
Golczewo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZkLzAxYmE2ZDBkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gryfice 42.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gryfice 42.00m2

2 pokoje· piętro: 1 z 2 · 42.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gryfice

brak oceny

185 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 405 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gryfice 42.00m2

Gryfice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZkLzAxYmE2ZDBjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Mielno 39.59m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Mielno 39.59m2

2 pokoje· piętro: 3 z 3 · 39.59 m2 Mieszkanie na sprzedaż Mielno

brak oceny

499 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 604 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Mielno 39.59m2

Mielno,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZjLzAxYmE2Y2FlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Golczewo 56.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Golczewo 56.00m2

3 pokoje· piętro: 1 z 2 · 56.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Golczewo

brak oceny

105 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 875 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Golczewo 56.00m2

Golczewo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2OGZkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kołobrzeg 34.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kołobrzeg 34.00m2

ul. Wschodnia 1 pokoje· piętro: 1 z 6 · 34.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kołobrzeg

brak oceny

425 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kołobrzeg 34.00m2
Wschodnia
Kołobrzeg,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZiLzAxYmE2YmQ0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Szczecin 76.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Szczecin 76.00m2

3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 76.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Szczecin

brak oceny

760 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Szczecin 76.00m2

Szczecin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZiLzAxYmE2Yjc3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kamień Pomorski 34.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kamień Pomorski 34.70m2

ul. Gryfitów 1 pokoje· piętro: parter z 2 · 34.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kamień Pomorski

brak oceny

245 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 061 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kamień Pomorski 34.70m2
Gryfitów
Kamień Pomorski,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OWE4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gryfice 42.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gryfice 42.00m2

ul. Wojska Polskiego 1 pokoje· piętro: 2 z 2 · 42.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gryfice

brak oceny

159 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 786 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Gryfice 42.00m2
Wojska Polskiego
Gryfice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OWE0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Brojce 49.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Brojce 49.00m2

2 pokoje· piętro: 2 z 2 · 49.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Brojce

brak oceny

99 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 020 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Brojce 49.00m2

Brojce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OWExXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gryfice 62.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gryfice 62.00m2

3 pokoje· piętro: 1 z 1 · 62.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gryfice

brak oceny

199 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 210 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Gryfice 62.00m2

Gryfice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OWEwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gryfice 22.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gryfice 22.00m2

1 pokoje· piętro: 1 z 4 · 22.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gryfice

brak oceny

219 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 955 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Gryfice 22.00m2

Gryfice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTljXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Trzebiatów 52.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Trzebiatów 52.00m2

ul. Słoneczna 3 pokoje· piętro: parter z 4 · 52.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Trzebiatów

brak oceny

469 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 019 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Trzebiatów 52.00m2
Słoneczna
Trzebiatów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTk3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gryfice 121.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gryfice 121.00m2

ul. Bracka 4 pokoje· piętro: 3 z 3 · 121.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gryfice

brak oceny

539 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 455 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Gryfice 121.00m2
Bracka
Gryfice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTk0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Dziwnówek 41.03m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Dziwnówek 41.03m2

2 pokoje· piętro: 3 z 3 · 41.03 m2 Mieszkanie na sprzedaż Dziwnówek

brak oceny

738 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 987 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Dziwnówek 41.03m2

Dziwnówek,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTkyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Trzebiatów 52.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Trzebiatów 52.00m2

2 pokoje· piętro: 2 z 2 · 52.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Trzebiatów

brak oceny

349 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 712 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Trzebiatów 52.00m2

Trzebiatów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTkxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Dziwnówek 53.68m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Dziwnówek 53.68m2

2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 53.68 m2 Mieszkanie na sprzedaż Dziwnówek

brak oceny

555 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 339 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Dziwnówek 53.68m2

Dziwnówek,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OThhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Resko 53.49m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Resko 53.49m2

2 pokoje· piętro: 1 z 2 · 53.49 m2 Mieszkanie na sprzedaż Resko

brak oceny

265 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 954 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Resko 53.49m2

Resko,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTg2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Trzebiatów 58.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Trzebiatów 58.00m2

3 pokoje· piętro: 2 z 2 · 58.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Trzebiatów

brak oceny

320 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 517 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Trzebiatów 58.00m2

Trzebiatów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTg1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Samlino 54.90m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Samlino 54.90m2

2 pokoje· piętro: 1 z 1 · 54.90 m2 Mieszkanie na sprzedaż Samlino

brak oceny

184 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 352 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Samlino 54.90m2

Samlino,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTg0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gryfice 58.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gryfice 58.00m2

ul. Akacjowa 3 pokoje· piętro: 3 z 4 · 58.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gryfice

brak oceny

355 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 121 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Mieszkanie Gryfice 58.00m2
Akacjowa
Gryfice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTgxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wolin 66.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wolin 66.40m2

3 pokoje· piętro: 2 z 3 · 66.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wolin

brak oceny

530 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 982 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wolin 66.40m2

Wolin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTdmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy