zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Śląskie, - Strona 3

Mieszkania na sprzedaż > Śląskie

Sortuj:
Mieszkanie Sosnowiec 70.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Sosnowiec 70.00m2

Stary Sosnowiec, ul. J. Kilińskiego 3 pokoje· piętro: 3 z 3 · 70.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Sosnowiec

brak oceny

339 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 843 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Sosnowiec 70.00m2
J. Kilińskiego
Sosnowiec,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzliXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Ruda Śląska 28.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Ruda Śląska 28.00m2

ul. Wolności 1 pokoje· piętro: 4 z 4 · 28.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Ruda Śląska

brak oceny

149 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 354 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Ruda Śląska 28.00m2
Wolności
Ruda Śląska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1Nzk0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Bytom 27.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Bytom 27.00m2

ul. Worpie 1 pokoje· piętro: 4 z 10 · 27.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Bytom

brak oceny

144 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 367 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Bytom 27.00m2
Worpie
Bytom,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzkzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gliwice 84.91m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gliwice 84.91m2

4 pokoje· piętro: parter z 1 · 84.91 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gliwice

brak oceny

775 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 127 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

64 %
64 %
brak oceny
Mieszkanie Gliwice 84.91m2

Gliwice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NjRiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wodzisław Śląski 51.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wodzisław Śląski 51.00m2

2 pokoje· piętro: 2 z 7 · 51.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wodzisław Śląski

9.99

315 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 176 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Wodzisław Śląski 51.00m2

Wodzisław Śląski,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAzLzAxYmEwM2Y1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wisła 30.24m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wisła 30.24m2

1 pokoje· piętro: 3 z 4 · 30.24 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wisła

9.99

590 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 511 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Wisła 30.24m2

Wisła,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzBjLzAxYmEwYzE3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wodzisław Śląski 61.85m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wodzisław Śląski 61.85m2

3 pokoje· piętro: 3 z 4 · 61.85 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wodzisław Śląski

9.99

335 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 416 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Wodzisław Śląski 61.85m2

Wodzisław Śląski,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzBmLzAxYmEwZjFiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Żory 62.37m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Żory 62.37m2

4 pokoje· piętro: 10 z 10 · 62.37 m2 Mieszkanie na sprzedaż Żory

brak oceny

399 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 397 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Żory 62.37m2

Żory,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI2LzAxYmEyNjkxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Zawiercie 69.96m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Zawiercie 69.96m2

3 pokoje· piętro: parter z 3 · 69.96 m2 Mieszkanie na sprzedaż Zawiercie

9.99

350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 003 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Zawiercie 69.96m2

Zawiercie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2UxLzAxYjllMTk0XzBkLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Czerwionka-Leszczyny 28.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Czerwionka-Leszczyny 28.00m2

1 pokoje· piętro: 1 z 4 · 28.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Czerwionka-Leszczyny

9.99

200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 143 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Czerwionka-Leszczyny 28.00m2

Czerwionka-Leszczyny,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2YxLzAxYjlmMWZmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wodzisław Śląski 71.59m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wodzisław Śląski 71.59m2

4 pokoje· piętro: 3 z 4 · 71.59 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wodzisław Śląski

brak oceny

435 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 076 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wodzisław Śląski 71.59m2

Wodzisław Śląski,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM5LzAxYmEzOTkyXzBhLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Rybnik 44.79m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Rybnik 44.79m2

2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 44.79 m2 Mieszkanie na sprzedaż Rybnik

brak oceny

320 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 144 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Rybnik 44.79m2

Rybnik,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZWJhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Bielsko-Biała 80.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Bielsko-Biała 80.00m2

3 pokoje· piętro: parter z 4 · 80.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Bielsko-Biała

brak oceny

529 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 613 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Bielsko-Biała 80.00m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NjEyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 48.92m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 48.92m2

os. Arki Bożka, ul. Zielona 2 pokoje· piętro: 9 z 10 · 48.92 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

brak oceny

219 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 477 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 48.92m2
Zielona
Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NWU5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 34.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 34.30m2

os. Pionierów, ul. Kaszubska 1 pokoje· piętro: 9 z 10 · 34.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

brak oceny

189 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 510 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 34.30m2
Kaszubska
Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI4LzAxYmEyODVhXzBmLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 48.92m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 48.92m2

os. Barbary, ul. Turystyczna 2 pokoje· piętro: parter z 10 · 48.92 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

brak oceny

199 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 086 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 48.92m2
Turystyczna
Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MTVhXzA5LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Zabrze 28.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Zabrze 28.30m2

ul. Spokojna 1 pokoje· piętro: 3 z 4 · 28.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Zabrze

9.99

135 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 770 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Zabrze 28.30m2
Spokojna
Zabrze,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAyLzAxYmEwMjYyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Dąbrowa Górnicza 84.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Dąbrowa Górnicza 84.00m2

3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 84.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Dąbrowa Górnicza

brak oceny

638 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 595 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Dąbrowa Górnicza 84.00m2

Dąbrowa Górnicza,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUyLzAxYmE1MjM1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gliwice 38.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gliwice 38.00m2

2 pokoje· piętro: parter z 4 · 38.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gliwice

brak oceny

429 999 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 316 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

64 %
64 %
brak oceny
Mieszkanie Gliwice 38.00m2

Gliwice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NTFkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Częstochowa 46.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Częstochowa 46.00m2

Tysiąclecie 2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 46.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Częstochowa

brak oceny

365 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 935 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Częstochowa 46.00m2

Częstochowa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NGJmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gliwice 33.20m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gliwice 33.20m2

Sośnica, ul. Odrowążów 1 pokoje· piętro: 1 · 33.20 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gliwice

9.99

175 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 271 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Gliwice 33.20m2
Odrowążów
Gliwice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzBhLzAxYjkwYWVjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Zabrze 51.28m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Zabrze 51.28m2

ul. Wolności 2 pokoje· piętro: 1 z 5 · 51.28 m2 Mieszkanie na sprzedaż Zabrze

brak oceny

280 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 460 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Zabrze 51.28m2
Wolności
Zabrze,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE0LzAxYmExNDQ0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Chorzów 44.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Chorzów 44.00m2

3 pokoje· piętro: 3 z 4 · 44.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Chorzów

brak oceny

239 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 432 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Chorzów 44.00m2

Chorzów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NDU3XzA2LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wisła 68.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wisła 68.00m2

3 pokoje· piętro: 1 z 1 · 68.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wisła

brak oceny

883 320 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 990 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Wisła 68.00m2

Wisła,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1MzlkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy