zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Śląskie, - Strona 9

Mieszkania na sprzedaż > Śląskie

Sortuj:
Mieszkanie Katowice 80.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Katowice 80.00m2

ul. Raciborska 3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 80.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Katowice

brak oceny

776 850 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 711 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Katowice 80.00m2
Raciborska
Katowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM5LzAxYmEzOTM0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Katowice 43.55m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Katowice 43.55m2

2 pokoje· piętro: 13 z 14 · 43.55 m2 Mieszkanie na sprzedaż Katowice

brak oceny

694 230 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 941 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Katowice 43.55m2

Katowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM4LzAxYmEzODc2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Pyskowice 47.65m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Pyskowice 47.65m2

2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 47.65 m2 Mieszkanie na sprzedaż Pyskowice

9.99

269 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 664 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Pyskowice 47.65m2

Pyskowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA0LzAxYmEwNDI5XzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Katowice 52.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Katowice 52.00m2

Bogucice 2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 52.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Katowice

brak oceny

385 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 404 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Katowice 52.00m2

Katowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM4LzAxYmEzODUwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Czechowice-Dziedzice 28.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Czechowice-Dziedzice 28.00m2

1 pokoje· piętro: 4 z 4 · 28.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Czechowice-Dziedzice

brak oceny

215 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 679 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Czechowice-Dziedzice 28.00m2

Czechowice-Dziedzice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM3LzAxYmEzN2RiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gliwice 58.75m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gliwice 58.75m2

3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 58.75 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gliwice

9.99

449 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 643 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Gliwice 58.75m2

Gliwice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzBmLzAxYmEwZjM0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Zabrze 55.82m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Zabrze 55.82m2

2 pokoje· piętro: 9 z 11 · 55.82 m2 Mieszkanie na sprzedaż Zabrze

9.99

385 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 897 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Zabrze 55.82m2

Zabrze,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzEwLzAxYmExMGNjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Sosnowiec 63.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Sosnowiec 63.00m2

Zagórze 3 pokoje· piętro: 3 z 4 · 63.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Sosnowiec

brak oceny

355 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 635 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Sosnowiec 63.00m2

Sosnowiec,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM0LzAxYmEzNGNhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Zawiercie 62.60m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Zawiercie 62.60m2

3 pokoje· piętro: parter z 3 · 62.60 m2 Mieszkanie na sprzedaż Zawiercie

9.99

432 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 901 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Zawiercie 62.60m2

Zawiercie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzUwLzAxYjg1MDE3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Zawiercie 65.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Zawiercie 65.40m2

3 pokoje· piętro: 3 z 3 · 65.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Zawiercie

9.99

399 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 101 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Zawiercie 65.40m2

Zawiercie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzUwLzAxYjg1MDE4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Chorzów 37.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Chorzów 37.40m2

Centrum, ul. gen. H. Dąbrowskiego 2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 37.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Chorzów

9.99

245 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 551 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Chorzów 37.40m2
gen. H. Dąbrowskiego
Chorzów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2RjLzAxYjdkY2ZjXzA2LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 57.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 57.00m2

os. Arki Bożka 4 pokoje· piętro: 3 z 4 · 57.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

brak oceny

259 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 544 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 57.00m2

Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJjLzAxYmEyYzgyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gliwice 27.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gliwice 27.00m2

Ligota Zabrska, ul. Dolna 1 pokoje· piętro: parter z 3 · 27.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gliwice

brak oceny

340 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 593 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gliwice 27.00m2
Dolna
Gliwice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJjLzAxYmEyYzI4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Bielsko-Biała 50.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Bielsko-Biała 50.30m2

3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 50.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Bielsko-Biała

brak oceny

358 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 117 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Bielsko-Biała 50.30m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJiLzAxYmEyYjNmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Bielsko-Biała 76.60m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Bielsko-Biała 76.60m2

2 pokoje· piętro: 2 z 4 · 76.60 m2 Mieszkanie na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

560 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 311 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Bielsko-Biała 76.60m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzIwLzAxYjkyMGJiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Mikołów 47.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Mikołów 47.00m2

3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 47.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Mikołów

brak oceny

349 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 445 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Mikołów 47.00m2

Mikołów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJhLzAxYmEyYWZkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Katowice 107.36m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Katowice 107.36m2

Środmieście 4 pokoje· piętro: 2 z 3 · 107.36 m2 Mieszkanie na sprzedaż Katowice

9.99

1 100 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 246 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Katowice 107.36m2

Katowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2VhLzAxYjllYWVmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Świętochłowice 51.42m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Świętochłowice 51.42m2

3 pokoje· piętro: 2 · 51.42 m2 Mieszkanie na sprzedaż Świętochłowice

brak oceny

30 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

583 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

64 %
64 %
brak oceny
Mieszkanie Świętochłowice 51.42m2

Świętochłowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJhLzAxYmEyYWI4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Bielsko-Biała 46.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Bielsko-Biała 46.00m2

2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 46.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

385 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 370 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Bielsko-Biała 46.00m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2QyLzAxYjlkMjMyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Bielsko-Biała 33.83m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Bielsko-Biała 33.83m2

1 pokoje· piętro: 1 z 3 · 33.83 m2 Mieszkanie na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

299 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 838 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Bielsko-Biała 33.83m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzdhLzAxYjk3YWFkXzBkLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Bytom 58.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Bytom 58.30m2

1 pokoje· piętro: 2 z 2 · 58.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Bytom

5

120 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 058 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
5
Mieszkanie Bytom 58.30m2

Bytom,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2MxLzAxYjljMTU5XzBiLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Szczyrk 69.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Szczyrk 69.70m2

3 pokoje· piętro: parter z 1 · 69.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Szczyrk

brak oceny

1 199 140 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 204 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Szczyrk 69.70m2

Szczyrk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE1LzAxYmExNWQyXzBkLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Zabrze 59.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Zabrze 59.00m2

ul. Opolska 2 pokoje· piętro: 1 · 59.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Zabrze

brak oceny

399 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 763 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Zabrze 59.00m2
Opolska
Zabrze,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI2LzAxYmEyNjJjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Chorzów 41.16m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Chorzów 41.16m2

Chorzów II, ul. Beskidzka 2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 41.16 m2 Mieszkanie na sprzedaż Chorzów

brak oceny

240 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 831 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Chorzów 41.16m2
Beskidzka
Chorzów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI2LzAxYmEyNjEzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy