zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Śląskie, - Strona 12

Mieszkania na sprzedaż > Śląskie

Sortuj:
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 73.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 73.00m2

os. Arki Bożka, ul. Miodowa 4 pokoje· piętro: 8 z 10 · 73.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

9.99

429 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 877 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 73.00m2
Miodowa
Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzBhLzAxYjkwYTQ1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Katowice 55.78m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Katowice 55.78m2

Ligota-Panewniki/Ligota, ul. Zadole 3 pokoje· piętro: 6 z 10 · 55.78 m2 Mieszkanie na sprzedaż Katowice

9.99

359 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 436 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Katowice 55.78m2
Zadole
Katowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2FiLzAxYjlhYmFjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Katowice 61.07m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Katowice 61.07m2

os. Witosa, ul. M. Rataja 3 pokoje· piętro: parter z 8 · 61.07 m2 Mieszkanie na sprzedaż Katowice

9.99

399 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 533 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Katowice 61.07m2
M. Rataja
Katowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2FiLzAxYjlhYmFkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Chorzów 38.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Chorzów 38.00m2

Centrum 2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 38.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Chorzów

9.99

247 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Chorzów 38.00m2

Chorzów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2E3LzAxYjlhNzNmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Zabrze 64.07m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Zabrze 64.07m2

4 pokoje· piętro: 1 z 2 · 64.07 m2 Mieszkanie na sprzedaż Zabrze

4

259 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 042 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
4
Mieszkanie Zabrze 64.07m2

Zabrze,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2UxLzAxYjhlMWVhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Chorzów 54.32m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Chorzów 54.32m2

2 pokoje· piętro: 3 z 3 · 54.32 m2 Mieszkanie na sprzedaż Chorzów

9.99

395 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 272 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Chorzów 54.32m2

Chorzów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzg0LzAxYjk4NGM1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gliwice 69.91m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gliwice 69.91m2

3 pokoje· piętro: 2 z 2 · 69.91 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gliwice

9.99

329 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 706 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Gliwice 69.91m2

Gliwice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzkzLzAxYjk5MzNiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gliwice 68.57m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gliwice 68.57m2

Śródmieście, ul. F. Orlickiego 3 pokoje· piętro: 3 · 68.57 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gliwice

9.99

419 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 111 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Gliwice 68.57m2
F. Orlickiego
Gliwice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzAwLzAxYjkwMGU2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Katowice 38.92m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Katowice 38.92m2

ul. J. Słowackiego 2 pokoje· piętro: 2 z 11 · 38.92 m2 Mieszkanie na sprzedaż Katowice

9.99

499 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 821 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Katowice 38.92m2
J. Słowackiego
Katowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzg4LzAxYjk4ODlkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Katowice 40.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Katowice 40.50m2

Środmieście, ul. Rybnicka 2 pokoje· piętro: 3 z 3 · 40.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Katowice

9.99

229 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 654 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Katowice 40.50m2
Rybnicka
Katowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzdiLzAxYjk3YmNkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 70.03m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 70.03m2

os. Barbary, ul. Turystyczna 4 pokoje· piętro: 1 z 10 · 70.03 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

9.99

329 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 698 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 70.03m2
Turystyczna
Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzUwLzAxYjk1MDZkXzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Katowice 53.57m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Katowice 53.57m2

ul. J. Słowackiego 2 pokoje· piętro: 1 z 11 · 53.57 m2 Mieszkanie na sprzedaż Katowice

9.99

632 126 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 800 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Katowice 53.57m2
J. Słowackiego
Katowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzdjLzAxYjk3Y2Q4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gliwice 30.47m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gliwice 30.47m2

1 pokoje· piętro: 1 z 3 · 30.47 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gliwice

9.99

349 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 454 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Gliwice 30.47m2

Gliwice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzc5LzAxYjk3OTQxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gliwice 49.47m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gliwice 49.47m2

2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 49.47 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gliwice

9.99

485 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 804 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Gliwice 49.47m2

Gliwice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzc5LzAxYjk3OTQyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gliwice 62.07m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gliwice 62.07m2

3 pokoje· piętro: 2 z 3 · 62.07 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gliwice

9.99

609 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 812 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Gliwice 62.07m2

Gliwice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzc5LzAxYjk3OTQzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gliwice 80.33m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gliwice 80.33m2

4 pokoje· piętro: 1 z 3 · 80.33 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gliwice

9.99

769 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 573 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Gliwice 80.33m2

Gliwice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzc5LzAxYjk3OTQ0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gliwice 53.48m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gliwice 53.48m2

3 pokoje· piętro: 2 z 3 · 53.48 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gliwice

9.99

545 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 191 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Gliwice 53.48m2

Gliwice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzc5LzAxYjk3OTQ1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Katowice 28.12m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Katowice 28.12m2

Środmieście, ul. Zabrska 1 pokoje· piętro: 7 z 26 · 28.12 m2 Mieszkanie na sprzedaż Katowice

9.99

465 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 536 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Katowice 28.12m2
Zabrska
Katowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzcxLzAxYjk3MTk4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Ustroń 71.77m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Ustroń 71.77m2

3 pokoje· piętro: 1 z 3 · 71.77 m2 Mieszkanie na sprzedaż Ustroń

9.99

869 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 108 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Ustroń 71.77m2

Ustroń,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2RjLzAxYjdkYzFiXzAzLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 55.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 55.70m2

ul. Jasna 3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 55.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

9.99

309 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 548 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 55.70m2
Jasna
Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzU1LzAxYjk1NTljXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Żywiec 110.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Żywiec 110.00m2

5 pokoi· piętro: parter z 2 · 110.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Żywiec

9.99

450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 091 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Żywiec 110.00m2

Żywiec,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzgwLzAxYjg4MGJiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Bielsko-Biała 71.07m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Bielsko-Biała 71.07m2

Osiedle Karpackie 4 pokoje· piętro: 2 z 4 · 71.07 m2 Mieszkanie na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

550 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 739 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Bielsko-Biała 71.07m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzQyLzAxYjk0MjZkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Bielsko-Biała 96.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Bielsko-Biała 96.00m2

Dolne Przedmieście 3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 96.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

649 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 760 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Bielsko-Biała 96.00m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzQyLzAxYjk0MjZhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Bielsko-Biała 51.74m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Bielsko-Biała 51.74m2

3 pokoje· piętro: 4 z 10 · 51.74 m2 Mieszkanie na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

400 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 731 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Bielsko-Biała 51.74m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzNlLzAxYjkzZThkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy