zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Świętokrzyskie, - Strona 1

Mieszkania na sprzedaż > Świętokrzyskie

Sortuj:
Mieszkanie Kielce 31.90m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 31.90m2

Szydłówek, ul. Stara 1 pokoje· piętro: parter z 3 · 31.90 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

brak oceny

269 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 433 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kielce 31.90m2
Stara
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzcyLzAxYmE3MjE0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 58.59m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 58.59m2

Sady, ul. Nowowiejska 4 pokoje· piętro: 9 z 10 · 58.59 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

brak oceny

415 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 083 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kielce 58.59m2
Nowowiejska
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzcyLzAxYmE3MjEzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 50.60m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 50.60m2

Pod Dalnią 2 pokoje· piętro: parter z 4 · 50.60 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

brak oceny

420 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 300 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kielce 50.60m2

Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRhLzAxYmE0YTg0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 33.06m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 33.06m2

Na Stoku 1 pokoje· piętro: 4 z 4 · 33.06 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

9.99

323 988 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 800 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Kielce 33.06m2

Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA4LzAxYmEwODRjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 32.39m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 32.39m2

Na Stoku 1 pokoje· piętro: 4 z 4 · 32.39 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

9.99

320 661 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Kielce 32.39m2

Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA4LzAxYmEwODRmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 33.06m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 33.06m2

Na Stoku 1 pokoje· piętro: 3 z 4 · 33.06 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

9.99

317 376 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 600 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Kielce 33.06m2

Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA4LzAxYmEwODUwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Skarżysko-Kamienna 38.08m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Skarżysko-Kamienna 38.08m2

ul. Żeromskiego 2 pokoje· piętro: parter z 3 · 38.08 m2 Mieszkanie na sprzedaż Skarżysko-Kamienna

brak oceny

312 256 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 200 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Skarżysko-Kamienna 38.08m2
Żeromskiego
Skarżysko-Kamienna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZkLzAxYmE2ZDg4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 51.93m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 51.93m2

Na Stoku 3 pokoje· piętro: parter z 4 · 51.93 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

brak oceny

467 370 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Kielce 51.93m2

Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZkLzAxYmE2ZDg1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 61.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 61.30m2

Na Stoku 3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 61.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

brak oceny

490 400 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Kielce 61.30m2

Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZkLzAxYmE2ZDg2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 61.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 61.30m2

Na Stoku 3 pokoje· piętro: 2 z 4 · 61.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

brak oceny

490 400 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Kielce 61.30m2

Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZkLzAxYmE2ZDg3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 43.74m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 43.74m2

Na Stoku 2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 43.74 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

brak oceny

406 782 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 300 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Kielce 43.74m2

Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZkLzAxYmE2ZDgzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 51.67m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 51.67m2

Na Stoku 3 pokoje· piętro: parter z 4 · 51.67 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

brak oceny

470 197 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 100 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Kielce 51.67m2

Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZkLzAxYmE2ZDg0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 43.74m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 43.74m2

Na Stoku 2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 43.74 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

brak oceny

411 156 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 400 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Kielce 43.74m2

Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZkLzAxYmE2ZDgxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 43.74m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 43.74m2

Na Stoku 2 pokoje· piętro: 2 z 4 · 43.74 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

brak oceny

406 782 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 300 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Kielce 43.74m2

Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZkLzAxYmE2ZDgyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 40.49m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 40.49m2

Na Stoku 2 pokoje· piętro: 2 z 4 · 40.49 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

brak oceny

376 557 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 300 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Kielce 40.49m2

Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZkLzAxYmE2ZDdmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 40.49m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 40.49m2

Na Stoku 2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 40.49 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

brak oceny

380 606 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 400 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Kielce 40.49m2

Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZkLzAxYmE2ZDgwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 34.62m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 34.62m2

Na Stoku 2 pokoje· piętro: parter z 4 · 34.62 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

brak oceny

321 966 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 300 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Kielce 34.62m2

Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZkLzAxYmE2ZDdkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 34.32m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 34.32m2

Na Stoku 2 pokoje· piętro: 2 z 4 · 34.32 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

brak oceny

326 040 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Kielce 34.32m2

Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZkLzAxYmE2ZDdlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 33.06m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 33.06m2

Na Stoku 1 pokoje· piętro: 2 z 4 · 33.06 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

brak oceny

317 376 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 600 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Kielce 33.06m2

Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZkLzAxYmE2ZDdiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 33.06m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 33.06m2

brak oceny

323 988 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 800 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Kielce 33.06m2

Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZkLzAxYmE2ZDdjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 34.32m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 34.32m2

Na Stoku 2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 34.32 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

9.99

329 472 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 600 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Kielce 34.32m2

Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA4LzAxYmEwODQzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 34.62m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 34.62m2

9.99

323 697 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 350 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Kielce 34.62m2

Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA4LzAxYmEwODQ1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 34.32m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 34.32m2

Na Stoku 2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 34.32 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

9.99

322 608 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 400 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Kielce 34.32m2

Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA4LzAxYmEwODRkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 40.49m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 40.49m2

9.99

376 557 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 300 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Kielce 40.49m2

Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA4LzAxYmEwODUxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy