zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Śląskie, - Strona 2

Mieszkania na sprzedaż > Śląskie

Sortuj:
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 64.80m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 64.80m2

os. Chrobrego, ul. H. Marusarzówny 3 pokoje· piętro: parter z 10 · 64.80 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

brak oceny

369 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 694 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 64.80m2
H. Marusarzówny
Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE0LzAxYmExNDhkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 55.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 55.70m2

os. Arki Bożka, ul. Zielona 3 pokoje· piętro: 2 z 10 · 55.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

brak oceny

410 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 361 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 55.70m2
Zielona
Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE1LzAxYmExNWFhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 55.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 55.70m2

ul. Harcerska 3 pokoje· piętro: 9 z 10 · 55.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

brak oceny

299 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 368 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 55.70m2
Harcerska
Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzIwLzAxYmEyMDM4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 55.80m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 55.80m2

os. Arki Bożka, ul. Warmińska 4 pokoje· piętro: 3 z 4 · 55.80 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

brak oceny

285 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 108 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 55.80m2
Warmińska
Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI2LzAxYmEyNjZlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 38.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 38.00m2

os. Zdrój, ul. Słoneczna 2 pokoje· piętro: 1 z 3 · 38.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

brak oceny

195 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 132 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 38.00m2
Słoneczna
Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI5LzAxYmEyOTI3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 72.21m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 72.21m2

ul. Ruchu Oporu 3 pokoje· piętro: parter z 4 · 72.21 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

brak oceny

379 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 249 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 72.21m2
Ruchu Oporu
Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJiLzAxYmEyYjFhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 47.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 47.50m2

Szeroka/os. Tysiąclecia 3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 47.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

brak oceny

165 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 474 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 47.50m2

Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM1LzAxYmEzNThhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 55.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 55.70m2

os. Arki Bożka, ul. Wrzosowa 3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 55.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

brak oceny

379 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 804 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 55.70m2
Wrzosowa
Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM5LzAxYmEzOTRiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 73.76m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 73.76m2

os. Arki Bożka, ul. Pomorska 4 pokoje· piętro: 3 z 4 · 73.76 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

brak oceny

279 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 783 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 73.76m2
Pomorska
Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNjLzAxYmEzYzAwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 51.28m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 51.28m2

os. Chrobrego, ul. J. Kusocińskiego 2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 51.28 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

brak oceny

229 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 466 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 51.28m2
J. Kusocińskiego
Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ1LzAxYmE0NTlmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 70.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 70.00m2

os. Barbary, ul. Turystyczna 4 pokoje· piętro: 2 z 10 · 70.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

brak oceny

328 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 686 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 70.00m2
Turystyczna
Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0N2Q5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 42.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 42.00m2

ul. Kaszubska 2 pokoje· piętro: 9 z 10 · 42.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

brak oceny

239 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 690 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 42.00m2
Kaszubska
Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0N2RhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 71.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 71.00m2

os. Morcinka, ul. Północna 3 pokoje· piętro: 2 z 5 · 71.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

brak oceny

329 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 634 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 71.00m2
Północna
Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0N2RiXzBmLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 47.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 47.00m2

ul. Wrzosowa 2 pokoje· piętro: parter z 4 · 47.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

brak oceny

199 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 253 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 47.00m2
Wrzosowa
Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ5LzAxYmE0OTNjXzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 55.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 55.70m2

ul. Wielkopolska 3 pokoje· piętro: 1 z 10 · 55.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

brak oceny

275 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 937 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 55.70m2
Wielkopolska
Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1MzVhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 46.81m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 46.81m2

os. Zdrój, ul. M. Konopnickiej 2 pokoje· piętro: 2 z 2 · 46.81 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

brak oceny

249 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 319 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 46.81m2
M. Konopnickiej
Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1MzViXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 55.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 55.70m2

os. Barbary, ul. Turystyczna 3 pokoje· piętro: 9 z 10 · 55.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

brak oceny

220 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 950 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 55.70m2
Turystyczna
Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NGNhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 49.80m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 49.80m2

os. Zofiówka, ul. Ruchu Oporu 2 pokoje· piętro: 2 z 4 · 49.80 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

brak oceny

329 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 606 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 49.80m2
Ruchu Oporu
Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NWVhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Ruda Śląska 53.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Ruda Śląska 53.00m2

Nowy Bytom, ul. Chorzowska 2 pokoje· piętro: 1 z 2 · 53.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Ruda Śląska

brak oceny

299 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 642 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Ruda Śląska 53.00m2
Chorzowska
Ruda Śląska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU5LzAxYmE1OTlmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gliwice 53.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gliwice 53.00m2

Łabędy, ul. Piaskowa 3 pokoje· piętro: 2 z 5 · 53.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gliwice

brak oceny

425 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 019 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Gliwice 53.00m2
Piaskowa
Gliwice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NGMwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Zabrze 72.88m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Zabrze 72.88m2

ul. Klonowa 4 pokoje· piętro: 4 z 11 · 72.88 m2 Mieszkanie na sprzedaż Zabrze

brak oceny

380 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 214 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Zabrze 72.88m2
Klonowa
Zabrze,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU4LzAxYmE1ODVhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Krupski Młyn 29.87m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Krupski Młyn 29.87m2

ul. Dąbrowskiego 1 pokoje· piętro: parter z 1 · 29.87 m2 Mieszkanie na sprzedaż Krupski Młyn

brak oceny

159 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 323 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Krupski Młyn 29.87m2
Dąbrowskiego
Krupski Młyn,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU4LzAxYmE1ODU5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Rybnik 48.60m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Rybnik 48.60m2

2 pokoje· piętro: parter z 4 · 48.60 m2 Mieszkanie na sprzedaż Rybnik

brak oceny

289 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 947 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Rybnik 48.60m2

Rybnik,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU4LzAxYmE1ODU3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Rybnik 17.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Rybnik 17.00m2

1 pokoje· piętro: 1 z 3 · 17.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Rybnik

brak oceny

125 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 353 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Rybnik 17.00m2

Rybnik,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1N2JmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy