zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Śląskie, - Strona 10

Mieszkania na sprzedaż > Śląskie

Sortuj:
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 52.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 52.40m2

ul. Śląska 3 pokoje· piętro: 5 z 10 · 52.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

9.99

329 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 279 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 52.40m2
Śląska
Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2MwLzAxYjljMDQ5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gliwice 63.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gliwice 63.00m2

Śródmieście, ul. Częstochowska 2 pokoje· piętro: 3 · 63.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gliwice

brak oceny

375 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 952 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Gliwice 63.00m2
Częstochowska
Gliwice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzIxLzAxYmEyMWU0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Bielsko-Biała 30.15m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Bielsko-Biała 30.15m2

2 pokoje· piętro: 1 z 1 · 30.15 m2 Mieszkanie na sprzedaż Bielsko-Biała

brak oceny

329 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 912 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Bielsko-Biała 30.15m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzFmLzAxYmExZjczXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Szczyrk 150.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Szczyrk 150.00m2

4 pokoje· piętro: 1 z 2 · 150.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Szczyrk

brak oceny

1 870 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 467 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Szczyrk 150.00m2

Szczyrk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE2LzAxYmExNmQyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Bielsko-Biała 100.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Bielsko-Biała 100.00m2

4 pokoje· piętro: 4 z 4 · 100.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Bielsko-Biała

brak oceny

489 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 890 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Bielsko-Biała 100.00m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE1LzAxYmExNWM1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Zabrze 94.09m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Zabrze 94.09m2

ul. R. Koźlika 4 pokoje· piętro: 4 z 4 · 94.09 m2 Mieszkanie na sprzedaż Zabrze

brak oceny

950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 097 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Zabrze 94.09m2
R. Koźlika
Zabrze,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE1LzAxYmExNTVhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Cieszyn 85.80m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Cieszyn 85.80m2

4 pokoje· piętro: 4 z 4 · 85.80 m2 Mieszkanie na sprzedaż Cieszyn

9.99

460 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 361 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

64 %
64 %
9.99
Mieszkanie Cieszyn 85.80m2

Cieszyn,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2YxLzAxYjlmMWZjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Katowice 52.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Katowice 52.00m2

ul. Sokolska 3 pokoje· piętro: 4 z 24 · 52.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Katowice

9.99

599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 519 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Katowice 52.00m2
Sokolska
Katowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAzLzAxYmEwMzVmXzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Ustroń 40.47m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Ustroń 40.47m2

2 pokoje· piętro: 1 z 1 · 40.47 m2 Mieszkanie na sprzedaż Ustroń

9.99

449 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 095 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Ustroń 40.47m2

Ustroń,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2U4LzAxYjllOGUwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gliwice 74.80m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gliwice 74.80m2

ul. Łabędzka 2 pokoje· piętro: 2 z 2 · 74.80 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gliwice

9.99

270 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 610 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Gliwice 74.80m2
Łabędzka
Gliwice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2VjLzAxYjllYzYwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Bielsko-Biała 84.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Bielsko-Biała 84.00m2

3 pokoje· piętro: 3 z 5 · 84.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

690 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 214 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Bielsko-Biała 84.00m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzEwLzAxYmExMGFlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Katowice 101.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Katowice 101.00m2

Środmieście, ul. Rybnicka 5 pokoi· piętro: 3 z 3 · 101.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Katowice

9.99

930 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 208 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Katowice 101.00m2
Rybnicka
Katowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA5LzAxYmEwOTI2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Katowice 42.64m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Katowice 42.64m2

Środmieście 2 pokoje· piętro: 8 z 11 · 42.64 m2 Mieszkanie na sprzedaż Katowice

9.99

724 880 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Katowice 42.64m2

Katowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA2LzAxYmEwNjgwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Bielsko-Biała 69.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Bielsko-Biała 69.00m2

Kamienica, ul. Kowalska 4 pokoje· piętro: parter z 2 · 69.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 681 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Bielsko-Biała 69.00m2
Kowalska
Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzcxLzAxYjk3MTliXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Bielsko-Biała 89.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Bielsko-Biała 89.00m2

Kamienica, ul. Kowalska 4 pokoje· piętro: 2 z 2 · 89.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

699 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 854 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Bielsko-Biała 89.00m2
Kowalska
Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzc0LzAxYjk3NDAxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 44.16m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 44.16m2

ul. Śląska 3 pokoje· piętro: 3 z 4 · 44.16 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

9.99

171 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 872 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 44.16m2
Śląska
Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzZlLzAxYjk2ZTAwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Ustroń 44.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Ustroń 44.00m2

2 pokoje· piętro: parter z 10 · 44.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Ustroń

9.99

435 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 886 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Ustroń 44.00m2

Ustroń,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAzLzAxYmEwM2Y2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Bielsko-Biała 70.60m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Bielsko-Biała 70.60m2

4 pokoje· piętro: parter z 1 · 70.60 m2 Mieszkanie na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

669 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 476 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Bielsko-Biała 70.60m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAzLzAxYmEwM2YzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Chorzów 33.69m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Chorzów 33.69m2

Centrum, ul. Cmentarna 1 pokoje· piętro: parter z 2 · 33.69 m2 Mieszkanie na sprzedaż Chorzów

9.99

129 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 829 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Chorzów 33.69m2
Cmentarna
Chorzów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAzLzAxYmEwMzg0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Chorzów 33.67m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Chorzów 33.67m2

Centrum, ul. Cmentarna 2 pokoje· piętro: 2 z 2 · 33.67 m2 Mieszkanie na sprzedaż Chorzów

9.99

148 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 396 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Chorzów 33.67m2
Cmentarna
Chorzów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAzLzAxYmEwMzgyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Bielsko-Biała 110.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Bielsko-Biała 110.00m2

4 pokoje· piętro: 1 z 3 · 110.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

898 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 164 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Bielsko-Biała 110.00m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAxLzAxYmEwMTg5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gliwice 86.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gliwice 86.00m2

Ligota Zabrska, ul. Pocztowa 3 pokoje· piętro: parter z 1 · 86.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gliwice

9.99

675 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 849 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Gliwice 86.00m2
Pocztowa
Gliwice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2FkLzAxYjhhZGI4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Bytom 47.90m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Bytom 47.90m2

Miechowice 2 pokoje· piętro: 8 z 10 · 47.90 m2 Mieszkanie na sprzedaż Bytom

9.99

235 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 906 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Bytom 47.90m2

Bytom,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAwLzAxYmEwMDkxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Katowice 66.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Katowice 66.00m2

Bogucice, ul. Katowicka 3 pokoje· piętro: 2 z 2 · 66.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Katowice

9.99

449 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 817 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Katowice 66.00m2
Katowicka
Katowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzcxLzAxYjk3MTk0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy